Autor Wątek: Maly dylemat - Panowie pomocy!  (Przeczytany 2618 razy)

addekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Maly dylemat - Panowie pomocy!
« dnia: Listopad 03, 2016, 22:31 »
Na wstępie pisze aby osoby które nie znają sie na sterydach, prosze o nie wypowiadanie sie!Mam problem ostatnio zjadłem 2 mety.A teraz chce wziasc tescia prolo i niewiem z czym go laczyc.Czekam na wasze opinnie z czym połączyć i jak go bic (jakie ilosci)Pozdrawiam i czekam na odp.!

Renald-15

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Maly dylemat - Panowie pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2016, 22:32 »
1-1 prolo 2 e5d wiecej klucia ale lepsze stezenie 1 e3d1-1 boldek 2 e3d ewentualnie deka 2 e7 d ale boldek wypada lepiej pod każdym wzgledem

addekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Maly dylemat - Panowie pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2016, 22:32 »
Dzieki za odpowiedz.
Widze ze tylko ty wytężasz swoj umysl na tym forum!Czekam na wiecej opcji od was.Pozdro

addekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Maly dylemat - Panowie pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2016, 22:59 »
Renald-15 mam pytanko jeszcze jedno.
To nie za dużo jak na pierwsza kuracje strzalami?I napisz mi ile taka kuracja bedzie trwala.
Oraz co ile dni bic Boldka i co ile Prolo?Dzieki za spolidna odpowiedz z gory!

Renald-15

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Maly dylemat - Panowie pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2016, 23:06 »
nie ma co tu dyskutować jak pierwszy raz zobaczyłem jakieś forum na oczy to mimo wiedzy te skróty mnie dobijały cykl masz rozpisany na 1 tyg ,boldka walisz np poniedzialek 2 mg w pićtek 2 mg i rzeczywiście jak na pierwszy raz wystarczy chodzi tylko o to zeby dawka tygodniowa nie byla mniejsza niz 4 mg tego srodka nawet napoczatku jest to juz sprawdzone są osoby co proponują 6 ale jak na poczatek troche za dużo moim zdaniem ale osobiście waliłem 800hmn , prolo ladujesz dla stabilniejszego stezenie np w poniedzialek 1 mg w pićtek 1 czyli co 4 dni czyli następny we wtorek tez spokojnie wystarczy jak boisz sie kluc to wal 2 co 5 dni kapisz? /!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--edit: pousuwałem troche zbędnej gadki, pozdro Giera :>!--colorc--/span!--/colorc--

Tags: