Autor Wątek: Trening szerokich plecow v  (Przeczytany 4324 razy)

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2016, 12:12 »
ciesze sie że w Muscel piszą fajne artykuly :-)

Ale ja pisze jak to jest...

Jeo3i skierowaa rzeczywiście ruch na miesien najszerszy trzeba by robią to ćwiczenie z głową w do3 - na pochylonej ławce

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 02, 2016, 12:20 »
Tak zgadzam sie ale te cwoczenie pobudza rozwój miesni klatki piersiowej-mięśnie piersiowe, mięśnie zębate przednie- oraz mięśnie GRZBIETU i obręczy kończyn gornych.
Wiec juz wiesz dokładnie jaki dają wynik!!

Ightd__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2016, 12:30 »
pyzia to te na klatce wyglądają jak by wystawały takie 3 zebra ale są dużo krutsze i obrosniete mięśniem :........ a moze wiecej jak poprawić symetrie najszerszych grzbiuetu bo mam z tym troche problemu????

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2016, 12:32 »
ja myśle ze pomogło by tu wiosłowanie jednorącz hantlem w opadzie tu3owia ale sam nie jestem pewny....

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2016, 12:33 »
no wydaje mi sie ze conan ma racje gdybys ta slabiej rozwinieta stronę męczył dodatkowo podciąganiem sztangielki wzdluz tlowia to by sie wyrownalo.... ale reki sobie uciąć nie dam...

Coghlann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2016, 12:39 »
to zalezy ale masz racje pysia!! jest takie prawdopodobienstwo, ale pytani etyczylo sie jakie cwiczenie mogło by to mienić i dlatego takie podalem.
Nikt przeciz nie jest równy jeżeli ktoś ma bardzo mal1 ro?nice w wymiarach to juz ma powód o zadowolenia....malo kto jest w 100% symetryczny

HAROLD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2016, 12:44 »
oj..... troszke zaduzo tego
lepiej wybrać z tego 4 ćwiczenia i ćwiczyć tak jak pisze
a w następny trenning tak samo.... :lol:

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2016, 13:45 »
Ightd__ na symetrie -ociągania linki obur1cz do klatki i przenoszenia sztangielek nad głową leżąc na plaskiej..

xXxMilagrosxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2016, 14:56 »
A jeśli zastąpić podciąganie do karku ociąganiem dr1?ka do karku to na początek powinno być oki ?

A co do tej ilości ćwiczen serii i powtórzeń to istne morderstwo. Myśle że nawet dla średniozaawansowanych wystarczą 3 ćwiczenia po 4 serie i 8-1 powtorzen. Mowie oczywiście o treningu na mase.

U mnie wieksze efekty daje dok3adne wykonywanie ruchu z umiarkowan1 szybkooci1 i orednim ciężarem niż szybkie niekontrolowane ruchy z dużym cieżarem. :lol:

Ightd__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 02, 2016, 15:31 »
U mnie wieksze efekty daje dok3adne wykonywanie ruchu z umiarkowan1 szybkooci1 i orednim ciężarem niż szybkie niekontrolowane ruchy z dużym cieżarem. no tak w końcu chodzi o porządne rozciągniecie najszerszych grzbietu... nie pe3en ruch nic nie da a z dużym obci1żeniem napewno pe3nego i poprawnego ruchu na serie sie nie zrobi...

lukaszovH8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening szerokich plecow v
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 02, 2016, 15:31 »
:evil: ćwiczę juz trzy miechy.Na silownie chodze w poniedzialki,srody,pićtek a resztę dni to przerwa.Moj problen to jak chodze na siłkę w caly czas to sam oćwiczę klata bark imotyle kaptury.mysle ze to dobrze przecierz jest regeneracja.dzien treningu dzien przerwy itd.

Tags: