Autor Wątek: Jak wzmocnic plecy?  (Przeczytany 2294 razy)

pawelot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak wzmocnic plecy?
« dnia: Listopad 29, 2016, 16:25 »
jestem już po kontuzji pleców i potrzebuje wzmocnia odcinek led1wiowy, jakimi ćwiczeniami mogł bym to zrobią

Ellie_6884

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2016, 17:56 »
zależy co to była za kontuzja.
byłes z tym u lekarza ?? - on napewno by pomogł.

jeżeli nie była to zbyt poważna kontuzje to mogłbys robią
- prostowanie tu3owia na maszynie
- le?ysz na brzuchu, ręce wyciągnięte do przodu, nogi proste i w tej samej chwili unosisz zarówno ręce jak i nogi do gory - przytrzymujesz chwile i puszczasz - i tak seriami
- aw nr4 na stronie ktora zamieszczam poniżej

GIMNASTYKA KREGOSLUPA:
 http://www.bio-inter.pl/cwiczenia/index.php?d 4&a 3 http://www.bio-inter.pl/cwiczenia/index.php?d 4&a 3

pawelot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2016, 18:32 »
no u lekarza nie byłem bo jak siezarejestrowa3em to musiałem czekaa 2 miechy i później sieokaza3o że musze isa do szpitala a bol przesta3 wiec nie poszed3em i dzieki za stronke napewno sie przyda :

ISzyszyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2016, 18:36 »
pawelot jeżeli ktoś Cie z tego powodu chciał wys3aa do szpitala to nie powinieneś nad tym przejsa od tak do porządku dziennego :?

Helaine-Kos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2016, 18:45 »
- le?ysz na brzuchu, ręce wyciągnięte do przodu, nogi proste i w tej samej chwili unosisz zarówno ręce jak i nogi do gory - przytrzymujesz chwile i puszczasz - i tak seriami

błąd nie polecam
to cwiczenie było odradzana nawet na zajeciach w-f ponieważ zbytnio nadwyrężało kregolsop a zwłaszcza ledzwiowa czesc...jestem na NIE..

polecam ci robić skłony dzien dobry bez sztangi wogole bez obciazenie w celu rozgrzania i powolnemu rozciągnięciu odcinka ledzwiowego...a dotego rozciągaj sie i mocno rozgrzewaj w tej kwestii nic na sile ani szybko...uwierz mi nie przesadzaj i idź do lekarza.........

Ellie_6884

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2016, 18:53 »
błąd nie polecam  to cwiczenie było odradzana nawet na zajeciach w-f ponieważ zbytnio nadwyrężało kregolsop a zwłaszcza ledzwiowa czesc...jestem na NIE..

szczerze to pierwsze s3ysze.
ma w-f w podstawówce i gim robiliśmy to czesto.

ale skoro tak mówisz .

pawelot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2016, 19:02 »
ale w szpitalu byłem, i nie z tego powodu, tylko zemdla3em na wf i dlatego tam trafi3em

Helaine-Kos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2016, 19:14 »
jak chcesz możesz robić to co ci mówił grrabi....ja odpadam

pawelot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak wzmocnic plecy?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2016, 19:22 »
tylko że w tym co pisze w tym linku to tam są ćwiczenia żeby je robią rano, a czy mogę robią wieczorem bo rano zbytnio nie mam czasu :lol: ??

Tags: