Autor Wątek: bol po przerwie  (Przeczytany 2266 razy)

Lev1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bol po przerwie
« dnia: Listopad 24, 2016, 09:41 »
mialem przerwe ok 1 dni, i od razu po tej przerwie zrobiłem trening bicepsu z taka sama intesywnoscia jak wczesniej...
na drugi dzien zaczął mnie bolec prawy biceps, taki dziwny bol, jakby nawywalo cos......myslalem ze przejdzie szybko
a boli mnie juz około 4dni, dalej ćwiczę tylko lzej troszke
dzisiaj sie siłowałem z ziomkiem na reke, po potem tak mnie napier..... ze myślałem ze sie posram!!

przeciążyłem miesien;/?
zaczolem smarować venoruton gel, pomoże cos??

penwie napisazecie zebym zorbil przerwe w treningach;

xXxbakstwrxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
bol po przerwie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2016, 10:07 »
moim zdaniem po przerwie za ostro ruszyłeś z kopa ,wiec mogłeś sobie nadwyrężyć ściągną lub jakieś ewentualnie naderwać ,moim zdaniem powinieneś sobie zainwestować z 16 zloty w bengaja dla sportowców ,dostaniesz w aptece ,potem smarować dwa razy dziennie ,do tego goracy prysnic coś typu masasz bica natryskiem ,ale woda powinna byc dobrze nagrzana nie wrzątek ale tak zebys czul ze ci grzeje ,a i co jakieś wapno sobie kup na wzmocnienie kosca , no i witaminki jedz zeby lepiej szlo no a propo przerwy niestety zeby ćwiczyć ostro dalej musisz zrobić pare dni przerwy bo możesz sobei tylko pogorszyć sprawę

Lev1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bol po przerwie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2016, 12:13 »
kupiłem dzisiaj ta masc zabaczę czy pomoze;
boje ise zeby nie było to coś powaznego, dziś jak zucilem długopisem
to zwijałem sie z bólu ok 30min; w nocy tez nie mogę spac!!;

IJaydenI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
bol po przerwie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2016, 22:36 »
ooo ooo ja tez jestem po przerwie i tez odrazu chciwie zucilem sie na ciężary : zobacyzmy czy mi to jutro bokiem nie wyjdzie :

Tags: