Autor Wątek: Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]  (Przeczytany 9702 razy)

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« dnia: Listopad 03, 2015, 09:38 »
Witam wszystkich //:-D :-D /Wstepnie chciałem życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku.Teraz przejdę do sedna mam ok.
177 cm waze około 70-72 waga sie wacha w tych okolicach nigdy nie trenowałem ale mam sportowa budowę ( 1 lat treningu pilki nozej zrobiło swoje //:-D :-D ) 1 raz w zyciu wycisnąłem na lawie 6 kg nie jest to jakiś super wynik ale zrobiłem z tym ciężarem 4 powtorzenia.
Teraz od nowego roku zapisuje sie z kumplami na silownie i mam do Was prozbe czy pomożecie mi ułożyć dobra dietę ?Wiem ze odzywek odrazu nie ma sensu brac dopiero po jakiś 3-4 miesiącach ostrego treningu ale chciałbym juz wiedzieć jaka jest najlepsza czyli jaka polecacie ;Bylbym bardzoooo wdzięczny za pomoc :>Pozdrawiam

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2015, 09:55 »
NO to tak nie wspelna sil najebany pisze2g bialka na kg ciala6 g wegli na kg ciala1g tluszu na kg ciallana 6 posilow rodziel to i bedzie dobrze możesz dokupić jakieś bilako gainera carbo zalezy czego bedzie CI brkowac w diecie

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2015, 10:17 »
100845:date pon, 01 sty 2007 - 04:15:name Sanora-Ogl) ''(Sanora-Ogl @ pon, 01 sty 2007 - 04:15) snapback100845/snapback ''!NO to tak nie wspelna sil najebany pisze2g bialka na kg ciala6 g wegli na kg ciala1g tluszu na kg ciallana 6 posilow rodziel to i bedzie dobrze możesz dokupić jakieś bilako gainera carbo zalezy czego bedzie CI brkowac w diecieok thx możesz mi jeszcze wskazać gdzie znaleźć co ma ile bialka, węglowodanów i tluszczow ?jakas tabela czy coś :Mnie tez dynia nasowa po nowym roku /Aha jeszcze jedno znalazłem spro tych gajnerow ale każdy ma inny skład tzn proporcje bialek, tluszczow i weglow możesz doradzić jakie proporcje powinno miec zeby było najskuteczniejsze ?>Sorry za spam ale tu nie ma trybu -edit :blink: /takie znalazlem:Wartosc odzywcza w 100g: Bialko 13,0g węglowodany 77,31g Tluszcz 2,15g Kreatyna 4,0g Olej MCT 2,0g http://bcaa.pl/sklepik/images/produkty/tab1 IPB Image /takie dwa rozne znalazłem i który wybrać :blink: ???

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2015, 10:21 »
jeśli będziesz mial dobra dietę to nie potrzeba Ci gainera, jak juz będziesz kupował to kupuj czyste gainery bez kreatyny tak jak ten pierwszy

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2015, 10:31 »
Kurcze probuje probuje zrobić dietę i nic nie wychodzi bo skąd ja mogę wiedzieć ile kromek to 100g ? moze ktoś poda jakas dobra dla mnie plzzz

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2015, 10:32 »
7. - Sniadanie-100g platkow owsianych gorskich-300ml mleka 0,5%-50g twarogu chudego-10g oliwy z oliwek87,8gWW, 16gB, 19,2gT10. - Sniadanie II-80g ryżu brazowego-50g tuńczyka z puszki-10g oliwy z oliwek60gWW, 11gB, 11gT13. - Obiad-100g kaszy gryczanej-1 piersi z kurczaka bez skory-10g oleju slonecznikowego69gWW, 19gB, 10gT14. - Trening15. - posiłek potreningowy-60g odzywki typu Carbo-28g bialka serwatki56gWW, 28gB16.15 - Obiad II-80g ryżu brazowego-100g twarogu chudego-10g oleju slonecznikowego60gWW, 20gB19.15 - Kolacja-100g wołowiny (poledwica)-10g oliwy z oliwek20gB, 13,5gT21.45 - Kolacja II-5 bialka jaj-2 zoltka30gB

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2015, 10:34 »
Ok wielkie dzieki /:Dod jutro zaczynam :>za tydzień napisze jak mi idzie /

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2015, 10:44 »
mam pytanie czy tego nie jest za mało ?? Tzn czy dobrze jest zwiększyć ilosci ?bo wychodzi na to ze za dużo jadlem do tej pory /

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2015, 10:52 »
e no co ty troche tego jest, zwiekszenie moze spowodować zalaznie sie zbyt duze fatem

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2015, 10:53 »
Ok mam jeszcze kilka pytan...1 Czy ryz brązowy mogę zastąpić ryżem zwlyklym bo słyszałem ze brązowy jest drogi a ma podobny skład do zwyklego...2 W szkole siedzę zregoly miedzy 8-14/15 wiec trenowałbym dopiero po 15 czy w takiej sytuacji mam przesunąć resztę spożywanych posilkow o godzinę ??3 czy mam jeść codziennie tyle jajek czy mam zastępować czymś co jakiś czas ?

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2015, 10:56 »
1 tak możesz 2 tak3 możesz urozmaicać dietę

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2015, 10:59 »
hej Sanora-Ogl czy jest jakas roznica pomiędzy oliwka z oliwek, olejem słonecznikowym a olejem kujawskim ??Czy mogę zastąpić je kujawskim uniwersalnym czy nie ?Jutro ide na 1 trening na silownie z 3 kolegami mógłbyś nam polecić jakiś program terningowy ??Aha jeszcze jedno czy jeśli danego dnia nie trenuje to mam nie brac odzywek typu carbo czy brac tak czy siak ?

Sanora-Ogl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2015, 11:26 »
miedzy tymi tluszczami jest duza roznica nie wiem jaka ale jest kup sobie oliwe z oliwek extra virgin za 0,5 zapłacisz troszeczke ale starczy na dlugocarbo najczesniej jest brane po treningu, jak ci brakuje wegli w diecie to wal tez w DNNa poczatek przyjazni z silownia trening ogolnorozwojowy, kazda partia ciała dziennie 3-4 razy w tygodniu robisz 12 powtórzeń jedna serie jedno cwiczenie na jedna partie miesni i tak wsyzstkie po koleji, za jakieś 2-3 tygodnie robisz 2 serie czyli 2 obwody po takim treningu możesz wziasc sie za masowke, silowke.
Taki trening ma cie przyzwyczaić do tego typu wysliku nauczyć Cie pracy z ciężarem

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2015, 12:07 »
oliwa i słonecznikowy to zdrowe tluszcze, na oleju kujawskim moze se zrobić hamburgery w DN jak masz odzywki typu gainer to bierz, jeśli masz niedobory w diecie.
Aha na zdrowych tluszczach nie smazymy! bo robią sie bardziej szkodliwe.
w DN carbo odpusc, chyba ze robisz aeroby to wtedy po bierz

Cl1nt0n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Potrzebna pomoc dieta + odzywki ;]
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2015, 12:58 »
Ok a jeszcze sie spytam dla pewności do polędwicy czy tuńczyka mogę używać pieczywo ??

Tags: