Autor Wątek: Mutant Mass  (Przeczytany 1519 razy)

Dementor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 647
Mutant Mass
« dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:58 »

Mutant Mass to połączenie najwyższej jakości źródeł białka, o zróżnicowanej kinetyce wchłaniania, mieszanki węglowodanów złożonych, gwarantującej minimalne odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz kompleksu zdrowych tłuszczy – mówiąc prościej wszystko czego potrzebujesz do maksymalnego wzrostu.

 

mutant_mass.jpg

Jeżeli chcesz dostarczyć organizmowi najwyższej jakości składników odżywczych, Mutant Mass jest naprawdę doskonałym wyborem. To nowej klasy odżywka węglowodanowo- białkowa, która właśnie dostarcza wszystkiego, czego potrzebujesz.

Jeżeli chodzi o uzyskanie dobrej jakości masy mięśniowej, Mutant Mass jest z pewnością niezastąpiony. To naprawdę najbardziej  efektywny gainer.  Mięśnie potrzebują budulca i energii i właśnie unikalna kombinacja białek i węglowodanów skutecznie wspomaga budowanie twojej sylwetki.

Jeżeli intensywnie ćwiczysz, a nie jesteś zadowolony z rezultatów, zastanów się, czy twoja dieta jest prawidłowa (pamiętaj dieta to jest podstawa), zacznij też dodatkowo wspomagać się odpowiednim suplementem.

 

PVL Mutant Mass to:

preparat, który zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
zawiera VEXTRAGO – najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie
suplement węglowodanowo – białkowy, który zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3 i 6, EFA, CLA oraz MCT
zawiera również kompleks transporterów dla składników odżywczych!

 

Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów:

Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack:
- Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania; - WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu;
- Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu;
- Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

 

Dzięki takiej kombinacji Mutant Mass stanowi doskonale skomponowany preparat węglowodanowo - białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu!

 

Drugi kompleks to Clean Carb: mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago – największej cząsteczce węglowodanu, jaki występuje obecnie w tego typu odżywkach!

 

Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu – substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach – tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Nikt nie wymyślił jeszcze cząsteczki węglowodanu, która byłaby większa od Vextrago – jest ona o 30% większa od Vitargo®!

 

Trzeci kompleks to Lipotherm – zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT. EFA odgrywają zasadniczą rolę w prawidłowej budowie i pracy stawów oraz wzmacniają odporność. CLA hamują możliwość rozrostu tkanki tłuszczowej! MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe stanowią idealne źródło energii, oraz zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej!

 

Czwarty kompleks, to INTRASORB5 – mieszanka składników transportujących mikroelementy.

 

Mutant Mass dawkowanie:

Najrozsądniejszym dawkowaniem będzie, dawkowanie według braków w diecie.

Kulturystyka || Forum Sportowe || Suplementy i Odżywki

Tags: