Autor Wątek: Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele  (Przeczytany 3456 razy)

Croerd1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« dnia: Grudzień 21, 2016, 16:38 »
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele - jak właściwie wykonuje sie to cwiczenie ??

RILEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2016, 19:02 »
jak na moje to jest chyba jakieś cwiczenie na triceps,i wyglada to tak ze kładziesz sie na płaskiej masz te łokcie przy sobie i sztanga robi coś w stylu schodzenia z 9 stopni do klaty taki rodzaj francuskiego na klatę

Croerd1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2016, 20:18 »
Yes cwiczenie jest na triceps
czyli mówisz ze z 9 stopni do klaty, a nie na odwrot?? Sam nie wiem dlatego sie pytam...
myślałem tez jak te łokcie trzymać przy sobie, oprzeć o coś czy cosik takiego, strasznie ciezko jest utrzymać tak sztangę (nie tyle utrzymać co nią machać tak jak przy francuskim). Mysle tez o tym czy te łokcie trzeba trzymać w jednym miejscu czy mozna je troche podnosic.

Rachel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2016, 07:00 »
robisz to tak samo jak wyciskanie sztangi lezac na lawczce jak byc trenował klatke
tylko trzymasz sztangę na szerokości barkow i locie starasz sie prowadzić przy ciele

CROCKETT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2016, 07:52 »
http://www.members.lycos.co.uk/bobydee/atlas/image4.gif

Cwiczenie to musisz wykonywać prawidłowo technicznie, w pierwszej kolejności używaj tricepsów a dopiero jako drugie mięśnie klatki piersiowej. Co do ulozenia łokcie nie chodza na boki a raczej do srodka wzdluz tylowia.
uważaj na ciężary - lepiej założyć mniejsze obciazenie i skupić sie na prawidłowej technice, niz przeciążać niepotrzebnie stawy, robiąc cwiczenie zle technicznie.

----------------------------------------
Ups. chyba sie spóźniłem z tym pisaniem

Croerd1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2016, 07:59 »
Wyciskanie sztangi /waski uchwyt/lokcie max przy ciele ----- Teraz wszystko jasne
DZIENKOWA

Tags: