Autor Wątek: Do kosciola frayerzy!!  (Przeczytany 8698 razy)

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 05, 2015, 11:05 »
IPooleI, w tej kwestii nie dojdziemy do porozumienia

Wendii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2015, 11:59 »
ja mialem spoko księdza w gimnazjum, mam go na gg, i normalnie mowie doniego ze mam sprawe:
ksiedzy, moja siostra niema wpisanych ocen w indeksie, mozez, wpisać :.
(moja siostra dawno skończyła gim i jej to było potrzebne te oceny)
a ksiedzu, no spoko przynieś to sie zobaczy.
przyniosłem a on jakie miala oceny, a ja mowie ze niepamietam, to wziął wpisał same 5 :D

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:39 »
ja mialem dobrego księdza w technikum, teksty kur#y , h%je , dz.iwki to byla norma u niego

przez 45 minut temu gosciowi sie geba nie zamykała i non stop jakieś sprosne kawały i przekleństwa i teksty do lasek typu Magda, idziemy pograć w pilke, chodź z nami ...... postrzelamy ci

agulkad_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 05, 2015, 13:13 »
sydnej-8 u mnie było to samo na lekcjach :D

Krzysztofix_JL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 05, 2015, 13:34 »
wiezdzacie na ksiezy , ale jak kucharskib60 napisał ksiądz to człowiek a nie swiety,wiec co macie za problem...

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 05, 2015, 13:37 »
ksiądz to człowiek od którego wymaga sie wiecej i który powinnien byc przykładem

jeszcze takiego nie spotkałem na swojej drodze, a wrecz przeciwnie to co widze to banda zdemoralizowanych ludzi

Bucklin-93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 05, 2015, 14:14 »
A ty wierzysz w Boga czy wierzysz w ksiedza, do kościoła chodzisz po to aby posłuchać co ksiądz mowi, czy zeby spotkać sie z Bogiem??

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 05, 2015, 14:16 »
a czy z Bogiem mozna spotkać sie tylko w kościele ?

Bucklin-93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 05, 2015, 15:12 »
NIe bo bóg jest wszędzie i wszędzie mozna z nim porozmawiać i go uslyszec.
Ale kościół to jak by nie patzrec dom Bozy i tam glownie powinismy kierować do niego swoje prosby, rozmawiać z nim poprzez modlitwę itp i tylko tam możesz przyjąć ciało Chrystusa jak by nie patrzec.pozatym wasze wypowiedzi ja chodze 5 , 3 razy do kościoła czy od swieta ,swieto masz co tydzień w niedziele. Ludzie czym wy sie chwalicie z takim podejsciem to krzyżyk na droge.

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 05, 2015, 15:53 »
prośby mam kierować do Domu bożego ?

modlić tez nie trzeba sie w kościele

Bucklin-93 a spowiadasz sie z ziola i mety ? a jeśli tak to jak pokute potrzymujesz ?

Bucklin-93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 05, 2015, 16:30 »
prośby mam kierować do Domu bożego ? - problemy z czytaniem ? modlić tez nie trzeba sie w kościele - a święconkę sam se swiecisz , nie wyobrażam se swiat u Ciebie Bucklin-93 a spowiadasz sie z ziola i mety ? a jeśli tak to jak pokute potrzymujesz ? Tak spowiadam sie z ziola z dragow a nawet z malstrubacji
 Co do potzrymywania pokutu pierwszy raz sie spotkałem z takim okresleniem możesz to jasniej rozwinac?

sydnej-8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 05, 2015, 16:37 »
a ja sobie nie wyobrażam Twojego zacpanego swiata, powiem krotko, w tym temacie nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji !

IPooleI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2015, 16:39 »
Imrr nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to nie jest przykazanie :D:D:D: lol.
sydnej-8... - masz racje to jest plonna dyskusja bo każdy ma inny poglad na wiare. temat do zakmniecia celem uniknięcia sporow. Tangelaa do roboty

Bucklin-93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 05, 2015, 16:39 »
a ja sobie nie wyobrażam Twojego zacpanego swiata, powiem krotko, w tym temacie nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji !

A mi poprostu sie wydaje ze nie mial bys ze mna o czym rozmawiać bo Twoja wiedza na temat chrescijanstwa jest znikoma wiec nie jestem dla Ciebie jak to powiedziałeś partnerem do dyskusji Ps. to przynajmniej mi wyjaśnij co to jest podtrzymywanie pokuty ?

Tangelaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Do kosciola frayerzy!!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 05, 2015, 16:58 »
chodziło mu jaka pokute otzrymales ; kurde znów zaczynacie sie kucic zamykam to bo wyjdzie jak wcześnie wyzywanie sie; spory na PW

Tags: