Autor Wątek: Colepiej polaczyc  (Przeczytany 3758 razy)

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Colepiej polaczyc
« dnia: Listopad 05, 2016, 10:46 »
Witam staż około 2 lat wiek 22lata był rok temu cykl na propie waga 78kg.
na sierpień planuje cykl albo z deki i prolo albo z winka i propka i teraz pytanko biorąc pod uwagę ze mam na cykl 8 tygodni to co lepiej albo jeszcze jakieś najlepsze rozwiazanie.
pytanie do kumtych

Skene10M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2016, 10:53 »
ja bym ci proponował zamiast deki 1-1 boldek1-11/12 prolomozna dodać ewentualnie 1-4 metka na Kick start

dakatroszerdd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2016, 11:21 »
1-1 dekaeq1-11 enan6-12 winkoto by było dobre jak chcesz 8 tygodniówkę to npp i propinat

Skene10M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2016, 15:53 »
zamiast winka niech metę weźmie na winko chyba jeszcze za wcześnie jak na 2 cykl przynajmniej ja tak mysle...

dakatroszerdd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2016, 16:14 »
niech powie coś o sobie, winko moze walić

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2016, 16:32 »
Wiec! waga 78-80kg wzrost 183cmstaz dlugi ale z przerwami i obecnie juz ponad pol roku trenuje tak ze jest wpozadkucykl 8 tygodni ze względu wyjazdu.dietka bedzi etaka 3gb na kg około 100g z gwheya i reszta z szmy w4g kg tluszcz 2g kgpo cyklu planuje zabrać do niemeic oprucz clomidu tribuluska jakiegoś i xpanda bo pinakolada smakuje kozacko! i ogólnie ta kretka daje rade w niemczech dalszy trening brak przerwy wszak uboższy bo wszystko za pomocą chantelek i ogólnie mozliwych do wykonania bez skomplikowanego sprzętu cwiczen.czyli proponujecie prolongatum i propka moze yc z jelfy chyba nie?? albo jak prop z eap to moze testabolon do niego z eap wieksze stezenia niz prolo z jelfy??meta odpada szkoda zachodu na osłony itd.listek clomidy styknie na odbok i tribulusik jakis????

dakatroszerdd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2016, 17:38 »
yy nie czaje chcesz enana i propa ladowac?zrob npp i prop

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2016, 19:33 »
zajebałem sie:D w akcjirozpis zmi to dakatroszerdd jak możesz z odblokiemi z jakiej firmy polecisz mi sok eap da rade??

dakatroszerdd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2016, 07:22 »
1-8 npp 50mg e2d1-8 propinat 75mg e2d4 dni po ostatniej injekcji ladujesz 300mg clomidu później 50mg 2 listki (24 tabsy)eap bardzo dorby under możesz brac smialomasz duży wybor, tylko zeby nie było wyjebki i tyle, prop hubei farmark, npp ec

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 06, 2016, 09:40 »
Mhm nie zamala ta dawka npp?? Nie lepiej 1 by było ladowac np co 3 dni bo takto tylko 15 tygodniowo cwychodzi mało troszke chyba troszke??kosztorys-prop biorąc 75mg co 2dni wychdzi przez caly cykl 2100mg czyi 150zl EAP        - Npp biorąc 50mg co 2dni wychodzi przez caly cykl 1400mg czyli koszt 21 zl EAP        - clomid 60zl        - bialko gwhey 15 porcji po 24g b porcja 170zl        - xpand 99zlrazem 700zl plus jakieś 1 zl na cynk i witaminki.

dakatroszerdd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2016, 09:45 »
dawki koksu sie różnią od stażu i wagimozesz bic co 3 dni, lecz jak bijesz co 2 uzyskasz lepsze stezenie i latwiej bedzie nad nim panowac, nie bedzie takiej kumulacjija bym pozostał przy 50mg eodja bym jednak postawił na npp ec i propa farmarkuco do diety to 4gb na kgdokup jakiegoś trilobusa

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2016, 09:55 »
no z npp było by luzik stezenie i cena odpowiednia ale prop z famaka odpada bo tam jeden strzal ma 5 mg a jak bym ial bic 75 mg to jest jedna ampulak i przeciez 2 do polowy otwartejna 2 dni nie zostawię bo famak ma w ampułkach a nie w fiolkach i lipa chyba dobze nasaem is ie nai zakręciłem

popekPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Colepiej polaczyc
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2016, 10:00 »
npp to nie propionat tylko fenylopropionat dłuższy estr o 3 dni, mozna smialo walić co 3 dni, jeśli chodzi o farmaka, to walisz trzy ampy do strzykawki i po 1,5 ml co drugi dzien i masz problem z głowy , zmieniasz tylko igle na nowa,  strzykawa zostaje ;D odblok 5 dni od ostatniego strzału 24 tabsy wystarczy, pierwsze dwa dni po 4 tabsy resztę po jednej i tak do końca co do firmy to jak dakatroszerdd farmak bardzo dobry UWAGA NA PODROBY, dalej hubej, unichem , co do alchemi powiem tylko tyle ze wino z meta wymiata o reszcie nie słyszałem ,ale jak nowość to chłopaki napewno sie postarali o to zeby wbic sie na rynek

Tags: