Autor Wątek: sila  (Przeczytany 1718 razy)

Fernande_Ste

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sila
« dnia: Listopad 18, 2016, 08:10 »
witam mam pytanie właśnie w poniedzialek sprawdziłem ze mi chlernie spadla sila na klatę swicze juz 1,5 roku i brałem 115 kg a w poniedzielek sztangę z obciazeniem 5 kg robiłem 1 pow a potem nie mogel zrobić tyle samo 7 co jest moze zmiana treningu czy odpoczynek

Sugfawlo1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
sila
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 09:14 »
ćwiczyłeś 1,5 roku tym samym treningiem???Sory, ale nie rozumiem troche, pytasz co pomoze:"zmiana treningu czy odpoczynek"czy przez co tak sila spadla("przez zmianę treningu i odpoczynek)?? co, tak z dnia na dzien ci przeciąż nie spadla sila, co?napisz coś wiecej o tej sytuacji

Pankhursss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
sila
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 09:39 »
a moze na ciezko trenowałeś i mięśnie "spaliles" i bedzie potrzebny konieczny odpoczynek to wydaje mi sie ze to nie mozliwe zeby tak raptownie ci sily spadly no chyba ze... na jakimś cyklu wziąłeś te 115 a potem przez dłuższy okres nie cwiczyles?

Fernande_Ste

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sila
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 10:27 »
no treningi mialem zmieniane nie jechałem z tym samym i nie byłem na cyklu

Sugfawlo1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
sila
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 11:08 »
Trening to akurat dobrze ze zmieniles.
A jaki masz plan teraz, a jaki poprzednio??moze przed wyciskaniem masz inne cwiczenie i ono meczy ci troche miesnie?żalbo dzien wczesniej masz barki w planie( to tez ma wplyw).Mozliwe tez, ze poprostu sie przetrenowales- odpocznij tydzień od silki.
Albo miales tylko gorszy dzien ( brak snu, regeneracji, odp.
posilkow, cisnienie)...opisz ta sytuacje bo ciezko ocenić

Tags: