Autor Wątek: Trening szerokich plecow v  (Przeczytany 4323 razy)

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« dnia: Marzec 01, 2016, 20:47 »
Mam przed sobą muscle ze stycznia(na luty jeszcze nie ma)!!! I jest tu rtykul trening szerokich pleców jest to rozpiska bardzo ciekawa i godna polecenia bardziej zaawansowanym pakerom:

-podciagania w szerokim uchwycie do karku 1 x 15
-podciaganie w szeroki uchwycie do klatki 1 x 15
-sciaganie linki do klatki w wąskim uchwycie4 x 12
-zciaganie linki do w szerokim uchwycie 4 x 12
-wioslowanie z likami siedząc 4 x 12
-podciagania za sztanga 4 x 12
-przenoszenie za sztangielka na ławce płaskiej 4 x 12
-podciaganie jednorącz ze sztangielka

No to na tyle trening wydaje sie naprawdę ciezki i taki właśnie jest ale ofekt gwarantowany!!!! tylko zaznaczam to nie jest trening dla poczatkujacych wielu zaawansowanych bedzie miało problem a co dopiero mlodzi!!! Gdybyscie chcieli aby rozpisać dokładniej jakieś cwiczenie to piszcie!!!

VBouldin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2016, 21:50 »
trening no na prawdę widaa że muzi być meczocy tylko chyba jak na jeden trening to troche za dużo ćwiczen nie lepiej na dwa treningi to rozło?yc i na zmianę robią jeden tydzień tak a w nastepnym inaczej

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2016, 22:09 »
Dla kogo ten trening?????????chyba dla zawodowcow!!!!!!!!!!!!
Odradzam go już na samym poczatku!!Ogolnie jest super rozpisany ale mowie on jest dla weteranów tego sportu a nie dla początkujących czy średnio zaawansowanych., bo kto wytrzyma ten trening, kto zrobi odrazu 15 pełnych podciagniec do klaty i do karku? Dla mnie to magia i pewnie dla innych też!! ponad 2 serii to jest MORDERSTWO ja odradzam ale ogólnie jest fajny.

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2016, 22:23 »
No super pomysł Masta... 8)
Mam ten numer i jest to ciekawe ,dobrze ,że to przedrukowa3eo nie każdego stać na zakup Muscle ... :brawo:

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2016, 22:34 »
porównajcie z tym planem!!!! Te? kosa:

Wiosłowanie ze sztangą podchwytem 4x2 Wiosłowanie sztangielką jednorącz 4x2 Przyciąganie dr1?ka wyciągu w opadzie tu3owia,siedząc 4x2 Ociąganie dr1?ka wyciągu do klatki piersiowej lub do karku 4x2 Ociaganie linki wyciągu z użyciem specjalnego dr1zka zaczepowego 4x2 (taki dr1żek jak przy ściąganiu siedząc)
Wiosłowanie ze sztangą 3aman1 4x2 Przenoszeni nad głową prostego dr1?ka wyciągu w pozycji stojącej 4x2 To jest dopiero morderczy trening!!!! Masta dał o podobnym poziomie trudnooci porównajcie i powiedzcie czy zrobilibyście jeden z tych treningów w ca3ooci i dotego poprawnie?

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2016, 23:19 »
No mocne .... :o
Do zrobienia ,jeśli w cyklu treningowym skupisz sie na plecach ,inaczej może brakn1a siły na poprawne wykonanie , apo sielach to nie trening..... :clever:

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2016, 23:34 »
i tak mi sie ten trening spodobał ze we wtorek bede musial na platna skoczyć i go przetestowac!!!! jeżeli bedzie morderczy to fajnie jak mięśnie bola jest git!!! A tylko 2 pierwze cwiczenia czyli podciągania zrobie tak jak bede mógł bo sie 15 razy nie podciągnę !!!! A resztę dam rade z odpowiednim obciazeniem takim zeby prawdziwe zmeczenie poczuc po ostataniej serii ostatniego cwiczenia!!!
Napisze wam jakie wrazenia po takim treningu!!!

Conan ten drugi tez jest kosa po 2 powtórzeń ja je.... ale meka..

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2016, 23:44 »
Tak ten od Conana jest zabójczy ,dobry na rzeYbe -orednie cie?1ry i duża ilość powtorzen......

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2016, 08:05 »
jak przyniosą to wam napisze a jak nie to conan napisze ze na intensywnej terapi leze ale to drugie nie grozi

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2016, 08:17 »
Trening najszerswzych grzbietu:
-stojąc w opadzie tu3owia - wiosłowanie ze sztangą trzyman1 nachwytem i podchwytem.
-stojąc w opadzie tu3owia w podparciu czo3em o 3awke - wiosłowanie ze sztangą trzyman1 nachwytem
-stojąc w opadzie tu3owia - wiosłowanie g3ownią trzyman1 obur1cz (głowa w gore ,patrzymy w sufit)
Ostro?nie z wag1 na sztandze,łatwo można przeci1?ya kregos3up..

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2016, 09:24 »
ja polecam podciąganie rozwija cale plecy ale jeszcze trzeba miec powera zeby sie podciągnąć chociaż po 8 w serii

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2016, 10:52 »
Masz racje masta podciąganie do klatki piersiowej w uchwycie srednim jest jednym z najlepszch ćwiczen budujących masę mięśni grzbietu!! Jestem na TAK

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2016, 11:11 »
właśnie dzisiaj jest wtorek i mam w planie plecy i ćwiczyłem tak jak na tej rozpisce z poczatku postu i zyje trening meczacy ale tak dobrałem ciężar ze dopiero ostatnie ciczenie dało mi pozadnie w kość i nie mialem sily dokończyć ostatniej seri podciągania sztangielki ale trening fajny!!! Podoba mi sie A i nie podciągnąłem sie po 15 razy tylko po 6 !!

kiedyś talki kolo mi rozpistywal trening zanim sam to zaczolem robić i na zakwasy zimny kisiel podobno jest oki !!! Ale ja kislu nie lubie

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2016, 11:22 »
Mieonie najszersze grzbietu rozwijają sie dobrze bez katowania ich taką ilości1 serii i ćwiczen

Pomyslcie - jeśli robi sie trening wykorzystujący wszystkie podstawoe ćwiczenia na grupę mięśniową to co robią gdy trzeba zrobią zmianę ??

Ja proponowa3bym raczej brać tą rozpiskę jako zbiór mozliwosci i wybrać z niej np 3 ćwiczenia przy czym pamietaa należy o tym że nic nie rozwinie masy mięśni najszerszych grzbietu tak jak podciąganie sztangi lub sztangielek w opadzie i nic nie poszerzy waszych pleców tak jak wszelkiego rodzaju podciągania w3asnego ciała , bądź ściągania wyciągu w szerokim chwycie za g3owe lub do klatki

W treningu na siłe polecam jednak przyciąganie/podciąganie do klatki gdyż napreżenia działające na rotatory są dużo mniejsze

PS. widziałem worod tych ćwiczen przenoszenie sztangielki za g3owe i nie wydaje mi sie żeby to ćwiczenie było istotne w rozwoju pleców gdyż pracuje przy nim miesien piersiowy wiekszy i zębaty przedni a najszerszy pe3ni raczej role stabilizatora

POZDRAWIAM

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2016, 11:53 »
przenoszenia pozwalają swietnie rozciągnąć mięśnie plecow.. jest to także jedyne cwiczeniena plecy w którym bicepsy nie są slabym ogniwem a najszerszy grzbietu jest pobudzany bezpośrednio i przyjmuje maksymalna czesc ruchu artykuł Rona Harisa muscle numer 7 tj: styczeń 2004 rok!!!

No a tak jak wyzej pisałem trening jest fajny i przyjemny w wykonaniu....!!!

Tags: