Autor Wątek: Kilka pytan odnosnie metanabolu  (Przeczytany 4591 razy)

torrn62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 21:45 »
Strzaua... chciał bym zadac kilka pytan.
1) dużo osób twierdzi ze gdy bierze sie metę to zablokowuje to wytwarzanie spermy...(czytalem ze blokuje w 30% ale kolo mówił ze całkowicie i na odblokowanie trzeba coś zazyc.)
2) Czy testosteron tak samo hamuje to ??
3) wyjeżdżam czy jest sens brania mety robiąc tylko pompki ?? bo nie wiem czy bedzie tam silownia
Tenks z gory CyA

xXxBeatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2015, 21:56 »
po 1 ) meta blokuje i jak po każdym innym koksie trzeba ''cos'' zażyć na odblokowanie - clomid,hcg,nolvadex(gyno)
po2) testosteron tez blokuje , , hyba nawet mocniej niz metka
po3) niewarto brac mety i robić same pompki... kto ci takie rzeczy wpaja... jak chcesz metę brac to musisz ostro ćwiczyć na siłowni a pompki se rob , ale NIE NA KOKSIE !

ps.koks blokuje wztwaryanie testosteronu , wiec pryed braniem yaplanuj tey odblokowanie !
yresyta yajyzj do postu podwiesyonego , tam jest wsyzstko co powinieneś wiedyiec o odblokowaniu

torrn62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:01 »
Okej bardzo dziekuje za odpowiedz... do tego czasu myślałem ze blokuje tylko w 3 % i ze z czasem samo sie odblokowywuje....powiedz jeszcze.. zarzywam metę juz z tydzień po 6 tabletek... czy musze brac ten lek na odblokowywanie ?? czy jeszcze nie zablokowało ??

xXxBeatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:08 »
odblokowujesz sie 8 dni po skończeniu brania ! w czasie brania nie ! zajzyj do postu podwieszonego w tym dziale ''odblok'' tam jest all napisane

pozdro

Marquiss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:27 »
Meta to zespol bodajże 4 pochodnych testosteronu o roznych lancuchach.
Metanabol tez troche nawadnia mięśnie podczas cyklu a po odstawieniu tego z mulow robią sie flaki bez odpowiedniej diety i wsparcia dla tego czegoś w postaci czegoś co osłania przyadke i jadra

Mattheee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:28 »
Pentium zastanów sie troche przed pisaniem posta. Bo taka odpowiedz na 100% nikomu nie pomoze. Nie wiesz o co chodzi a chcesz radzić mysle ze to troche bez sensu.

Jezlei chodzi o metę to blokuje ona wytwarzanie naturalnego tescia ponieważ jest srdkiem pol na pol androgennym i anabolicznym. oczywiście branie mety nie ma sensu jeżeli ktoś chce robić tylko pompki.
jeżeli chodzi o odblokowanie to wystarczy clomid po kuracji a potem zwykly tribulus . Mysle ze hcg to juz drobna przesada akurat w przypadku kuracji z samej mety . jeżeli decydujesz siena branie tego srodka to nie zaczynaj od 6 tabletek poproś swojego handlarza niech ci to madrze rozpisze...... prosze.

michaleaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:36 »
Zalezy jakie pompki jak jesteście takie kozaki ze mówicie ze pompki są cienkie to proponuje zrobić kilka stojąc na rekach.
Ja pszeskoczylem od zwykłych do z obciazeniem a teraz robie na taboretach sprubujcie sobie i potem powiedzcie czy pompki są cienkie :D . Tylko sie na mnie nie złościć .

NZarate

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2015, 22:45 »
pompki stojąc na rekach ida w barki nie w klate.
to raz.
ponad to są bardzo niebezpieczne bo rosnie ciśnienie krwi w glowie.
mój kumpel mial po tym popękane naczynia krwionośne na całej twarzy.
wyglądał tak, ze wszyscy sie go bali, a kolezanka zwymiotowała :/:/:/:

xXxBeatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2015, 00:10 »
Zalezy jakie pompki jak jesteście takie kozaki ze mówicie ze pompki są cienkie to proponuje zrobić kilka stojąc na rekach. Ja pszeskoczylem od zwykłych do z obciazeniem a teraz robie na taboretach sprubujcie sobie i potem powiedzcie czy pompki są cienkie  :D . Tylko sie na mnie nie złościć   .

lol... niema znaczenia jakie pompki, nawet na glowie ... my tu mówimy o sterydach , czyli psyhotron jest logiczne zebiorac metę niebedziesz pompek samych robił nie ?
pompki są meczace i pompujące , ale celem cyklu jest zbudowanie masy , a od pompek jeszce nikt sie nie zmasowal...jak by tak łatwo było , każdy kupiłby se metaxei pompki robił LOL

Mattheee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 19, 2015, 08:17 »
Zapewniam cie ze Coleman nie osiągnął swojego mistrzowskiego tytułu w kulturystyce zawodowej dzieki wykonywaniu niezliczonej liczby pompek.
Ok moze i pompki w pionie są trudne do wykonania ale jakie to ma znaczenie jeżeli chodzi obranie koksow Psycho...? Kulturystyka polega na rozbudowaniu masy mięśniowej w taki sposob zeby wszytskie jej elementy współgrały ze sobą i tworzyły symetryczna całość . Niestety nie osiągnie sie tego ćwicząc pomki w domu choćby nie wiem jak trudne i ciężkie byly do wykonania.

michaleaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan odnosnie metanabolu
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2015, 11:51 »
Macie racje, ale ja niestety zawsze lubiłem sie łudzić ze nie bede musial karnetu przedłużać . robiłem pompki na taboretach z plecakiem pełnym ciężarków ale plecy mnie rozbolaly i dalem se siana ale zrobiłem 5 z obciazeniem i 5 bez.
Lipa.
Chyba sobie dołożę na siłce z 1 kg bo te 17 seri po 10(47kg) to juz nudne i długo sie cwiczy.
Niewiem czy mam zwiększać ciężar czy dokładać kolejne serie?? coś mi po cichu mówi ze ciężar . Ale ja to jeszcze lama jestem.
xXxBeatricexXx nie smiej sie zemnie . kiedyś tez byłeś zielony jak ja .

Tags: