Autor Wątek: co bedzie lepsze?;P  (Przeczytany 3468 razy)

Doretha1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co bedzie lepsze?;P
« dnia: Październik 26, 2015, 12:55 »
otoz mam maly dylemat.
które polaczenie da lepsze efekty w budowaniu masy miesniowej(sila na drugim planie)polaczenie testo prolongatum+metanabol czytesto propionat+metanaboldzieki z gory za odpowiedzi /

Oghaee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2015, 13:06 »
prologatum +meta

liekroliii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2015, 14:09 »
Oghaee wypełnij prosze profil... bo twoja porada jast zla.

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2015, 14:13 »
Mam propozycje moze bedizemy banować kogoś kto daje zle rady i udziela ich bez podstawowej wiedzy.
Do metki jak najbardziej coś na krótkim estrze - czyli prop.

Doretha1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2015, 16:19 »
a mógłbym dorzucić do tego clenbuterol????? dostałem od kolesia bo mu zostało opakowanie z wcześniejszego cyklu a za dwa miechy mija data waznosci....

aleksandrrv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2015, 17:37 »
mozesz, podczas odbloku...

Oliwka_09

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2015, 18:08 »
92972:date Oct 24 2006, 11:21 PM:name Doretha1972) ''(Doretha1972 @ Oct 24 2006, 11:21 PM) snapback92972/snapback ''!otoz mam maly dylemat.
które polaczenie da lepsze efekty w budowaniu masy miesniowej(sila na drugim planie)polaczenie testo prolongatum+metanabol czytesto propionat+metanaboldzieki z gory za odpowiedzi /mam takie same warunki fizyczne jak Ty tzn wzrost 188 wiem ze jest rpoblem ze zbudowaniem masy ale ćwiczę 2,5 i przez ten czas z 68 przytyłem do 9 : ziomek dobrze radze wez sie za cwiczenie na sucho mam teraz 39 w lapce zaczynałem ćwiczyć mialem 3 : ćwicz na sucho zobaczysz ze lepiej będziesz wyglądał pozdrawiam ( zapomniał bym przez ostatnie 3 miechy zrobiłem 3 cm w bicepsie //:-D :-D podstawa dobry trening i odzywianie //:-D :-D /

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2015, 19:15 »
Oliwka_09 szacunek - idź dalej ta droga i tak wszystkie one prowadza do saa //:-D :-D /

Doretha1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2015, 22:40 »
niestety sie z tobą zgadzam BILLIE.
tak to juz sie na tym swiecie porobiło ze na swiecie juz chyba nie ma zadnej dyscypliny sportowej w której nie wykorzystywałoby sie saa... a kwestia mojego wyboru to juz inna sprawa.
hehe /

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2015, 06:17 »
Zgadzam sie wybór to prywatna sprawa każdego znas.
Twierdzenie ze aktualnie żaden sport nie obchodzi sie bez dopingu jest jak najbardziej sluszne.
Wszystko idize bardzo do przodu a sport to wielkie pieniadze.
oczywiście nie mam tu na mysli kulturystyki w Polsce jednakże ogolenie konkurencja na całym swiecie w każdej dyscyplinie jest bardzo wysoka tak wysoka ze saa czy tez doping genetyczny są na porządku dziennym.

cksite_UCO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2015, 11:20 »
Doping w amatorskim sporcie i to przy malym stażu i mlodym wieku to dla mnie glupota.
Ludzie pytają co z czym polaczyc, nic nie wiedząc o biologi i chemi, a tak na prawdę jeśli maja zamiar ćwiczyć tylko dla siebie dość długo to powinni sobie odpuścić pochopne decyzje.
Tez sie zastanawiałem nad koksem w wieku 17 lat (lolek ze mnie), ale poczytałem i stwierdzilem, ze nie ma mowy.
Z perspektywy czasu sie ciesze, bo mam teraz 45 cm w lapie i juz nie chce miec wiecej, a ćwiczyć chce nadal.
Przyklad: Olimp- młodo koksowal, a teraz juz Załężu mu tylko na sportowym wygladzie.
Nie zniechęcam tych którzy juz sie zdecydowali(to i tak nic nie da), ale zachęcam do poczytania tych, którzy o koksie nic nie wiedza, a sie za niego biora.

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2015, 11:22 »
Adam masz dużo racji , jednocześnie podtrzymujesz twierdzenie ze decyzja należy do każdego z nas.
uwazma również ze właśnie na tym stwierdzeniu należy zakończyć rozwazania na ten temat.
często na forum pojawiały sie takie spekulacje i jak zwyle kończyło sie to dyskusja ktora prowadzi do nikad.
Bo każdy ma zupełnie oddmienne zdanie na ten temat.
Moja propozycja zachowajmy to dla siebie !

Carynnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
co bedzie lepsze?;P
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 27, 2015, 11:30 »
Nie chciałem zakładać nowego wątku to pisze tu...mozecie napisać co wiecie o Testosteronie na bazie oleju(PL) słyszałem dużo dobrego o tym moze wiecie coś wiecej jakieś skutki nieporzadane itp.?? dzieki z gory

Tags: