Autor Wątek: Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo  (Przeczytany 3582 razy)

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« dnia: Kwiecień 05, 2016, 08:56 »
no to leci ostatni tydzień oto tego cyklu, nie było kiedy napisać wiec zostaje prawie same podsumowanieDawkowanie: dzien treningowy:-rano przed sniadaniem 5g kretki 40g dextrozy-30minut po posiłku przed treningowym a pak-po sesji 5g kretki 20g dextro 20g carbodzien nietrenigowy-rano przed sniadaniem 5g kretki 40g dextrozy-po posiłku vita min-w okolicach treningu 5g mono 40g dextrozyOczywiscie jak zaczolem ćwiczyć nie mogo sie obejsc bez komplikacjiPierwszy trening, poniedzialek, Ram0naa seria wyciskanie, szczelilo mi coś w barku, do tej pory nie mogelem wyciskać ani rozpietek robic, tak inne cwiczenia tylko z lekkim bólem moglem robic, dziś pierwszy trening klaty bedzie w tym cykluTroche zaniedblame wage w nowym roku i tak niepostrzezenie przybrałem kilka zbędnego balastu waga przed cyklowa to ok 87kg w tej chwili dziś rano było równiutkie 90kgWyniki silownie są bardzo mierne mozna powiedzieć ze ich nie zauważyłem jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem, a tak nawiasem jeśli ktoś nie lubi łykać tabsow niech nie kupuje a paka tak średnio 3 kubki wody na popicie tego wszystkiego zchodziloJeszcze do tego było dibencozide z megabola, lecz po jakiś 2 tygodniach to gówno odstawiłem bo nie dziala

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2016, 09:12 »
Aniolekk a jak odczucia po a.paku?co do twoich kontuzji moze warto zainwestować w glukosamine?z tego skromnego podsumowanie widze ze cyklu do udanego nie zaliczysz?? ta kreat to mono??pozdro i powodzenia

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2016, 09:35 »
tak mono z vitala, musze powiedzieć ze nie wiem jak to zrobiłem dawałem troche wiecej niz plaska lyzczke do heraby i jeszcze tego dość zostało a nie patrzac w grudniu pojechałem na tym 2 dni i teraz to czyli reasumując juz tego nie powinno byc a tak przypuszczam ze jeszcze na bite 2 tygodnie tego zostaloa pak jako tako go nie odczulem, zawsze przychodząc na silownie se coś wymyślam i sie wkur** a później poprostu wyzucam z siebie wszystko:D troche to zdupczylem ze nie brałem go każdego dnia na Ram0nai raz tak zrobie, bo wiem ze dzialaedittroche nie udany bo ta kontuzja glupić wczoraj zrobiłem pierwszy trening, przy wyciskaniu i rozpietkach troche bolało ale tylko taki ucisk miejscowy, a po skonczeiniu sesji mialem tak chodzby ten bark dociążony czymś chodzby było na nim ze sto kilko..

HaniaPip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2016, 12:21 »
Za slaba rozgrzewka chyba byla

rozgrzefffkaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2016, 12:27 »
Szkoda, ze nie masz jakiś fotek, przed oraz po, zawsze lepiej pooglądać niz czytać

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2016, 14:44 »
osobiście nie posiadam aparatu, raz kumpel zrobił mi zdiecie plecow, troche  poprawek w ps i wygladlem jak jak piramida, pokazałbym ja ale raczej nie ma zadnego odniesienia co do teraźniejszości

Highett1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2016, 14:54 »
No to maniutek pozycz aparat.

ISzpakoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2016, 14:59 »
pożyczaj aparat i wrzucaj

Fae

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:36 »
hmm przesadzasz z witaminami! AP starczy, Vita Min tez są mocne.. czy Ty w ogole możesz po tym sikac??;> ja po samych Vita-min mialem problemy bo tak gesty mocz jest... lepiej zostaw Vita-min na po Animal Paku!

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:58 »
juz skoczyłem brac..:Da pak w był w dt a w dn te witaminynie ja mialem normalnie tyle ze sikałem na poczatku troche na zielono:Dwlasnie nie mam od kogo pozyczyc, ma jedna fotkę z ogniska co pokazuje lape wzuce ja jak dostane nowy monitor bo mi sie zjebał i gówno widzemam jeszcze kilka fotek starych kiedy dierrzylem aparat:Deditod czwartku zero diety, tej kretki tez juz mozna powiedzieć ze nie bralem, musze powiedzieć ze do każdego opakownia powinni dawać miarke bo mi powinno zabraknąć a jeszcze zostało tego sporo...

Ram0na

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2016, 16:01 »
Aniolekk jak po cyklu....zeszlo cos??

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2016, 17:33 »
z sily nie wiem bo treningi są lajtowez masy nie jestem wstanie powiedziec, nie mam diety i to co zeszło zostało zastąpione brzuchem od slodyczy, przy supłach takich spadków drastycznych nie masz, są niezauwazalen

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2016, 18:28 »
w innym temacie pisałeś o dibencozide, nie kupuj tego, na mnie to wcale nie dzialalo, szkoda kasy

Ram0na

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2016, 19:59 »
ale ja juz kupiłem ...ile brałeś dziuennie i jakiej firmy...??

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Mono, dextroza, animal pak, vita min, carbo
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 05, 2016, 20:16 »
megabola 2 tabsy dziennie na poczatku później po kilku dniach zwiekszylemm dawkę do 3 ale i tak nic nie odczulem, jadlem tak samo jak jadlem

Tags: