Autor Wątek: Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej  (Przeczytany 2154 razy)

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« dnia: Marzec 27, 2016, 14:55 »
Siema.wiem ze jzu ten temat gdzieś był ale zgubiłem i niemoge go znalesc dlatego niewkurzajcie sie.a chodzi mi o to bo kiedyś ktoś powiedział ze na redukcje tkanki tłuszczowej dobre są treninig na czczo bo wtedy organim niema energi ze sniadania i czerpie,z zapasow tluszczu energie co sprawia ze tkanka jest szybciej redukowana tak?To jakbym niejadl caly dzien i ćwiczył biegał od rana po godzieni po południu po godzinie i pod wieczor tez 1 godzinę to to by dało dużo czy raczej nic,no bo skoro na czczo to nic bym niejadl,i wtedy organizm czerpał by energei z zapasow tluszczu.a następnie drugi dzien bym jadł tylko obiad,tzzn sniadania nie i trening 3 razy dziennie po godzieni no i w tym jeden posiłek (obiad) to dużo by dało i tak caly czas na zmianę jeden dzien caly na czczo treningi a drugi tylko jeden posilek,i taki trening i dieta (jezeli to mozna nazwać dieta) az to uzyskania zamierzonych rezultatow! a zemdleć to niezemdleje bo mogę niejsc caly dzien i nic mi niebedzie.to moze byc efektywne czy raczej nie,jakie mogą byc tego skutki?bo wiadomo ze to normalna dieta niejtes napewno bedzie oslabienie organizmu ale to da sie przezyc al czy coś jeszcze?jak nie to doradźcie mi coś innego lepszego na szybkie spalanie taknki tluszczowej!

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2016, 15:10 »
Nie rob tak.
G3odowke sobie możesz 1 dniowa zrobią raz na 2-3 tygodnie dla oczyszczenia organizmu, ale wtedy nie ćwicz forsownie.
Musisz jesa, ale odpowiednie rzeczy tj.
dużo białka i mało weglowodanow.
A te poranne treningi to po to by był spalony glikogen i tłuszcz ( chodzi o trening aerobowy). Jedz kilka razy dziennie ale dosyc mało.

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2016, 15:51 »
aha skoro tak mówisz no właśnie te poranne bieganie to było na spalenie tluszczu bo właśnie o to mi chodzi.no ale na czczo biegać chyba mogę nie bo wtedy bede spala zapasy tluszczu,a co by było jeśli bym tak trenowal?tzn na glodowce?a gdzie są te węglowodany bo zabardzo sie nieorientuje,ja i tak jem mało bo czasem anwet sniadania niezjem tylko obiad jak mam o 16 a po 18 jzu nic niejem tylko wdoe sama pije zeby brzuch zapełnić zeby do jedzienia nieciaglo,co jeszcze mi doradzisz?

IAzucenI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2016, 15:54 »
A ja słyszałem ze jak sie ćwiczy na czczo to miesien sam siebie spala
niewiem czy toprawda wiec prosze napiszcie jeśli coś wiecie

AlkrianPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2016, 15:54 »
węglowodany są w kaszach, makaronach, ryzu, ziemniakach, owcach (winogrona, banany) i roślinach tj groch, faslola oraz w zbozach (p3atki kukurydziane czy owsiane, chleb).

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2016, 15:57 »
no to na to wychodzi ze mam prawie nic niejesc bo węglowodany są wszędzie tak?to co ja mam jeść jak che schudnąć jak wszędzie czego bym niezjadl to są weglowodany?

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2016, 15:57 »
Nie to że nie masz jesa weglowodanow, ale tylko ograniczya ich spożycie w stosunku do diety na mase.
W diecie na masę powinno sie jesa około 6g/kilogram masy ciała, a w diecie na rze1be około 2-3g/kmc.
Jedz piersi z kurczaka, tunczyka, jajka (czasami)...i inne bogate w bialko produkty, które możesz znale1a w dziale odżywianie.
Na czczo trenuj tylko rano, przed sniadaniem.

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2016, 16:04 »
trening si3owy s3uzy do budowania masy mięśniowej (przede wszystkim)
do trenigu potrzebna jest energia, wiec bez jedzenia nie ma to sensu
jak chcesz spalia tłuszcz to we1 sie za aeoroby

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2016, 17:01 »
no kuraczaka to jem,ale z rozna najczęściej czy to coś przeszkadza bo wtedy to zjadam całego sam.no za aeroby sie jzu powli biorę tzn narazie chodze na basen a jak sie ociepli to bede z rana biegal,dzieki chlopaki,jak wiecie coś jesze na ten temat to powiedziecie chetenie sie do tego dostosujje

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2016, 07:26 »
Aha.
Nie usuwaj całkowicie tłuszczy z diety, bo trudniej ci bedzie zrzucia sad3o.
Ale jedz nienasycone kwasy tłuszczowe.
Jedz dużo ryb, bo tam są zdrowe tłuszcze Omega 3 i Omega 6.

ISuzannaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Trening Na Czczo Na Spalanie Tkanki Tluszczowej
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2016, 13:44 »
A ja słyszałem ze jak sie ćwiczy na czczo to miesien sam siebie spala
niewiem czy toprawda wiec prosze napiszcie jeśli coś wiecie

podczas porannego treningu aerobowego na czczo spala sie tkanka tłuszczowa. a ogólnie podczas treningu powstają mikrourazy w3okien mięśniowych i po treningu należy dostarczyć im budulca w przeciwnym razie można wprawia organizm w stan kataboliczny :lol:

Tags: