Autor Wątek: Faza nasycenia  (Przeczytany 5640 razy)

fjaraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Faza nasycenia
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2015, 08:02 »
Tylko ja bym radzi3 dokupić taurynę

Bible1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Faza nasycenia
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2015, 08:03 »
Najlepiej jest brać kretke z jakimś biakiem

podzielam zdanie AletheaSoria

Krzysztofix_JL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Faza nasycenia
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 30, 2015, 08:09 »
Faza nasycania jest moim zdaniem zbedna, poczytaj artykuly o tym na to będziesz bardziej zorientowany. jeśli przyjmiesz za dużo kreatyny to wydalisz ja razem z moczem, organizm nie może przerobią dużych ilosci, szczególnie na poczatku kuracji.

Jeżeli chodzi o dobra kuracje z kreatyna to POLECAM:

-- kreatyna + BCAA (aminokwasy rozga3ezione) + glutamina - idziesz jak na dro?d?ach :D

wysssoki1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Faza nasycenia
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 30, 2015, 09:43 »
Jeżeli chodzi o dobra kuracje z kreatyna to POLECAM:

-- kreatyna + BCAA (aminokwasy rozga3ezione) + glutamina - idziesz jak na dro?d?ach Very Happy

Taki też zestaw sobie zakupie tylko, że do tego taurynę i glukozę zamiast glutaminy... Jak polecasz tzn że brałes takie zestawik? Jak tak to napisz jakie były efeky...

Krzysztofix_JL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Faza nasycenia
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2015, 14:48 »
mój najbli?szy przyjaciel brał taki zestaw i był bardzo zadowolony z niej.
Mowi3, że bardzo poszła siła i w konsekwencji masa - naprawdę ekstra kombinacja.
Piszesz, że chcesz zamiast glutaminy daa taurynę i glukozę - wszystko OK - nie zapomnij tylko o diecie i zasadzie 2-3 g białka na kg masy ciała.

fjaraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Faza nasycenia
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 30, 2015, 18:33 »
Ja narazie jadę na:
Kreatyna+HMB+BCAA narazie jestem zadowolony z efektow

AletheaSoria

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Faza nasycenia
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 30, 2015, 18:44 »
kiedyś pisali o nasyceniu , miało wyglądać tak 5 dni po 25-30g dziennie, to jest przesada totoalna

ale ja preferuje opcje 3 dni po 15 g

i tu jest roznica w rodzjau nasyscenia

fjaraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Faza nasycenia
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 30, 2015, 20:43 »
Ja brałem przez 2 dni po 15 g teraz biorę 1

wysssoki1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Faza nasycenia
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 30, 2015, 21:26 »
ale ja preferuje opcje 3 dni po 15 g

A ja sobie zrobie 4 dni po 15g a po?niej 10g w dni treningowe i 5g w nietreningowe i wtedy starczy mi idealnie 3 kps na 6 tygodni :D

a wracając do tematu na wakacje nie mam zamiaru robić rzeźby (nie mam z czego) i chciałbym krete wziąć tlyko nie wiem czy jest sens w czerwcu (bede jechał i tak namase bedzie ciezko ale co tam) czy poczekać do wrzesnia Question jak radzicie hm mysle ze lepiej we wrzesniu ale jeśli nie byłoby mniejszych efektow w czercu towtedy juz inna sparwa dziki za pomoc z gory Smile

A nie możesz wziaa kreatyny teraz? Ja tak zrobie i do wakocji mys3e że przybędzie mi troche masy... zresztą jak we?miesz na poczatku czerwca to pod koniec pewnie beda już widoczne jakieś efekty. I czemu maja być mniejsze efekty? Ja na twoim miejscu brałbym jak najszybciej sie da... zresztą zależy jaki masz staż...

Ruth_Rent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Faza nasycenia
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 31, 2015, 06:28 »
właśnie chodzi o staż : jeszcze chce czekać z kreatyna minimum do polowy czerwca ; hm no bo w czercu jest cieplo i trudniej bedziemase łapać nie wiec heh no ale wezmę w czerwcu chyba

Tags: