Autor Wątek: Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron  (Przeczytany 5718 razy)

xXxMatadorxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« dnia: Grudzień 19, 2016, 12:32 »
Nie wiem czy wam sie to spodoba, ale pomyślałem ze i wy moglibyście skorzystać z tej mojej nowatorskiej metody. Wiem ze pewnie nie jest to jakieś super coś ale poskutkowało w moim przypadku. zachęcam do przeczytania i ewentualnego zmieszania mnie z błotem . :D

przepis:
Budzisz sie rano - bierzesz paierosa do reki, wąchasz go ładnie i czekasz az zaczną ogarniać cie mysli w stylu musze zajarać pieknie pachnie mniam jestem na glodzie pycha etc.ect. Ale nie odpalasz. następnie bierzesz szpilkę i wbijasz sobie w rękę - ALE OSTROZNIE i POWOLI tak az bol zacznie powoli narastać do momentu w którym bedzie nie do zniesienia tzn uznasz ze juz nie możesz wytrzymac. wyciągasz szpilkę i (jezeli jesteś wrazliwy) dezynfekujesz miejsce wkucia(chyba ze sie nie wkułeś to nie oczywiscie) i łamiesz paperosa na pol. następnie od razu jesz coś obrzydliwego w smaku okropnego dla ciebie(oczywiscie nieszkodliwego) u mnie idealnie dziala osolona cherbatka z masłem - 1 lyzeczka czubata soli +lyzeczka masełka i zamiast cukru ładnie z cherbatka wybeltac. UWAGA pic tyle zeby poczuc sie maksymalnie zbrzydzonym ale ZEBY NIE puścić PAWIA. Po ok 2-3 minutkach jesz czy pijesz to co przebudzeniu + najlepiej kawa z 3,4 łyżeczkami cukru.

Podpisz także kontrakt z diablem(neoplacebo). Oto jego treść Ja niżej podpisany stwierdzam ze gdybym ośmielił sie wziasc jeszcze kiedyś papierosa do ust, moje treningi daremne beda i masa i sila mi bedzie spadać a zamiast tego tluszczem sie zaleje. Na swiadka biorę sobie Siebie i Wszytskie zle moce świata które wykonania tego kontraktu dopilnują Teraz czeka cie prawdziwe wyzwanie, bierzesz paczkę fajek i łamiesz je jedna po drugiej tak az dostaniesz ślinotoku i poczujesz ze jak nie zajarasz to sie rozlecisz na kawalki. Wtedy bierzesz Aspargin 2 tabletki(rzeby wzmocnić serce i dostarczyć potasu i magnezu, którego ci bedzie brakować od nerwicy i stresu). jeśli czujesz bardzo silne objawy abstynencyjne(drzenie rak itd) polecam kupić sobie Validol i wyssać jedna tabletke. NIe polecam za bardzo natomiast srodkow typu nikorete do tego trzeba miec silna wole(zaden nałogowiec jej nie ma). intensywność treningów zmniejszyć o polowe przez pierwsze 3 dni. W trakcie dnia gdy znowu odezwie sie głód nikotynowy pomysl o cudownych przeżyciach z rana i wymysl coś bardzo obrzydliwego. Polecam zabierać cherbatke ze sobą i gdy czujesz glud łyknąć sobie i poczuc maksymalne obrzydzenie. Po tem powtarzaj sobie mysl Kocham zycie, jestem panem swego losu, nie pale jestem wolny .

Teraz czesc bardzo istotna nie masz papierosów bo je wczesniej połamałeś i wyrzuciłeś do kibla Very Happy. Czas uzupełnić braki. Idziesz do kiosku kupujesz najlepsze fajory jakie cie kręcą podchodzisz do kosza na smieci i wczesniej lyk herbatki(moze byc bez niej jeśli dasz rade) i gnieciesz je nie otwierając nawet nie wyciągając z foli w lapie. Z całej sily poczuj az bol reki i mysl sobie ze te papierosy chciały cie zabic odebrać ci zycie i ciało i opętać twój umysl. ZABIJ JE.

Na noc polecam pierwszego dnia Validol 1 tabsa + 2 asparginy. Aspargin możesz brac przez tydzień 3 razy dziennie po 1 tabsie(Validol odstawić ewentualnie sporadycznie bardzo). Cale wcześniejsze czynnosic należy wykonać 1 dnia i WAZNE: nie czekaj az dokończysz wagon czy skończysz pudelko. Trzeba z tym skończyć teraz natychmiast.

SAM stosowałem TA METODE I rzuciłem w jeden dzien, kumpel tez. ISTOTNA INFORMACJA - w razie jakiś naprawdę niepokojacych objawów szczególnie sercowych - wizyta u kardiologa lub lekarza bardzo wskazana.

Skutki uboczne które zaobserwowałem u siebie - kołatanie serca, drzenie rak, potliwosc(typowy syndrom odstawienia) i oczysicie nerwowosc.

Zyski - wzrost energi o 200%, brak klopotow z gardlem, łatwiejszy i swiezy oddech, wiecej kasy Very Happy itd itd etc etc.

oczywiście stosujcie ten przepis tylko i wyłącznie na wlasna odpowiedzialność ale recze wam ze jest skuteczny i wzmacia silna wole oraz odruchy takie jak zaoobserwowal pavlov u psów tzn po kilku dniach na sama mysl o fajkach bedzie ci sie robić niedobrze Smile.

TERAZ możesz rozpocząć WALKE Very Happy

wanbart_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2016, 19:38 »
Wymiekam, ale moze byc skuteczne.
Dzieki bogu nie ma problemów z fajkami, bo nie wiem czy bym to przezyl.
mój starszy jak rzucał palenie to za każdym razem jak chciał sięgnąć po fajki łykał 2 tic tac'ki.
także dziennie schodziło mu ze 5 pudelek i ciągnął to przez 2 tygodnie az mu sie niedobrze robiło od tej miety i przestał palic i nie moze patrzeć na tic tac'ki

aiwlys_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2016, 19:51 »
he, ciekawe....
najciekawsze moim zdaniem jest to:
 xXxMatadorxXx

Podpisz także kontrakt z diablem(neoplacebo). Oto jego treść Ja niżej podpisany stwierdzam ze gdybym ośmielił sie wziasc jeszcze kiedyś papierosa do ust, moje treningi daremne beda i masa i sila mi bedzie spadać a zamiast tego tluszczem sie zaleje. Na swiadka biorę sobie Siebie i Wszytskie zle moce świata które wykonania tego kontraktu dopilnują poczekamy moze ktoś sprawdzi twoja metode;

xXxMatadorxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2016, 19:59 »
Nie należy łamać postanowień tego traktatu bo chyba nikt nie chciałby sie zalac tluszczem po same uszy i nie miec efektow.
Dobra motywacja do rzucenia nie? :D

aiwlys_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2016, 20:10 »
w sumie, ale ciekawo czy ktoś sie Ań to odwazy......

StaciaO147

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2016, 20:33 »
niezły sposob, naprawdę coś ciekawego od dłuższego czasu

Archulettt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2016, 20:39 »
troche drastyczne ale jeśli skuteczne niektórzy mogą sprobowac

Lucy1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Rzucanie fajek w 24 godziny by Psychotron
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2016, 21:33 »
hehehe kapowe najlepysz jest kontrakt z diabłem ale jak pomogło to chyle czoła obys sie znowu nie wkopał w to gowno.
Pozdro i powodzenia w dalszym trwaniu bez fajek

Tags: