Autor Wątek: Alkohol i dieta  (Przeczytany 4076 razy)

MYuri

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Alkohol i dieta
« dnia: Grudzień 09, 2016, 21:29 »
Witam, wale prosto z mostu : mam 17 lat, 185cm wzrostu, 85kg wagi. ćwiczę rok (ale dopiero od miesiąca na silce, wczesniej w domu i dość nieregularnie) teraz 3 razy w tygodniu, 37 w bicepsie. Ostatnio naszła mnie mania zeby zrzucić mój ogromny brzuch (przez ostatni rok piłem przynajmniej raz tygodniowo w dużych ilosciach, czasami nawet do zgonu) od czasu jak chodze na siłkę piłem bardzo malo. Dzisiaj mam impreze, jutro tez i nie wypada zebym na nich nie pil. Czy straty beda duze? jeżeli np wypije dziś i jutro po 2 browary i 0,3l wodki to czy w poniedzialek bede w stanie do prawidłowego treningu? Jak mogę zminimalizować straty? Co lepiej pic - browary czy wodke?
Kolejna sprawa to co z wakacjami? Nie zamierzam chodzić na silownie, spozycie alkoholu bedzie gigantyczne...Czy caly mój wysiłek do tej pory pójdzie na marne? Co mam zrobić zeby mój brzuszek sie nie powiekszyl, a nawet zmniejszył nie ograniczając ilosci %?

ROBBBBBBBB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:31 »
nie masz 18 lat nie możesz pic alkoholu :-)

xXxBenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:34 »
I to jest problem który dręczy nas wszystkich alkochol i siłownia :cry:

Wcincinacin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:40 »
coś za cos... ol egzystencji trzebea znaleźć złoty środek

xXxBenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:40 »
Tylko wszystko co dobre musi mieć tez swoje złe strony :cry:

ToryPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:45 »
najlepiej to nic nie pij, ale jak masz juz coś pic to browary. na wodke nawet nie patrz
edit:ups nie spojrzalem na date

Demetriaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:51 »
Kilka słow ode mnie.

Wodka - siłownia, to tak, jak dwa bieguny magnesu - odpychają sie od siebie. Bardzo niewskazane jest spo?ywanie alkocholu w jakiejkolwiek postaci. Ju? pisze dlaczego.
Niedawno czytałem na amerykańskiej stronie kulturystycznej właśnie o tym problemie. Alkochol szkodzi wszystkiemu. Ale co do treningu;

1. Alkochol wypity nawet na 2 dni przed treningiem sprawia, że trening z najbardziej efektywnego staje sie treningiem niedo3e?nym . Dzieje sie tak, ponieważ alkochol sprawia, że mozg nie funkcjonuje normalnie. A najwieksza konceracje wypracowuje sie w umyśle. Trening sprawia, że organizm powraca do stanu upojenia alkocholowego, ale w bardzo, bardzo malym stopniu. jest to prawie nie wyczuwalne, ale organizm szybciej sie meczy i nie nad1?a za checiami.

2. Nawet po 3 dniach od treningu można wykryć alkochol we krwi. Alkochol ma to do siebie, że zwalnia proces transportu tlenu do organizmu, co sprawia, że podczas wiekszego wysiłku organizm nie nad1?a z natlenieniem organizmu. W skrajnych przypadkach prowadzi nawet do omdlen.

3. Podczas treningu mięśnie wype3niają sie krwi1. Krew w której znajdują sie niewielkie ilości alkocholu sprawia, że miesni sie trują . Alkochol uszkadza komorki miesniowe, prowadzi do szybszego rozpadu białka. Wniosek jeden - nie uda Ci sie zbudowaa masy z alkocholu... :trening:

By3o jeszcze kilka przykladow, ale nie bede ich przytacza3, bo nawet ja nie rozumiem wszystkich pojea z medycyny.
Drogi MYuri - życzę Ci sukcesow, bo będziesz dochodzi3 do nich bardzo, bardzo długo.
Nie jestem pewien czy w ogole do nich dojdziesz :trening: , bo picie w takich ilościach ma zgubny koniec.

kornackiPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:52 »
...bo wszystko co najlepsze, to albo zabronione, albo nielegalne, albo niezdrowe, albo tuczy

xXxLaurencexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:53 »
marjio nie wszystko : ..... sex nie tuczy nie jest zabroniony itd :-)

Demetriaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2016, 22:50 »
Za ten post ode mnie 5 pkt. :-)

Zgadzam sie w 100% :-)

Hardimannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:00 »
ty chyba jesteś smieszny.
najpierw sie zastanów co chcesz soiagnac, bo widoczne myslisz z emozna 5 rezczy naraz.
jak wybierzesz jedna, to wtedy mozna sporbowac ci pomoc, bo jezlei chesz miec i miesnie, i plaski brzuch i pic alkohol- to w realu tego nie da sie polaczyc.
kwestia wyboru

Demetriaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:05 »
To są 3 rzeczy na raz... naucz sie liczya.
:lol: :-) 8) Bez urazy.

Hardimannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:06 »
5 rzeczy naraz to taka przenosnia :| :| :|
Demetriaa- co bys komuś takiemu powiedzial?
idź na trening a później pij?
czy nauczyłbyś go liczyć do 3 albo do 5 8) :lol:

Demetriaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Alkohol i dieta
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2016, 23:13 »
Jeśli tępak to nauczy3bym go liczya nawet do 10. A jeśli koza w kulturystyce to powiedziałbym Pij caly dzien, nawet przed, podczas i po treningu .

Co do przenooni, to oczywiście kumam czacze... :lol: :-) 8) te mordy mowi1 same za siebie...

Tags: