Autor Wątek: Narkotyki  (Przeczytany 5989 razy)

HortPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Narkotyki
« dnia: Marzec 03, 2016, 14:14 »
Bobek mnie zainspirował do napisania tego postu.
Wiadomo, ze narkotyki rzecz niedobra ale większość z was napewno ich probowala a wielu napewno ich używa dość często //:-D :-D Zatem napiszcie jak w waszych miastach wyglada ta sprawa... Tu gdzie mieszkam -0,7 palenia 20zl-0,7 bialka (amfetamina) 2 zl- kolka zaleznia w wiekszej ilosci nawet kiedyś mielismy za niecałe 3 zl, ogólnie po 5 zl jedno Jak to wyglada w innych miejscach?

xXxKayxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Narkotyki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2016, 14:24 »
Nie chce zakładać nowego tematu, wiec zadam pytanie...Czy palenie marychy itp.
szkodzi miesniom? Przyznam sie otwarcie, ze mam w sobie coś z alkoholika (swego czasu piłem codziennie na rano, po poludniu, i na dobranoc)... ale skoro alkohol tak bardzoe zle wpływa na miesnie, to NIECHCE.
Jak z tym jest? Pic, czy palic? Bo na trzeźwo tego świata nie ograne...

Porfirio1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Narkotyki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2016, 14:41 »
xXxKayxXx ja np.
nie pije ani nie pale nawet w malych ilosciach //:-D :-D i zyje tak wiec ty pomysl o kosekwencjach na przyszłość //:-D :-D i zastanów sie czy warto i jedno i drugie

HortPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Narkotyki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2016, 15:43 »
Wiadomo ze i tak zle i tak niedobrze! Ale moim skromnym zdaniem napewno dużo bardziej szkodzi alkochaol niz palenie, zwłaszcza jak po paleniu tzw gastrofaza zaatakuje i zje sie zarcia za 2 dni //:-D :-D /

joeweider_Obele

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Narkotyki
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2016, 16:03 »
Narkotyki śmierć //:-( :-( /

ScottyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Narkotyki
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2016, 16:04 »
tytoń do zucia - 25$Pudelko tabaki - 17,99$Radosc z zastrzelenia Indianina - bezcenne.Tak jest na dzikim zachodzie.

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Narkotyki
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2016, 19:12 »
Szalony.... ehhh dobre /

joeweider_Obele

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Narkotyki
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2016, 19:33 »
'' ''!Tyton do zucia - 25$Pudelko tabaki - 17,99$Radosc z zastrzelenia Indianina - bezcenne.Tak jest na dzikim zachodzie. /dobre

dezerter

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Narkotyki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2016, 20:23 »
szalony normalnie mało nie padnę jak czytam twoje wypowiedzi /

joeweider_Obele

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Narkotyki
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2016, 20:56 »
mój kumpel w gimnazjum brał i poszedł na odwyk na pol rokuraczej nie polecam nikomu brania

xXxMorfordxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Narkotyki
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 03, 2016, 21:22 »
z tego co wiem - 1g palenia 20zl- 1g bialego 30zl Sam nigdy nie brałem nic, wole sie piwka napić ale ćpanie masakrycznie powieksza swe kregi

DarylPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Narkotyki
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2016, 22:00 »
xXxMorfordxXx niewiem skąd ty masz takie ceny!Niejeden ćpun by sie ucieszył ze tak tanio dragi chodza1g zielska od dilera 30zl1g bialka od dilera 40zlQbus teraz powiem ci ze w karzdym miejscu w polsce ceny dragow są takie same tylko jakością sie różnią

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Narkotyki
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 04, 2016, 07:39 »
Bobek, musze Cie zmartwiec.
Co miasto to inne ceny.
byłem na wakacje w ustce, tamtejsz ceny mnie rozbily.
Mam kumpla na wsi, u niego płacisz 30zl i dostajesz pelen(! worek palenia (jakosciowo dobrego, nie zadna samosieja) wiecnie mow ze ceny są wszędzie takie same bo to zupełny absurd.
Ja mieszkam w Poznaniu i w swojej dzielicy mam za 20, dzielnice obok juz za 25zl!

ScottyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Narkotyki
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2016, 07:43 »
Za gofra tez wiecej zapłacisz nad morzem niz w centrum Katowic.
Logiczne /

DarylPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Narkotyki
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2016, 09:50 »
Qubus mi chodziło o normalne miasta a nie o takie gdzie trwa sezon turystyczny(tam wszystko jest drogie)A po drugie to nawet w moim miescie są rozne ceny tylko ze te wyższe to są dla frajerow(podejzewam ze jest tak w każdym miescie)A nikt normalny nieda za worek palenia wiecej niz 3 zl

Tags: