Autor Wątek: inkospor  (Przeczytany 5951 razy)

IThurmanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« dnia: Grudzień 15, 2016, 20:07 »
witam chciałbym sie dowiedzieć coś na temat mono kretayny inkospor'a z tego co słyszałem jets bardzo chwalonai ma dobra opinie.
stosował ja ktos? jelsi tak prosze oopinie gdyż na forach mówią nawet ze metę do niej dosypują :-Dh ogolniejets chwalona i daje duze przyrosty ale chce sie coś weicej na jej temat dowiedzieć

maniekndm_Nick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
inkospor
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2016, 20:25 »
kretka jak kretka

teeletubiszz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2016, 20:32 »
i dobrze mowia, stosowałem ja w lipcu i wchodziła pieknie.co prawda waga trzymała sie na prawie stalym poziomie bo tracilem tłuszczyk ale mięśnie byly mocno nabrzmiale.
chociaż musze powiedzieć ze kreatyna hi-tec mi osobiście lepiej sluzyla.ale każdy organizam jest inny....

IThurmanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2016, 07:39 »
właśnie czytytalem ze ona jest jakas inna; a jak ja brałeś bo na opakowaniu czytałem ze max 3gramy dziennie w 1 porcji :|

teeletubiszz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2016, 12:56 »
hmm ja mialem w kapsułkach i napewno nie brałem tak ze na poczatku wieksze ilosci zeby nasycić organizm tylko brałem od poczatku do końca stale dawki.
to było to dwa razy dziennie rano 2 kapsułki i wieczorem 2 kapsułki

teeletubiszz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2016, 14:15 »
biorc pod uwagę koszty zakupu i efekty dzialania krety inkospor a hi-tec, zdecydowanie wybieram hi-tec(masz 4 kapsułek za 8 zl)

IThurmanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2016, 14:23 »
a inkospor masz 500g za 8 pln wiec heh wole inkospor i takja kupie tlyko takz ciekawości pytam narazie jadę na krecie universala hmm moze byc ;

teeletubiszz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
inkospor
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2016, 14:44 »
no to cyna dobra ja dalem 11 za 12 kapsolek.powodzenia

RILEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
inkospor
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2016, 17:52 »
Powiem tak...inkospor to jedna z najlepszych firm w tej branży i wszystkie jej odzywki są dobre...jak nie zal ci kasy to bierz.

Tags: