Autor Wątek: Prosze o POMOC Metanabol  (Przeczytany 3391 razy)

kornackiPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Prosze o POMOC Metanabol
« dnia: Grudzień 09, 2016, 15:56 »
myśle o metanabolu, ale niewiem czy to bedzie wartoociowe? słyszałem że jak sie go potem niebierze to ogranizm wraca do dawnej wagi.
czy tak jest naprawde? mimo to że ćwicze? jak to wyglądaż prosze o pomoc !!!!

aguchaaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2016, 20:55 »
Z mietkiem to jest tak że przybędzie ci pare kilogramów ale w ciągu nawet 3 tyg zejdzie to z ciebie.Moj kumpel brał i przyszło mu pare kg wiecej ale po nied3ugim czasie zchodziło to z niego i znowu zacz13 brać tylko że efekty były coraz gorsze i w końcu wruci3 do swojej startowej wagi. Moze nie ca3ooa,to zalerzy od ciebie Znam też kolesia po kturym wogle nie zeszło.Pamietaj że przy mietku trzeba dużo jeoa produktów wysokobiałkowych bo inaczej nawet schudniesz i nabierzesz ?u3tego koloru
Ale lepiej tego nie brać.Jest wiele innych sterów kture dają lepsze efekty i mają mniej skotkow ubocznych.

xXxVampiriaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:34 »
a kto pytaż

IkarolsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:44 »
meta blokuj tylko w 30%

losalon-Mou

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2016, 00:01 »
a kto pytaż
kornackiPol :lol:

To zależy czy po cyklu odblokowa3eo sie przeszłeo na np. kreatynę to spadki przy umiarkowanej ilości nie powinny by drastyczne.

Charlene54A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2016, 00:02 »
z metą to jest tak ja skończyłem 4 tygodnie temu i nie spad3o mi nic z masy a zyskałem 5 kilo stabilnej masy wszystko zalezy od dobrej djety i umiejętnie u3ozonego planu treningowego najważniejsze jest to zebyo sie nie przetrenowa3 bo jak będziesz w po3owie cyklu to organizm sobie poradzi z ciężkim treningiem dzieki metce ale jeśli skonczysh to przez dwa tygodnie postaraj sie zmniejszya obci1zenia treningowe o 5-8 kg a potem powrua do tych które stosowałes podczas cyklu jeśli będziesz brał po wyzej 1 tabletek radze sie odblokować clomidem .

popzdrawiam cie serdecznie mam nadzieje ze jeśli sie zdecydujesz na metę to pomyslisz nad djetą i treningiem. 8)

bromilow

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o POMOC Metanabol
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2016, 13:13 »
kornackiPol... a ty taki wiekowy, że za metę sie lapiesz? Czy może chcesz tak troszke przed sezonem?

Tags: