Autor Wątek: zastoj  (Przeczytany 2138 razy)

Adolfo1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
zastoj
« dnia: Październik 30, 2016, 10:03 »
cze

Mam juz dlugi zastoj na 95kg na klacie i nie umie ni hu** dźwignąć tej upragnionej 1 czy możecie mi doradzić co zrobić jak wyjsc z tego zasranego zastoju bo staje sie to juz meczace :/. Ostatnio zaczolem cwiczec na gornw partie klaty bo mam słabo rozwiniete jak byscie mogli coś doradzić to z gory wielkie thx
 pozdrawiam

Nikk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zastoj
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2016, 10:07 »
ja na twoimmiejscu zrobiłbym se trening siłowy jak chesz wycisnąć ta 1 ja bym zrobił ze3-4 tyg silowki czyli 5 serii na płaskiej po 3-1 powtorzenia jak wyciskasz 95 to 85 powinnien byc dobrym cioezarem no możesz tez wejsc na 90,95 ja na twoim miejscu bym tak zorbil

Adolfo1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
zastoj
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2016, 10:15 »
thx za rade jeszcze zobaczę co inni powiedzą

ScottyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zastoj
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2016, 11:28 »
moze pokaz swoj plan treningowy na klatke, bo jeżeli sie nie mylę to jedyne dwa cwiczenia jakie wykonujesz to wyciskanie na płaskiej i na skosie.
jeżeli faktycznie tak jest to z pewnością to jest przyczyna zastoju

PGloria

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zastoj
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2016, 12:06 »
ja zbiorę to troche w kupę i powiem tak:
 masz zastoj bo:
 - wykonujesz wciąż te same cwiczenia i wszystko robisz tym sammy torem_czyli musisz urozmicic np. wyciskanie sztangilek, rozpietki na skosie ...itd
 - nie zawsze efekty ida jakkbysmy chcieli i nawet jak idzie sie powoli w przód nie jesteśmy zadowoleni caesto

 widać ze dla ciebieEfekty maja duza przekladnie na to ile wyciskasz (to norma każdy chce byc w gropie 1 kg ) wiec rob plan na sile tak jak radził Nikk z miesiąc silowki iBedzie git po prostu schodź z powtórzeniami az zejdzisz do max ile podnisiesz . efekty beda
zerknij sobei na mój temat o sztangistach z 7 lat

Adolfo1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
zastoj
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2016, 12:15 »
no właśnie teraz zmienilem.
Bo zawsze robiłem wyciskanie na plasko, wyciskanie w skosie gornym i dolny na sztandze a potem wyciskanie hantli.
Tera mam zamiar robić wyciskanie na plasko, skos gorny i wyciskanie hantli oraz rozpietki na skosie gornym

terrance_Coa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zastoj
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2016, 12:52 »
Siemka Lonley,z tego co pamiętam stosował tego typu plan treningowy w czasie pogoni za sila i byly zajebiste efekty a kumple z siłki tez niezle kozaczylina tamte czasy , jest to swojego rodzaju progresja, zaczynasz od sredniej wagi taka nie za mało ale tez nie max , pierwsza seria 7 powtórzeń ,2 seria zwiększasz ciężar do 6/8 tego co wyciskasz i tu robisz 6serii, następnie 5 serii 7/8 tego co wyciskasz no i ostatnia seria jeden max dwa kilogramy wiecej od tego co brales,
teraz moze do cwiczen wiadomo ze wyciskanie masz na płaskiej dlatego te cwiczenia robisz na płasko tak jak wyzej opisałem , moze to pokręcone ale i inne cwiczenia takie jak na skosie czy hantelki na skosie robisz w seriach 2,3,4,5,6 powtórzeń zwiększając zwiększając lub zmiejszajac ciezar,wiem brzi to dziwnie ale uwierz daje efekty troche to dziwaczne i kombinacyjne ale mułki nie przyzwyczajają sie do ciężaru i masz progres

terrance_Coa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zastoj
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2016, 13:53 »
nie 6 serii tylko powtórzeń sorki w zdaniu po 6/8

terrance_Coa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zastoj
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2016, 13:56 »
w ostatniej serii mma na mysli 4 powtorzenia

Tags: