Autor Wątek: MS STRONG-MAN 2004  (Przeczytany 6114 razy)

xXxZhangxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2016, 18:25 »
z jakich gazet w koncu? :?

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2016, 18:48 »
uBr1z dla Mariusza Pudzianowskiego/u

Na Wyspach Bahama zakonczy3y sie Mistrzostwa Owiata Strong Man 2004. Po startach Pudziana w ciągnieciu tira i taczkach wszyscy mieliomy mieszane uczucia. Niby dobre miejsca, non stop nawi1zana walka z pierwszą dwojk1 ale też nieszczeoliwa kontuzja - zerwanie skory z r1k. Skore już naderwa3em w martwym ciągu. Podczas ciągniecia Tira nie było żadnych uchwytów i tam niestety już nie szło tak jak powinno. W taczkach rozpocz13 sie dla mnie prawdziwy dramat. Nie miałem ?adnego uchwytu w prawej rece. Na pomoc przybył mi lekarz, który zamrozi3 mi reke, dzieki czemu mogłem konkurencje ukonczya. Mog3o sie to stać każdemu, przytrafi3o sie jednak mnie. Co? taki jest sport - powiedział Mariusz.

Kiedy Mariusz konczy3 ostatnią tego dnia konkurencje z r1k ciek3a mu już krew. Udało mu sie jednak zająa w tej konkurencji drugie miejsce. Wczeoniej w Tirze był dopiero czwarty. Na dzisiaj przygotowana była tylko jedna, ostatnia konkurencja - kule. Szkoda, że do końca nie dotrwa3 Karlsen. Wycofa3 sie już na 4 konkurencje przed koncem. Gdyby dzisiaj wystąpi3 mogłbym liczya, że zabierze jakieś punkty rywalom. W kulach jest przecież mocny. Bergmanis niestety wczoraj na dwie konkurencje przed końcem zawodow również pad3. Dzisiaj wyszed3 tylko aby wyjoa. —eby było ciekawiej również nie mogłem liczya na rekordzistę owiata w kulach - Samuelsona. On z kolei naciągn13 plecy. Przewaga trzech punktów Savickasa i Virastyuka nade mna była zbyt duża do odrobienia. Tym bardziej, że wystepowaliomy w zasadzie tylko w trojke. Chc1c sie godnie pożegn1a z Mistrzostwami Owiata ustanowi3em nowy rekord owiata w kulach - 27 sekundy .

Mariusz Pudzianowski nie obroni3 zatem po raz trzeci z rzędu tytu3u najsilniejszego człowieka na ziemi. Tym razem zwycie?y3 Virastyuk (31 pkt.) przed Savickasem (3 pkt.) i Pudzianem (29 pkt.).

Serdecznie gratulujemy i składamy podziekowania za w3o?ony trud i wole walki.

Vmaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2016, 19:12 »
szkoda ale to musiało sie stac...

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2016, 19:14 »
no szkoda, ze nie pierwsze miejsce, ale to jest sport. nie można być ciągle najlepszym. Pudzian nadal jest w czo3owce OWIATA. myśle, że to go tym bardziej zachęci to kolejnych zwyciestw, no bo ambicje to on ma nie ma31.
Gratulujemy miejsca na podium !!!!

ILasleyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2016, 19:23 »
nie jest maszyna a poza tym rywale dobrze sie przygotowali do walki.....
ale mozna pogratulować rekordu świata w rzucaniu kul na platformy..

xXxZhangxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2016, 19:46 »
no reszta owiata przecież nie opi tylko też sie rozwiaja, pudzien jest i tak najsilniejszym człowiekiem na owiecie :!:

Wstachos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2016, 19:49 »
Pudzian to nie maszyna ma prawo przegraa, jeżeli 3 miejsce mozna nazwać przegrana.

Tags: