Autor Wątek: Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]  (Przeczytany 9868 razy)

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2015, 13:22 »
tak do tuńczyka dodaj jajka gotowane i je wymieszaj fajna i dobra pasta na chleb

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2015, 13:27 »
Ok juz to nie raz jedlem Juz 2 dzien stosuje dietkę i dochodzę do wniosku ze tego wcale nie jest tak mało //:-D :-D Jeszcze jedno podobno ta oliwe z oliwek to mam brac podczas posilkow a nie pod koniec czy to prawda ?i czym mogę zastąpić te 5 jajek na kolacje jakimiś serkami wiejskimi czy czym ?P.S.
czy do ryżu nada sie sos unqle bensa słodko kwasny ? bo ten ryz jak jem w szkole to strasznie suchy jest /Aha jeszcze jedno czy coś z tych zeczy wogole bede używać ?mass xxl 4,8kg za 120zlmass xxl 3kg za 79zlnitrobolon 300caps 120zl nitrobolon 700g za 110zlhmb Vip 440caps za 90zlmagnum 4kg za 90zlthermo fat burner za 45zlcleanbutrix za 45zl

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2015, 13:33 »
to takja wale pod koniec ale w środku tez możesz bo troche to mdletak możesz zastąpić 150g twaroga chudego możesz dac za tomozesz polac nie ma problemumass xxle to są gainery i możesz uzywacnitroboleme narazie niehmb jak będziesz ćwiczył profesionaleniemagnum to gainer z mono później możesz nim zazucicthermo to środek na odchudzanie wiec moze w czasie zezby a to nie wiem co to jest

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2015, 13:42 »
Hehe Sanora-Ogl najwiekszy spec na forum Dobrze wiedzieć ale na razie bede jechać tym carbo //:-D :-D /Super Kolejny raz WIELKIE dzieki za pomoc jakby co to ci jeszcze dupę pozawracam :

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2015, 13:46 »
carbo po trenigu wal a mass xxl możesz spokojnie kupić i wchłaniać to jest mieszanika wegli i bialka czyli samo dobro

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2015, 13:50 »
aha czyli widze ze mi sie szykuje kolejny zakup w niedługim czasie /

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2015, 13:56 »
to nie jest potrzebne ale jak amsz kasę to kup

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2015, 14:25 »
uuuu ale jestem dziś wypompowany mam nowy rekord w martwym ciągu 14 Kg Na nogi 1 kg - kilka powtorzen, ale jechałem wiecej wiec musze sie poprawić //:-D :-D /Zobaczymy jak dalej bedzie /

Lordmpx-Coke

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2015, 14:29 »
witam!!!od lutego bede stosował dietę dla osób o wadze 75-8 (waze 74)-mam pytanko czy ta dietę trzeba codzinnie stosować przez jakiś okres ???bo nie wiem przez jaki okres ja stosowac.Tak samo z cwiczeniami dla poczatkujacych jest tam pare zestawów ale przez jaki czas który stosować od którego zaczac???? z GORY DZIEKI POZDRAWIAM

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2015, 14:41 »
WitamPo pierwsze powinieneś był stworzyć osobny temat ale jeśli juz piszesz w moim temacie to ci powiem...Jesli masz juz dietę musisz ja stosować codziennie przez 3 miesiace.Najpierw masz trening wstępny trwa on około 6 tygodni.Nastepnie budowanie masy mięśniowej około 4 tygodniPotem budowanie sily mięśniowej około 4 tygodnieTeraz nastepuje 1 tydzień regeneracji czyli trenujesz w systemie 1-1-2-1-2 co oznacza ze zaczynasz od dnia przerwy, trening,dwa dni przerwy, trening, dwa dni przerwy.
I tutaj dajemy odpocząć organizmowi od standardowej diety i wracamy do tego co jedliśmy wczesniej to nam pozwoli na regeneracje i budowę miesni!!! pamiętaj ze po okresie ciężkich treningów powinien nastąpić okres terningow o intesywnosci znacznie zmniejszonej !!!!!! pamiętaj lepiej wcześnie zaplanować czas na odpoczynek niz byc do niego zmuszonym przez np.
uraz //:-D :-D !!!Dalszych etapów treningowych nie bede ci juz rozpisywał jak pochodzisz na silownie i pozapoznajesz ludzi tak jak ja to ci na pewno chętnie pomogą i poinstruluja //:-D :-D /Ja mialem na tyle farta ze poznałem bardzo dobrze trenera i wszystko mi pieknie tlumaczy i uklada trening a wyglada budowa jak pudzian tyle ze jest niższy /Moja rada na trening na poczatku ogolny:1 Klatka piersiowa ----- ilość serii -6 --------- ilość powtórzeń - 10-122 naramienne ----- ilość serii -6 --------- ilość powtórzeń - 10-123 grzebiet ----- ilość serii -6 --------- ilość powtórzeń - 10-124 uda ----- ilość serii -7 --------- ilość powtórzeń - 10-125 bicepsy ----- ilość serii -4 --------- ilość powtórzeń - 10-126 tricepsy ----- ilość serii -4 --------- ilość powtórzeń - 10-127 brzuch ----- ilość serii -4 --------- ilość powtórzeń - max8 łydki ----- ilość serii -4 --------- ilość powtórzeń - 10-129 czworoboczny ----- ilość serii -4 --------- ilość powtórzeń - 10-12Jakbys mial jeszcze jakieś pytania to nie krepuj sie w sumie jestem tez z niewielkim stażem i na pewno inni sie znają na tym lepiej ale powiedziałem ile moglem />pozdro

Lordmpx-Coke

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 03, 2015, 15:21 »
DZIEN W DZIEN PRZEZ 12 TYGODNI TO SAMO JESC?? //ohmy.gif :o ohmy.gif DAM RADE-3 miesiące DIETY,14 TYGODNI TRENINGU który przedstawiłeś W TYCH PO PUNKTACH TRZECH-POZNIEJ ZMIEJSZENIE intensywności TRENINGU I ODZZYWIANIE SIE W miarę NORMALNIE TAK? //:-D :-D TO WTEDY PRZEZ OSTATNIE 2 TYGODNIE TRZECIEGO Z POD PUNKTOW(TRENING) JUZ BEZ DIETY? WAZE 74 KG WZROST 18 OSOTANIO dużo pływam ograniczę TO oczywiście ALE MYSLE ZE 1 W TYGODNIU NIE ZASZKODZI CO ? I JESZCZE ISTOTNA SRAWA PRACUJE W SYSTEMIE wypadają MI 2 NOCKI W TYGODNIY JAK dietę W NOCY stosować JKA TO ZAMIENIC???

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 03, 2015, 15:23 »
dietę sie trzyma caly czas a zmienia sie ja tylko po to bo juz chce sie zygać tym co sie je nic wiecj, szafran wtrącę sie w twoja wypowiedz, organizm przyzwyczaja sie do diety do tych 6 poslikow i zastasowanie tych 3 normanych w tyn okresie regeneracji spowoduje silny katabolizm wiec diety nie powino sie tak przerywać tylko dla tegoNajpierw masz trening wstępny trwa on około 6 tygodni.Nastepnie budowanie masy mięśniowej około 4 tygodniPotem budowanie sily mięśniowej około 4 tygodnieco do tego to tez sie nie zgodzę to jest sprawa indywidualna kto chce ile ćwiczyć na sile i ile na masę wiadmo ze te trennigni sie miesza lecz to jest twój wybori ten twój oglny to nie jest ogólny

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 03, 2015, 15:40 »
W sumie racja :Sanora-Ogl mam 2 pytania1.
Co jeśli wstałem po godzinie 10: ???2.
Czy mogę te gorskie platki na jakiś czas zastąpić innymi ??Jesli tak to na przykład jakimi ?

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 03, 2015, 15:42 »
2.owsianka, kukurydzianymi tez możesz ale raczej 1 czy 150g corn flkaes nie zjesz bo dość dużo tego jest3.
tez mam taki problem w weeken i mam to gdzieś nie jem poprostu tego posiłku a później schodzę do piwnicy i wale se szejka białkowego i jest spoko

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 03, 2015, 16:22 »
Hehe ok /a ten shejk to z czego jest ?? //:-D :-D /

Tags: