Autor Wątek: Mega Mass 4000  (Przeczytany 1709 razy)

OIsabel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mega Mass 4000
« dnia: Listopad 11, 2016, 14:18 »
Co powiecie o Mega Mass 4 brał to moze juz ktos? jakich mozna sie efektow po tym spodziewac? czy oplaca sie to kupowac? i czy to prawda ze idzie na tym tylko masa tluszczoważ

Carver_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mega Mass 4000
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2016, 14:48 »
Cze ja miałem kumpla który kupił sobie 1,5 kilo mega massa i poszło mu na wadze 4kg.A na wyciskaniu na sztandze poszło mu 12kg.Kup sobie 7kg :D

bartekck-2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mega Mass 4000
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2016, 15:14 »
OIsabel, tak.
Idzie masa, ale tłuszczowa.
To wysokokaloryczny gainer.
Nie ma bata, po 7kg złapiesz mase, ale tłuszczow1.
I takie stwierdzenia, że jeden brał i po 7kg gainera złapa3em 3-4kg masy to okej... ale wiecej w tej masie tłuszczu niż suchych miesni.
Z resztą sama nazwa gainer oznacza tucznik :-) Wyjątek stanowią hardgainerzy ... bo tym tak, czy siak jest cie?ko :D

OIsabel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mega Mass 4000
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2016, 16:00 »
hm.... to nie dobze bo ja chciałem se przed wakacjami to kupic.... a na wakacje tłuszczyk to nie ba3dzo.... marjo a co zamiast tego bys polecał kupić tak zeby dużo masy czysto mięśniowej naabrac....troszke sily tez sie przyda ... tylko podaj konkretna nazwe a nie jak to zawsze bywa amowia kup bialko albo kup gainera tyle to i ja wiem, tylko pytanie jakie bialko albo gainer konkretnie

bartekck-2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Mega Mass 4000
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2016, 16:04 »
Osobiocie polecam ci ”bulka” Profi Whey Mass z OIsabelu, ale tylko rano i po treningu.
Po po3udni bialko serwatkowe, np.
Extensor WPC 80.
Taki zestaw pozwoli ci złapac troche suchej masy miesniowej.
Tylko uprzedzam, to nie koks, wiec do wakacji dużo jej nie złapiesz możesz dodaa do tego kretke.

jsph_Vt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Mega Mass 4000
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2016, 16:06 »
Tak OIsabel ,bartekck-2 ma racje po Mega 4 jest masa ale zawiera dużo tłuszczu, to dobre dla młodych,chudych ch3opakow ,wejdX na http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 269 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 269
tam napisałem co jest dobre (przynajmniej jeśli chodzi o mnie)..
Pozdro....

Tags: