Autor Wątek: jak brac kreatyne??  (Przeczytany 5895 razy)

konarqV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak brac kreatyne??
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2015, 16:57 »
Power, nie pisz mi tu nic o logicznym mysleniu, bo to nie ja sobie wymyslilem, ze ma byc 2 tabsy na porcje.
Tak pisza na str.
sklepów internetowych właśnie o Mega Capsach z Olimpa! A zapytałem sie, bo nie zgadzała mi sie moja wiedza na ten temat ( ze ma byc 5g na porcje) z tym co tam napisali.
Ale juz wiem.
Pozdrawiam

atht

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak brac kreatyne??
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2015, 17:53 »
na opakowaniu Mega Capsow jest wyraźnie napisane ze trzeba brac 4 kapsułki co daje w sumie 5 g kreatyny - i to są kapsułki (caps) a nie tabletki (tabs)

Czyta sie to co jest napisane na opakowaniu w oparciu o ogolnodostepna wiedze o kreatynie. Na stronie moze byc nawet napisane ze stosuje sie jako czopki - ja bym tak tego nie zastosował a jak widać ty jak najbardziej

konarqV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak brac kreatyne??
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 24, 2015, 18:44 »
K*r*a atht!! Jak pisałem tamtego posta, to nie mialem jeszcze tej kreatyny!!! I jakie to ma k*r*a znaczenie, czy to są kapsułki czt tablety w tym poscie?? ZADNE!!! A napisałem tabsy, bo tak akurat mi wpadło na mysl.
Rownie dobrze moglem napisać tabletki- i co, wtedy tez bys pisal, ze to nie tabletki tylko kapsulki??!!

atht

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak brac kreatyne??
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 24, 2015, 18:56 »
jak dla mnie to czy są kapsułki czy tablety ma zasadnicze znaczenie (sporbuj łykać te tablety non stop to będziesz wiedział jaka jest roznica) i nie unos sie tak - po prostu śmieszą mnie takie wypowiedzi - dawkowanie poszczególnych suplementów sprawdza sie u zrodla (producent) lub z ogólnie dostępnej wiedzy (np z forum - pełno jest postów o kreatynie). jeżeli zalecane dawkowanie kreatyny mono to 5 g to sam mogłeś wydedykowac ze coś jest nie tak - zamiast klnąc uspokój sie i poczytaj te ładne tematy na gorze dzialu suplementy.
Bez nerwacji

TARAH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
jak brac kreatyne??
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2015, 19:01 »
chłopak chciał sie upewnić i spytać bo po to jest forum.
EOT do zamkniecia

Tags: