Autor Wątek: Mass ATTACK - najmocniejszy produkt na masę w 2017 r  (Przeczytany 5593 razy)

admin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5
Mass ATTACK - najmocniejszy produkt na masę w 2017 r
« dnia: Sierpień 02, 2017, 18:54 »
Mass Attack

1. Mass Attack
2. Skład suplementu
3. Działanie regeneracyjne
4. Działanie budujące
5. Dawkowanie
6. Gdzie kupować?

1. Mass Attack
   Organizm ludzki zazwyczaj nie jest nastawiony na budowanie tkanki mięśniowej i masy w ogóle. Stara się on raczej optymalizować zużycie energii i działać tak, by być jak najbardziej efektywnym. Do stworzenia pięknego, muskularnego ciała nas organizm trzeba zmuszać. Służy do tego sam trening, ale przy intensywnym treningu nagle zaczyna brakować substancji, które zazwyczaj są potrzebne tylko w niewielkim stopniu. Suplement diety Mass Attack ma za zadanie dostarczyć właśnie te substancje, których w czasie intensywnego treningu oporowego zawsze brakuje. Mass Attack to suplement diety wspierajmy budowanie wagi. Możliwe jest uzyskanie z nim nawet 6 dodatkowych kilogramów w ciągu miesiąca. 
   Z Mass Attack korzystają osoby trenujące dla własnego zadowolenia, chcące osiągnąć odpowiednią siłę i sylwetkę, które będą ich satysfakcjonować, ale jest to też suplement diety wykorzystywany przez sportowców z najwyższej półki. Popularny jest na przykład wśród osób trenujących trójbój siłowy, najważniejszą z dyscyplin siłowych. Jego wielkim zwolennikiem jest Jarosław Olech, prawdziwa legenda sportów siłowych, wielokrotny Mistrz Świata i Europy.

2. Skład suplementu
   Mass Attack to mieszanka białek, aminokwasów, węglowodanów, witamin oraz substancji uzupełniających, których zadaniem jest poprawienie formy suplementu i jego czysto użytkowych właściwości.
   Najważniejsze są białka, w tym aminokwasy, które stanowią aż 50% masy suplementu. 43% to węglowodany (37% węglowodany złożone, 6% węglowodany proste). Reszta to witaminy i substancje bioaktywne, które regulują działanie organizmu i wspierają substancje podawane w suplemencie. 

3. Działanie regeneracyjne
   Pierwszym efektem przyjęcia suplementu diety Mass Attack jest zawsze przyspieszenie tempa regeneracji organizmu. Wpływ mają na to zawarte w nim białka, ale dla tej funkcji są mimo wszystko drugorzędne. Najistotniejsze są węglowodany. W suplemencie Mass Attack są one podane w dwóch formach: cukru i blendu węglowodanowego złożonego z maltodekstryny oraz wielkocząsteczkowej skrobi tapioki.
   Cukier jest substancją, która uwalnia się do krwiobiegu niemal natychmiast po tym, jak trafi do żołądka. Jest to bardzo ważne, ponieważ w czasie treningu oporowego wydatek energetyczny mięśni jest bardzo wysoki, a do tego następuje w krótkim czasie. Uniemożliwia to organizmowi skuteczne uzupełnienie zapasów z rezerw w tkance tłuszczowej, przez co pojawia się bardzo niebezpieczny dla mięśnia proces, katabolizm. Katabolizm polega na tym, że pozbawiony zapasów podręcznej energii mięsień stara się ją pozyskać z innych dostępnych na miejscu źródeł. Takim źródłem jest sam mięsień, przez co jest on spalany w celu odtworzenia zapasów energii podręcznej. Jeśli do organizmu nie zostanie dostarczony cukier i nie będzie szybko przekazany do krwiobiegu, skąd komórki są w stanie go łatwo wychwycić, dojdzie do uszkodzeń mięśnia. Cukier zawarty w suplemencie diety Mass Attack jest właśnie takim łatwo dostępnym źródłem energii uzupełniającej.
   
Długie łańcuchy tapioki stosowane są po to, by cały cukier z węglowodanów Mass Attack nie został uwolniony natychmiast. Nadmiar glukozy w krwi jest bowiem odkładany do komórek tłuszczowych na później, co prowadzi do tycia, a nie do budowy mięśni. Gdyby nie tak powoli rozkładające się łańcuchy węglowodanów, konieczne byłoby przyjmowanie posiłków opartych na cukrach nawet co 30-40 minut w celu zapewnienia organizmowi odpowiedniej ilości energii do regeneracji. Zanim bowiem organizm będzie budował nowe mięśnie, musi usunąć wszystkie drobne uszkodzenia powstałe w czasie treningu. Proces ten trwa wiele godzin po zakończeniu treningu i może być przyspieszony, jeśli w krwiobiegu będzie dość łatwo dostępnej energii.
   
Ważnym elementem regeneracji mięśnia jest obecność w składzie suplementu diety Mass Attack witaminy E. Jest to naturalny antyoksydant, którego działanie polega na wyłapywaniu wolnych rodników znajdujących się w komórkach w wyniku szybkiej przemiany materii. Wolne rodniki prowadzą do utleniania elementów komórek, co może prowadzić nawet do ich zniszczenia i powstania poważnych uszkodzeń w strukturze mięśnia. Wolne rodniki mogą być nawet niebezpieczne dla życia, jeśli zaatakują DNA komórki. W typowych warunkach usuwanie wolnych rodników sprzyja szybszej regeneracji mięśnia oraz poprawie ogólnego samopoczucia osoby trenującej. Witamina E zwalcza ponadto kwas mlekowy powstający w dużych ilościach przy treningu oporowym. Kwas mlekowy to główny czynnik powstawania tak zwanych zakwasów, które są poważna niedogodnością dla osób trenujących na wysokich obrotach. 

4. Działanie budujące
   
Podstawowym powodem, dla którego kupowany jest suplement diety Mass Attack, jest chęć zbudowania tkanki mięśniowej w możliwie krótkim czasie. Mass Attack sprawdza się pod tym względem znakomicie.
   Skuteczny efekt uzyskiwany jest głównie dzięki dostarczaniu budulca. Białka i aminokwasy z grupy BCAA są niezbędne dla syntetyzowania w organizmie tkanki mięśniowej. W normalnej diecie jest ich zazwyczaj o wiele za mało, przez co brak suplementacji powoduje do powstania bariery dla wzrostu mięśni i tym samym znacznie ogranicza skuteczność treningu. Co ważne, suplementacja z wykorzystywaniem egzogennych aminokwasów BCAA na bardzo wysokim poziomie ma charakter katalizujący dla budowy mięśni, co oznacza, że nawet jeśli wszystkie aminokwasy BCAA nie są wykorzystywano budowy mięśnia, ich dostępność w dużych ilościach sprawia, że budowanie mięśnia jest dla organizmu łatwiejsze i wykonywane jest znacznie szybciej. 
   Budowanie mięśnia nie jest możliwe także wtedy, kiedy w organizmie znajduje się za mało kolagenu. Kolagen jest białkiem o stosunkowo mniejszym znaczeniu dla samej tkanki mięśniowej, ale jest substancją kluczową dla organizmu. Kolagen znajduje się we wszystkich elastycznych tkankach ludzkiego ciała, z których dla mięśnia ważne są tkanki łączne go otaczające, jak również naczynia krwionośne. Nowy mięsień wymaga rozbudowy systemu jego odżywiania i podtrzymywania. Tym zajmuje się właśnie kolagen dostępny w suplemencie Mass Attack. Organizm młodego człowieka jest w stanie samodzielnie syntetyzować kolagen w ilościach wystarczających dla zaspokojenia wszystkich potrzeb, ale dostarczanie go w postaci monohydratu wyraźnie odciąża organizm, dzięki czemu praca nad budową mięśnia może przebiegać szybciej.
   Wiele substancji regulujących zawartych w składzie Mass Attack także jest bardzo istotne dla budowy struktur. Dla przykładu, witamina C odpowiada za właściwe wykorzystanie kolagenu i jej obecność przyspiesza proces budowania naczyń krwionośnych.
   Ogromne znaczenie dla skuteczności suplementu diety ma kreatyna. Jest to substancja o charakterze energetycznym, która jednak tylko w niewielkim stopniu bierze udział w zasilaniu mięśnia w czasie pracy. Jej regularne podawanie powoduje, że jej stężenie w mięśniach rośnie, co wytwarza środowisko pozwalające komórkom mięśniowym na przyspieszony wzrost. Duża ilość kreatyny w mięśniach zmniejsza też problemy spowodowane przez mikrouszkodzenia.

5. Dawkowanie i sposób przyjmowania

   Mass Attack jest suplementem diety przeznaczonym do przyjmowania codziennie. Jest to ważne, ponieważ zawarta w nim kreatyna działa najlepiej dopiero w momencie, kiedy dochodzi do nasycenia nimi komórek. Przerwy w przyjmowaniu suplementu powodują, że poziom kreatyny w komórkach zaczyna spadać.
   Zaleca się przyjmowanie codziennie jednej porcji suplementu Mass Attack składającej się z 50g produktu. Proszek należy rozpuścić bardzo dokładnie w wybranym płynie o pojemności 220 mililitrów. Zalecanymi płynami są woda oraz mleko w temperaturze pokojowej, chociaż można korzystać także z innych płynów. W celu skutecznego wymieszania warto jest korzystać ze szczelnego zbiorniczka, którym będzie można potrząsać. 
   Do suplementu diety Mass Attack dołączona jest specjalna miarka, którą można odmierzyć wybraną ilość produktu. Jedna pełna miarka to 10g produktu.
   50g to dawka zalecana. Większa lub mniejsza dawka może być przyjmowana, jeśli zaleci ją dietetyk lub trener personalny.   
   W dniach treningowych porcję Mass Attack powinno się przyjmować zaraz po treningu, nie później niż na 15 minut po jego zakończeniu. W dni bez treningu moment przyjęcia suplementu jest dowolny. Najlepiej jest to jednak robić pomiędzy posiłkami, na przykład 2 godziny po obiedzie. 

6. Gdzie kupować?

   Suplement diety Mass Attack dostępny jest w najlepszych sklepach dla kulturystów oraz w wygodnej formie wysyłkowej w sklepach internetowych. Najlepiej jest kupować w sklepach związanych z producentem, ponieważ oznacza to możliwość skorzystania z darmowego wsparcia dietetyka przez okres 30 dni po zakupie każdego opakowania produktu. Dietetyk ustala program żywieniowy z uwzględnieniem suplementu diety Mass Attack, co pomaga w uzyskaniu maksymalnych efektów. Przy zakupie w autoryzowanym punkcie sprzedaży suplementu Mass Attack otrzymuje się także materiały edukacyjne z zakresu prowadzenia treningu oporowego wykorzystującego w pełni przyjmowane suplementy diety. 

7. Sposób przechowywania i względy bezpieczeństwa

   Mass Attack nie wymaga żadnych specjalnych warunków przechowywania. Możliwe jest przechowywanie go w dostarczonym opakowaniu we wszystkich typowych warunkach domowych, jeśli tylko temperatura otoczenia nie przekracza 25 stopni Celsjusza. Pojemnik z suplementem powinien być szczelnie zamknięty i umieszczony w miejscu dostępnym dla dzieci.
   Suplement jest produktem przeznaczonym dla osób dorosłych, w szczególności dla osób w treningu oporowym na budowę masy mięśniowej. Nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby wywoływać reakcje niepożądane lub reakcje alergiczne. Nie stwierdzono negatywnych reakcji organizmu nawet przy przyjmowaniu dawek dużo większych od zalecanych.
Forum Kulturystyczne - Kulturystyka i Fitness
FFBB.pl Forum Fitness & BodyBuilding