Autor Wątek: Banalny sposob na jebniecie mocne  (Przeczytany 7377 razy)

natish

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2015, 13:36 »
3 serie po 1 minut kazda to słabo ?ja tego nie robie bo nie mam miejsca wiec nie wiem ;p

xXxMozellexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2015, 13:39 »
a ty xXxMozellexXx moze sie trafi taka chwila w twoim zyciu ze będziesz wydłubywał zakrwawione kozy z nosa...Buzka Pysiaczku heh 1) nie zakrwawione tylko czerwone2) wymysl coś sam a nie używaj moich haselek3) buzka misiaczku

kap1tank1dd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2015, 13:44 »
Z naukowego (czyt.
mojego) punktu widzenia, zakladajac, ze ty boksujesz 3x1 min, a dajmy na przykład takiego xXxMozellexXx który wytrzyma tak jak chlopaki, 2 minuty i zdycha, na ringu ja postawiłbym bym kasę na tego zula z katowic.
Bo jeśli ty serio nauczyłeś sie takie dlugie serie wyciagac, to on Cie polozy po kilkudziesięciu sekundach 'cosl' jeśli symulujesz walke, to ma byc szybko i intensywnie.
Krotka przerwa i znowu.
Jak pisał Sun Bin, lepiej znany jako Sun Tzu, to wydłużając bitwę czy wojnę twoje straty sie zwiekszaja.
Nie wiem czy to wogole ma coś wspólnego z tematem, ale mniejsza z tym.

Imrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2015, 13:44 »
xXxMozellexXx bede ci wypominał te kozy nie boj zaby 'luzik'  ,SS zobaczę ...teraz tego nie praktykuje..nie trzeba mi 'szok' cóż poradzę ze teraz placki mnie otaczają 'boisie' i strach otrzaskać zeby sprawy niemiec..zreszta musze uważać teraz 'smiech' do woja biorą niekaranych narazie tylko 'roftl'poniekad co niektórym przypala bym wpierd*** umnie na wiosce no ale cóż Jeb** W Odbytnice POlscy naziści ...zenada istna..Wiesniaki Pirdo***

xXxMozellexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2015, 13:50 »
slipknot Ty ze wsi jestes?

z1el0ny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2015, 13:50 »
chłopaki przestańcie na siebie wjeżdżać ; załóżcie se temat w dziale " bez cenzury " albo se jedzcie na prv

xXxMozellexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2015, 13:53 »
chłopaki przestańcie na siebie wjeżdżać ; załóżcie se temat w dziale " bez cenzury " albo se jedzcie na prv Papo z1el0ny ja tylko sie pytam, bez zadnych podtekstow.

Imrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2015, 13:57 »
Ej z1el0ny co jak co ale nie zaśmiecamy innych wątków , wsumie ten mój jest :D Nom xXxMozellexXx 2 sparawa to "jak narazie spokuj jest" 'okok'

z1el0ny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2015, 14:22 »
To jest twój temat a ja jestem moderatorem i jak myslisz kto ma racje? :D Jak jedziecie na siebie to na prv, związane jest to z nowymi założeniami ekipy Nie pytać dlaczego tylko sie uspokoić

Imrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Banalny sposob na jebniecie mocne
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2015, 14:22 »
Istnie Zabawne

Tags: