Autor Wątek: Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,  (Przeczytany 2783 razy)

Louvenia-Us

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« dnia: Grudzień 02, 2016, 14:52 »
Elo.

chciałem sie dowiedzieć co robic, co jeść aby nie spadla mi masa. Chce podjąć od nowego miesiąc treningi combatu, tylko boje sie o moja mase. treningi są 2 razy w tygodniu po 2 godziny. Na silownie dalej bym chodził 3,4 razy w tygoniu.
To samo dotyczy wakacji, na których jestem bardzo aktywny sportowo, co moze spowodować spadek masy (wiadomo nikt tego chyba nie chce).

Wiem ze musze dużo jeść ale co pozatym?
Piszcie swoje opinie i doswiadczenia,

Dziekowa

MURZYN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2016, 15:54 »
Do wakacji masz jeszcze troche czasu.3-4razy w tygodniu siłownia a do tego 2 razy w tygodniu(4h)combat,możesz dojsa do stanu przetrenowania po którym odechce ci sie combatu i siłowni.Solidnej masy mięśniowej takim czymś nie zbudujesz,a i ta co masz też poleci.Wprawdzie ma to jeden plus twoje mięśnie były by lepiej wyżezbione.Jak chcesz budowaa poteżna masę miesniowom zrezygnoj z combatu.Jeżeli nie zależy ci na wielkiej masie to możesz trenować i jedno i drugie ,z tym że trening na siłowni ukierunkowa3 bym na rzeźbę i też bez przesadniego forsowania miesni.Bruce lee gigantem nie był ale rzezba robiła wrazenie.Ja wybrałem masę i zrezygnowa3em z jiu-jitsu(czasem w dni wolne od ćwiczen ćwiczę jiu-jitsu 20minut traktując to jako trening aerobowy,) pamiętaj jeszcze o witaminach i dobrej suplementacji przy tak częstych treningach.

Louvenia-Us

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2016, 16:00 »
Dziekowa za odpowiedz.

A co do jazdy na rowerze?? intensywnej, co radzicie?

Roman1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2016, 16:30 »
Za dużo jak na raz przemęczysz sie no i wogule robienie masy i trening aerobowy nie a bardzo za sobą wspo3graja rower i combat to na rrzezbe a nie na masę :lol:

Louvenia-Us

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2016, 17:34 »
chodzi mi teraz o wakacje , na których bede tylko chodził na silke, pływał i jeździł na rowerze.
 zakupiłem teraz carbo zeby dostarczać kalorie i weglowodany.

Testerma81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Masa, a duza ilosc aerobow i sztuka walki,
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2016, 19:43 »
—eby nie spasa z masa musisz obliczya ile danego dnia tracisz kalorii i je uzupe3niaa, a nawet szamaa wiecej.
Oblicz sobie ilość wegli i białka jaka tracisz każdego dnia podczas treningów itd.
dodaj do wyniku 5-8 % i wynik gotowy :D

Tags: