Autor Wątek: Przedramie  (Przeczytany 2218 razy)

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Przedramie
« dnia: Listopad 24, 2016, 14:42 »
Witam jakie są najlepsze ćwiczenia na przedramiona za odpowiedzi z gory dzieki

żeluNun

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Przedramie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2016, 14:43 »
-zginanie nadgarstków ze sztanga (lub sztangielkami) podchwytem
-zginanie nadgarstków ze sztanga (lub sztangielkami) nachwytem
-unoszenie przedramion ze sztanga trzymana nachwytem
-zwijanie sznurka z obciażeniem

na forum temat był poruszany kilka krotnie... z tego co pamiętam raz bardzo szczego3owo... wiec sobie poszukaj wyszukiwarka 8)

Marcin_Band

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Przedramie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2016, 14:51 »
Tylko uważaj żebys nie rozpakowa3 przedramion za dużo bo wtedy s3abiej bedzie wygladał biceps...bedzie sie wydawa3 mniejszy...zachowaj proporcje.
Pzdr.

żeluNun

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Przedramie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2016, 17:00 »
Coghlann tu masz linka do tematu który był poruszony we wrzesniu na temat przedramienia http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 1483 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtop...opic.php?t 1483

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Przedramie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2016, 19:13 »
żeluNun dzieki za link

JESSIKA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Przedramie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2016, 20:37 »
Tylko uważaj żebys nie rozpakowa3 przedramion za dużo bo wtedy s3abiej bedzie wygladał biceps...bedzie sie wydawa3 mniejszy...zachowaj proporcje. Pzdr.
Jak dla mnie przedramiona powinny być duże. U mnie w szkole jest typek z bicepsem 4 cm, a przedramieniem chudszym niż moje. Kiepawo to wyglada.

eleganckiPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Przedramie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2016, 20:40 »
ja bym Ci radzi3 kupić POWERBALL'a. Nie oritntyje sie czy to mozna u nas powszechnie dostać, ale to jest na serio niezła sprawa (dla tych którzy zbytnio nie wiedza co ja mam na mysli to chodzi mi o takie kuliste ma3e urzadzenie które w wnątrz ma kulke ktora sie obraca w oko3 wlasniej osi (i nie tylko :D ), ca3osa wiekosci jab3ka, ko3owym ruchem nadgarsta trzeba to dziadostwo utrzymać w sta3um ruchu, co po czasie nie jest juz takie 3atwe.

 trudno to opisać

ale sie postara3em

Marcin_Band

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Przedramie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2016, 20:58 »
Tylko uważaj żebys nie rozpakowa3 przedramion za dużo bo wtedy s3abiej bedzie wygladał biceps...bedzie sie wydawa3 mniejszy...zachowaj proporcje. Pzdr.
Jak dla mnie przedramiona powinny być duże. U mnie w szkole jest typek z bicepsem 4 cm, a przedramieniem chudszym niż moje. Kiepawo to wyglada.
A u mnie na si3ce mam dwóch kumpli którzy maja po 41 w lapie. Jeden ma wielkie przedramię chociaż wcale na nie nie cwiczy, drugi ma mniejsze i lepiej to wyglada. Ten pierwszy ma przedramię prawie takie jak biceps. Przynajmniehj tak to wyglada i przez to jakoś biceps (w końcu nie najmniejszy) nie rzuca sie w oczy.

Tags: