Autor Wątek: Mikolajki....  (Przeczytany 3207 razy)

szatekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Mikolajki....
« dnia: Listopad 05, 2016, 20:17 »
Witam wszystkich mam takie pytanie co kupilibyście 19-sto letniej dziewczynie na mikolajki :> moze był juz taki temat ale to nadal jest trudne pytanie dla każdego faceta (aha i ona nie nosi ani piersciakow ani branzoletek ani nic takiego) mysle ze ten post bedzie pomocny dla każdego hihi pozdrawiam

Torri_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mikolajki....
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2016, 20:58 »
stary kup jakieś kwiaty.to jst ponadczasowe.jezeli jest to romantyczka to na pewnosie ucieszy i z tego co wiem to kobiety wola bardziej uczuciowe prezenty niz tylko takie zwykle materialne.zrob coś dla niej jakiś kalendarz ze swoimi fotkami albo jeżeli masz smsy z kilku miesięcy to wypisz je i wteyd to bedzie pamiatka ktora bedzie świadczyła o tym,ze ona coś sie dla ciebe iliczy.bo każdy głupi moze kupić misia itp :D

WedCha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Mikolajki....
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2016, 21:04 »
seksowna bieliznę jeśli juz tak blisko jestescie, zafunduj niezapomniany wieczor kolacja albo jakiś wyjazd na weekend od Paryża jak cie stać

Ramsey-100

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mikolajki....
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2016, 21:22 »
kreatynę nie no to zalezy od kasy...

szatekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Mikolajki....
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2016, 21:26 »
z kasa raczej nie ma problemu no ale zeby to byly przyzwoite pieniądze najlepiej od 0-150(200) zl

Ramsey-100

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mikolajki....
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2016, 21:35 »
hmmm.. to zalezy tez od niej.. No kwiaty to na bank ale co do nich . hmm no moze jakiś wspólny wypad gdzies.. w gory czy cos... na noc oczywiscie:D pomysle jeszcze i potem napuisze

IszlachcikI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mikolajki....
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2016, 22:08 »
Hmm..Moim zdaniem na mikolajki to nie ma co rozrzucać kase, (chyba ze wygrałeś w totka), kup kwiaty (roze rzecz jasna), do tego jakiś prezencik maly + kolacja w restauracji, a potem to juz od Was zalezy - Powodzenia.

szatekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Mikolajki....
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2016, 22:12 »
prezencik maly :> no właśnie ale jaki ??

stefansa1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mikolajki....
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2016, 22:19 »
załatw sobie katalog Avon - są w nim fajne zestawy kosmetykow, perfumy po przyzwoitych cenach, ostatnio mialem ten katalog w ręce (podwedzilem mamie)... :D

rafik67

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Mikolajki....
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2016, 22:25 »
kino, kolacja i kopulacja!!! :D:D

IszlachcikI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mikolajki....
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2016, 00:00 »
stefansa1979 ma dobry pomysl Perfum to jest to, są przyzwoite ceny bo tez kiedyś to mialem w ręce (sam nie wiem czemu), wczesniej wyczuj jaki lubi zapach Kino tez dobre, ale hmm... niewiem czy nie za dużo kasy jak na mikolajki, lepiej coś na swieta zostawić sobie, ale to od Ciebie zalezy.

kasiekkdddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Mikolajki....
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2016, 00:10 »
W katalogu avon`u są tez męskie perfumy :D Kup dziewczynie jakieś perfumy i kwiaty, ja to zawszwe kupuje :D

fifa-Vgn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mikolajki....
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2016, 08:35 »
No nie panowie! Kwaity na milolajki??? Takich prezentów sie nie kupuje na takie okazje.
Kwiaty wg.
mnie odpadają kup Jej albo jakas fajna bielizne, perfum, koszulke, sweterek jeżeli wiesz jakie nosi, albo zabierz ja do aquaparku( dla zdrowia i lepszej kondycji, ktora wykorzystacie gdzie indziej )

stefansa1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mikolajki....
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2016, 12:07 »
Najlepsze są te pachnace strony :D :D

Marian76

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mikolajki....
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2016, 13:01 »
dobre perfumy uciesza kazda kobietkę :D

Tags: