Autor Wątek: omka  (Przeczytany 5906 razy)

DRussel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
omka
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2016, 14:56 »
hehe maly sprawdzianik:D
tak myslalem.......;ze go sprawdzasz.....

kopinvaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
omka
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2016, 15:05 »
BettyePLTo możesz rozpisać jakiś dobry cykl na ome z czym bys połączył co myslisz o winstrolu

ja nie rozpisuje cykli. to co sam biorę to moja sprawa i dawki jakie stosuje są dostosowane do moich potrzeb. winstrol to raczej nie. jak juz to połącz z deka.

roy co z tego ze twoi kumple stosowali i mieli spadki? o czym to ma niby swiadczyc? na każdym tescie złapiesz troche wodyale jak nie umiesz tego zminimalizować i zachować zdobytej masy to przestań pieprzyc. wkur... mnie jak ktoś sie wymadrza o koksie samemu go nie stosujac....eeeehhhh

DickcrbPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
omka
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2016, 15:06 »
kopinvaa rozumiem ze jesteś zagorzałym zwolennikiem omki i miales z nią kontakty
wstaw wiec swoje foto do dzialu Nasze zdjecia, zakryj twarz i pokaz jak potrafisz robić mięso na omnadrenie
bo narazie to jest rozmowa głuchego ze slepym

IgalsoaaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
omka
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2016, 15:12 »
osobiście niebralem cynku ale mój koleś który mial big cykl na Anapolonie i agovirin depot brał cynk , z tad wiem ze na takie sprawy jak nadmierne nawodnienie jest cynk -_- mu pomógł

A co do dawkowania to ja bym radził 3 razy dziennie rano popołudniu i wieczorkiem

Ale jak juz powiedziałem to doswiadczenie mojego kolesia a nie moje ^^

IgalsoaaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
omka
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2016, 15:16 »
Hm....zgadzam sie ze kopinvaaiem Moi kumple zaczynali od metki i omki jeden wali omke co cykl i niezmienia srodka...jest naprawdę wyjebany,i nienawodniony tylko ma zajebiste mięso które jest wyzezbione
Moze to zalezy od genetyli....ale jak na niego patrze to wyglada conajmniej jak po winku i boldenonie....a brał tylko ome...
kiedyś był hudy jak szkieletor,ale omka zadziałała na niego jak na niektórych winni+ jais masujacy!
Ma twarde zajebiście gęste miesnie, i po tej niby zjebanej omce wyglada na prawdę jak kulturysta ^^

Przepraszam za NIEEDYTOWANIE!!!
Juz niebede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i promys Zapominam o tym...!! juz niebede pisał pod postem !!

koala_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
omka
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2016, 15:55 »
kopinvaa nie unos sie tak bo pękniesz :lol:

IgalsoaaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
omka
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2016, 15:58 »

Tags: