Autor Wątek: Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx  (Przeczytany 2232 razy)

Carole_McC

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« dnia: Marzec 01, 2016, 22:36 »
wiek 19 latwaga 71 kgwzrost 176 cmbudowa ciała - atletycznatrening siłowy 1 minintensywnosc 4 razy w tygodniu w zyciu nic nie brałem ale kumpel z pracy  mnie namówił na kreatynę na szybki przyrost sily i zakupiłem sobie 98 % bialko i  kreatyna 1 % jem dużo nabiałów typu jogurty  twarogi jajka itd czy ktoś zdolal by mi to jakoś rozpisać kiedy co i w jakich ilosciachogolnie ćwiczyłem kiedys  sporty walki  rzeźbę mam dobra 6 lat karate 4 lata zapasy styl klasyczny na swojej wadze ale to za dawnych czasów z gory dziekuje za pomoc pozdro

AdramelekHinso

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2016, 23:01 »
zapraszam do podwieszonych tam jest opisane wystarczy tylko poczytać : zresztą nie napisałeś jaka dietę chcesz

Carole_McC

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2016, 10:28 »
dzisiaj sie ważyłem 73 kg xD.
dietę na masę potrzebuje  chce przytyć do 8 kg :D mam nadzieje ze mi sie uda to osiągnąć

IMOGENE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2016, 11:27 »
jak ja wam zazdroszczę ze wy CHCECIE przybrać na wadze ehhhh porazka każdej kobiety  'bezradny' powodzenia  'kwadr'

AdramelekHinso

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2016, 13:12 »
nie zostaje nic innego zobacz w podwieszonych - patrz na diete  w przedziale wagowym który chcesz osiągnąć

HuertaLit

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pomoze mi ktos ulozyc diete ??:P z gory thx
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2016, 13:50 »
http://apz.pl/poradnia.php?p diet&q pdietspor&dieta 3500

Tags: