Autor Wątek: cykl ! ! !  (Przeczytany 10734 razy)

PARRIS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
cykl ! ! !
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 20, 2016, 07:18 »
ciekawe jak on wyglada kiedy foty????

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl ! ! !
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2016, 07:50 »
po takim towarze to w wieku 3 lat bedzie wyglądał jak po 5 no właśnie i co z tymi fotkami

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 20, 2016, 08:02 »
teraz typ mysli co zapodać zeby dobic do 75-80kg

ehhhh ... szkoda gadać

fotki !!!

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2016, 09:33 »
moze teraz zrozumiecie wkoncu o co chodzi !!!!!!!!!!!!! : koleś ważył KOLO 47 KG KIEDY zaczynał ! był NAJCHUDSZYM człowiekiem JAKIEGO widziałem , MOGLEM MU NORMALNIE złamać przedramię TAK JAK zapałkę , PALCAMI PRAWIE

zaczął ćwiczyć , PO POL ROKU wziął TOWAR !

niemiał TEGO ROZPISANE NA ZADNE CYKLE , niemiał KOMPLETNIE ZADNEJ DIETY , niemiał POJECIA O TYM KOMPLETNIE , POPORSTU kupił SOBIE NP 3 METKI I jadł , NIC WIECEJ NIE robił

JEGO WAGA JEST MALA BO : MA BARDZO CHUDE NOGI , NIEMA GENETYKI DO RAK , ALE ZA TO klatę MA FENOMENALNA

A CO DO KOKSU TO WASZYM ZDANIEM TO JEST dużo STAFFU ? LOL PRZEZ 3 LATA 7 METY TO STANDART , OMKA JAK NA 3 LATA B . mało SILABOLIN . ZNIKOMA ilość , BOLDENON NAWET NIEZADZIALAL BO ZA mało , 3 SUSTANONU TO JAK BY pierdnął .... WIEC LUDZIE CO WY PRZEZYWACIE ? ZE TEGO dużo było ? LOL

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2016, 09:43 »
to jest coraz bardziej smieszne, najpierw mówiłeś ze koleś wyglada jak zawodnik, potem powiedziales, ze lapy u niego nie za ciekawe, teraz mowisz, ze nogi i lapy ma do kitu, bo pewnie nóg nie robi w zyciu

nie bede sie z tobą tutaj kłócił bo coraz wieksze głupoty wypisujesz, a ja nie mam czasu i ochoty na dyskusje z Twoja osoba

jedyne co ci mogę powiedzieć do daj fotki tego fenomena chociaż i tak wątpię ze je dasz, tak samo jak nie dajesz swoich

bez odbioru

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2016, 09:53 »
LOL no commetns widzeze sie ostro bulwersujesz jak zwykle kiedy nie idzie coś po twojej mysli , albo jak ktoś ma inne zdanie , wydaje ci sie ze jesteś wszechwiedzący , wszechwidzący i wogole da best ! człowieku wyluzuj !

 CO DO JEGO SYLWETKI TO ALBO jesteś SLEPY ALBO coś CI NIEPOSZLO Z CZYTANIEM !! JUZ DAWNO mówiłem ZE MA DUPNE LAPY LOL !!! POCZYTAJ TO SIE DOCZYTASZ !

A JEGO CYCKI wymiatają I są POPORSTU FENOMENALNE ! CALY CZAS MOWIE TU O KLATCE I DO BRZE O TYM WIESZ , nierób ZEMNIE GLOPKA ...

TY ZAWSZE PROBOJESZ zostać NIENARUSZONY , ZAWSZE UDAJE CI SIE Z każdego DALNA zrobić , ALE DARUJ SOBIE człowieku , BO niekażdy JEST GLOPI ... NIEDAM ZA WYGRANA , POPROSTU DENERWUJE SIE NA TO ZE TY MYSLISZ ZE jesteś JAKAS WYROCZNIA A dużo osób ZAWSZE tańczy JAK CHCESZ( błazny )

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 20, 2016, 09:57 »
CO DO FOTEK TO SIE ODCZEP , JAK CHCCESZ KUP MI APARAT CYFROWY I wyślij TO CI ZROBIE I NAWET W ALBUMIE NA POLKE CI DAM !!!

NIEROZUMIESZ ZE NARAZIE NIEMAM APARATU ? lol!

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl ! ! !
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 20, 2016, 10:24 »
to wyślij fotki jak będziesz je mial

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 20, 2016, 10:35 »
co do lapy , ma mala lape

nie chce mi sie z tobą gadać ... bo pier,doli.sz głupoty

nastepnym razem jak sie będziesz chciał wyzalac, ze masz chojowa klatke, i cie wszyscy w domu do psychologa wysylaja, ze nie masz kasy na diete, itd. itp to niepisz do mnie na PM, 15 razy dziennie, bo sobie tego nie zycze, znajdz sobie kogoś innego

koniec tematu

rxqueen_P548

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
cykl ! ! !
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 20, 2016, 10:43 »
Gwububunuuf masz przy avatarze przyjaciel, wiec prosze badz grzeczniejszy bo sie pożegnasz z tym forum, w bardzo głupi sposob.
Bo Twoje zachowanie nie jest za rozsadne, forum jest po to by wyrażać swoje zdanie, ale nie w taki sposob.

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 20, 2016, 10:46 »
quba-QP , widze ze fajnie podchodzisz do ludzi którzy prosza cie o pomoc thx yO

rxqueen_P548 prześledź tex a nie groz mi bezpodstawnie ... nikogo nieobrqazilem , nikogo niezwyzywalem
poporstu denerwują mnie odpowiedzi ludzi wszechwiedzacyh i ich oceny wogole nie na temat

tak zwany SPAM ;;;zobacz co i jak , wtedy smialo mow co myslisz , bo jak tak będziesz podchodził to sprawiedliwości to forum niezobaczy

nara

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 20, 2016, 11:18 »
aha i zacytuj co ci sie niepodoba w moich textach bo niebardzo mogę skumać o co ci biega ... prosze o jakiś cytat gdzie nieopdowiednio sie wyrazilem...

spojz kto tu wojnę rozpętał a nie ,,,

oBIEKTYWNIE PROSZE A NIE PO ZNAJOMOSCI OK ?

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:22 »
sorki ze tyle postów pod sobą ale niemoglem juz edytować

quba-QP , ok , pomogłeś mi bardzo wiele i szacunek za to for you ! ale niemysl ze jestem kolejnym użytkownikiem forum który bedzie ci lizał dupsko tylko ze względu na twoja wiedze ! LOL !
niemysl sobie ze zgadzam sie z każdym twoim zdaniem bo ytak niejest ! i niebedzie , mam swoje , inne zdanie na rozne tematy i mogę sie na nie wypowiadać , nieobrazam ciebie ani nikogo , szkoda tylko ze reszta , majaca inne zdanie niz ty chowa sie z tym i lize ci pupę potakując ci choć niezgadzaja sie z tobą w roznych wkestiach ! i uwierz ze tak jest i przestać wkoncu udawać boga tego forum bo to jest właśnie śmieszne , a nie waga mojego kolegi który wygladem i tak wymiata !

co do tego co napisałeś , spx pomogłeś to spoko , ale jeżeli podchodzisz tak do osób potzrebujacych twojej pomocy to po jaki hu* sie za to bierzesz a później wyrzygujesz ? LOL niewiedziales co powiedziwec , oczywiście racji mi nieprzyznasz ale czepićc sie będziesz do końca ... heh śmieszny jesteś troszke

PRZECZYTAJ TO I ODPOWIEDZ ADEKWATNIE DO TEGO CO napisałem , BO JAK NAPISZESZ coś W STYLU ZE GLOPOTY PISZE , ALBO ZE MOJE WYPOWIEDZI są śmieszne TO BEDZIE TO świadczyć O TYM ZE NIEMASZ JUZ argumentów ZEBY SIE BRONIC ! NAJLEPIEJ BODBORZ MNIE DO WYZYWANEK , A później ZBANUJ HEH ...

POZDRAWIAM WSZYSTKIH ELO BANS RAPUJ ZIAMEK XD

gottlieb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
cykl ! ! !
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:28 »
temat jest z prosba o rozpisanie cyklu a nie czy ma duza klatę lape czy chu*** koniec tego tematu piszcie tu tlyko cykle i komentarze DO CYKLI a nie do kolegi Gwububunuuf'a reszta na PW bo użytkownicy nie chcą czytać czegoś takiego chyba rozumiecie

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 20, 2016, 13:01 »
dokładnie , jak widać pytanie potrafił przeczytać rxqueen_P548 i Nerwuska_Hous , reszta wypowiedzi są poporstu niepotrzebna , cykl cykl a nie cykl klotnia

prosze o dalsze propozycje , oczywiście ludzi którzy wiedza o co biega ,
thx z gory

Tags: