Autor Wątek: Jaki matrix białkowy wybrać ?  (Przeczytany 9101 razy)

Irbis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 15:10 »

Cześć. W celu uzupełnienia diety planuję kupić odżywkę białkową z "wyższej półki" o zróżnicowanym profilu, którą mogę brać zarówno rano jak i przed sen. Mam na uwadze produkty takie jak:

 

- Olimp Mega Strong Protein

- Dymatize Elite Fusion 7

- SCITEC Super 7

- BSN Syntha-6

 

Który z nich możecie polecić, a może macie jakieś inne propozycje ?

    

krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2014, 17:03 »
Zwykle WPC bym bral skro tylko uzupelnienie diety  

Peak, Scitec

Soltys

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 231
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2014, 19:42 »

Wpc kfd wersja instatnt lub premium ! Pije i jest zdecydowanie najlepsze w tej cenie. 

"Ćwiczysz 2 miesięcy, myślisz ze wiesz wszystko.
Ćwiczysz 5 lat, wiesz ze nigdy nie dowiesz się wszystkiego."

maniak7000

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2014, 14:47 »

Dymatiza i BSN bym omijał - kwestia pewności skadu

 

j/w dobre WPC i jest ok (kwestia jak zdefiniujesz dobre WPC) -> jak dla mnie niezłą propozycją jest Scitec Prof.100% a z ekonomiczniejszych SFD plus lub ten KFD (opinie super, nie miałem jeszcze)

 

Olimp, Trec, Activlab .. dużo pewnych firm jest na rynku

pozdrawiam
maniak7000
IISuplementy i odżywki II
Beztytuug_enrhrhq.gif

Tytus11

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2014, 12:46 »

Ja Bym polecił Ci Superior Whey Core od Superior14 , świetny mix białek , super skład do tego fajnie smakuje i idelanie sie rozpuszcza
 

            Skład                     Per 100g                     % RDA*                     Per Serving (32g)**                     % RDA*                  Kalorie                     1891 kJ/452 kcal                                           585,7 kJ/140 kcal                                                                                                                                                   Białko                     73g                                           23,5g                                        BCAA                     17,5g                                           5,6g                                        L-Glutamine                     14g                                           4,5g                                        Węglowodany                     15,6g                                           5 g                                        w tym cukier                     3,1g                                           1g                                        Tłuszcz                     4,7g                                           1,5g                                        Tłuszcze nasycone                     2,26g                                           0,7g                                        Błonnik                     3,1g                                           1g                                        Cholesterol                     31,3mg                                           10mg                                        Sód                     937mg                                           300 mg                                        Witamina A                     0mg                     0%                     0mg                     0%                  Witamina C                     0mg                     0%                     0mg                     0%                  Wapń                     410mg                     41%                     130mg                     13%                  Żelazo                     0,6mg                     3,10%                     0,2mg                     1%                  Procent zalecanego dziennego spożycia na podstawie                  ** 32g z 240ml Wody

maniak7000

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2014, 17:43 »

wszędzie zakładasz konta i polecasz wszędzie to samo.. bez większego znaczenia czy ma to faktyczny sens.. taka tam reklama - co, nie ;D  ??

pozdrawiam
maniak7000
IISuplementy i odżywki II
Beztytuug_enrhrhq.gif

krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2014, 20:54 »
Wcinalem Superior14 bialeczko

Smak noooo ujdzie ale cena kosmos, firma wchodzi na nasz rynek

maniak7000

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2014, 22:48 »

ciekawe jak z jakością i co to znaczy wchodzi na rynek .. kolejna polska marka pod szyldem "sąsiada" ?? nie kojarzę ich kompletnie..

pozdrawiam
maniak7000
IISuplementy i odżywki II
Beztytuug_enrhrhq.gif

krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2014, 13:31 »

Kto to jest?


boczek952

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2014, 16:06 »

Siemka kolego . Wybrał bym na twoim miejsu to białko z Olimpu uważam że jest bardzo dobre w smaku i bardzo dobrze działa . Przeanalizując skład ma wszystko czego trzeba . Cena także jest bardzo dobra . Olimp to pewna marka na rynku . Ćwiczę już ponad 2 lata z dopiętą dietą i zawsze brakuje tego biiałka dlatego wspomagam się własnie białkiem w proszku . Nie jem tylko Olimpu zazwyczaj różnorodne kupuje ale z chęcią dosyć często wracam do białka z Olimpu . Cena i jakość mówi sama za siebie . Mam nadzieje że jakoś pomogłem .


krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2014, 16:28 »

To co Olimp zrobił rok temu z "testami" białek jest trochę żałosne, myślę że stracił przez takie gierki wielu klientów...


Warrior

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2014, 11:51 »

A ja polecę Ci Scitec'a bo dużo już białek próbowałem od nich i jak dla mnie pierwsza klasa. Rozpuszcza się świetnie, smakuje nieziemsko no i wybór przeogromny. Nie tylko masz tam Super 7, ale też Pro Mix'a czy Four  Star Protein. 


krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2014, 12:39 »

Scitec fajna firma ale nie tania

 

Aaa ich izolat ten zielony to chyba tylko z nazwy izolat


maniak7000

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
Jaki matrix białkowy wybrać ?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2014, 17:30 »

patrzcie na składy - część białek sciteca bazuje w mniejszym/większym stopniu na SPI .. chyba, że lubicie

 

Scitec ma dobre produkty... ale skład i tak należy czytać

pozdrawiam
maniak7000
IISuplementy i odżywki II
Beztytuug_enrhrhq.gif

Tags: