Autor Wątek: Masa > rzezba kilka nie jasnosci  (Przeczytany 5431 razy)

Sobiesław1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2016, 14:45 »
chodzi mu o to ze przy rzezbie wykonujesz normlany plan masowyW kawie masz mało kofeiny

xXxbanczezaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 01, 2016, 19:21 »
No jeśli mu o to chodzilo, to widocznie doszukuje sie drugiego dna tylko /

xmatexx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:06 »
Kwestia tego, co bardziej lubimy.
W lato mialem trening masowy, A6W i w pytę bialka, a mało wegli i tluszczow i zrobiłem rzezbe, jakiej dotychczas nie mialem.
Generalnie 90% zalozenia treningowego to dieta

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:12 »
Wiadomo, ze przy wiekszej ilosci powtórzeń spala sie wiecej fatu i o to generalnie chodzi

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:27 »
Przy mniejszym ciężaru robimy sie bardziej wytrzymali.
Kluczem do wyrzeźbionej sylwetki jest dieta i aeroby.Osoby które nie ćwiczą i chcą zrzucić zbędne kg to stosują dietę i aeroby dlaczego? Bo to jedyne wyjscie z takiej sytuacji:>

BennyCou

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:31 »
a przypadkiem ta wieksza ilość powtórzeń na rzezbie nie wpływa glownie na budowę i jakoś miesniażze mięśnie robią sie bardziej kuliste, i wyrazniejsze...?

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:38 »
tez racja ale rzezba musi przeciez spalić zbędny fat zeby było widać te kuliste mięśnie //:-D :-D /

GryonlinePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:40 »
praktyka, praktyka, praktyka - ona pokazuje ze tak jest optymalniedlaczego ?- robiąc rzeźbę bilans kaloryczny jest na minus, wiec katowanie miesni 15 - 2 powt w serii jest samobojstwembtw.
nie mowie o sytuacji kiedy jakiś dzieciak nagale ogłasza ze bedzie trenował "na rzexbe" i trenuje w taki sposob przez 3 tygodnie ważąc 67kg, mowie o sytuacji kiedy wchodzimy na 12 tygodniowy rzezim dietetyczno-treningowy z duza ilością aerobow, spalaczy, i w tem całym szaleństwie jeszcze trzeba miec czas zeby normalnie funkcjonować w normalym zyciu aha i do zwalenie z siebie jest 10kg- druga sprawa, poziom testa - progresja obciazenia- trzecia, przy dobrych suplach, możemy zwalić fat i jednocześnie poprawić obwody - progresja obciazeniai wiem jedno jak znów najdzie mnie ochota na palenie fatu, bedzie napewno to tak wyglądać : 12-10-8-6 + 15 powtsorry ze pisze skrótami myslowymi, ale nie mam sily %-)

xXxbanczezaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:41 »
No i o to mi chodzilo, a nie powtarzanie ciagle tego samego jak miało miejsce wyzej.

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:43 »
'' ''! nie mowie o sytuacji kiedy jakiś dzieciak nagale ogłasza ze bedzie trenował "na rzexbe" i trenuje w taki sposob przez 3 tygodnie ważąc 67kgNie mowie, ze chce robić rzeźby to po pierwsze.
Po to za aluzja do moich 67kg? mam 165 wzrostu wiec to chyba nie jest malo.
Ale ogólnie podoba mi sie twój pomysl na rzeźbę bo zawsze szukam jakiś alternatyw oderwanych od powszechnie panujacych schematów

GryonlinePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:53 »
to ze napisałem 67kg to był przypadek, nie patrze na profil pozdr

jas1u

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:56 »
hmm..GryonlinePol poddal bardzo ciekawa teorie..oczywiscie nie mowie ze zla..moja praktyka jest bowiem zbyt mala by coś tu podważać czy udowadniac..jednak bardzo mnie ona zaciekawila..i tak sobie ja to wymyslilem..a w zasadzie chciałbym o coś spytac..otoz czy trening który przedstawiles..nie jest dobry faktycznie na rzezbe..ale ze tak powiem w bardziej umiarkowanym jej wymiarze(czyt nie dla zawodowców //:-D :-D /)..?..oczywiscie cala ta polemika ma charakter czysto teoretyczny jednak mnie to ciekawi..bo oczywscie dieta + aeroby nie podlegają zadnej dyskusji.....ale co do tych serii i powt..to czy twój trening GryonlinePol nie jest powiedzmy taki bardziej zachowawczy..?tzn..faktycznie da sie na nim wyrzeźbić ..ale nie da sie osiągnąć absolutnego maxa..?bo tak mysle..ze ten o którym napisałeś jest idealny dla nas-amatorow..jednak jeśli kulturysta szykuje sie na zawody na których rzecz jasna bedzie wyglądał tak ze jest to nie do utrzymania w dłuższym okresie..(chocby "odwodnienie" to czy nie lepiej jednak bedzie gdy zastosuje "klasyczny" trening na rzezbe..?..w którym właśnie katuje miesnie..?..w którym nie liczy sie tylko ogólny dobry wyglad..ale każdy detal.?uff..mam nadzieje ze nie zamotałem bardzo.. ..i podkreślam jeszcze raz..stawiam nie teze..tylko hipoteze.. //:-D :-D /pozdr!

GryonlinePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2016, 20:59 »
max rzeba wszysko do kupy + SAAnaprawde sie dziwie, ze podchodzicie do tego jak do nowosci, kiedyś na tym forum to nie byla nowość

jas1u

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2016, 21:00 »
moze to nie nowość ale pod wpływem Twojego posta naszły mn9ie takie właśnie mysli..a swoja droga..kiedys na forum byli inni ludzie...bez obrazy ale sporo starej gwardii odeszlo..za to jestduzo nowych którzy nie potrafia korzystać z opcji "szukaj".. <_< ..pozdr! /

Adrieneee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Masa > rzezba kilka nie jasnosci
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 01, 2016, 21:01 »
Interesujacy temat.Po swietach, sylwku, przytyło sie 4 kg a teraz czas na spalanie fatu //:-( :-( pozdro i szczęśliwego życzę nowego :rolleyes: /

Tags: