Autor Wątek: Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?  (Przeczytany 180424 razy)

Dominik92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Widziałem w internecie sporo reklam, stwierdziłem że poszukam info, na kilku forach tylko go chwalą, jak jest naprawdę czy ktoś z was stosował trizer ?

strona produktu www.trizer.pl

opinie innych użytkowników
http://forum-kulturystyka.pl/topic/113328-trizer-spalacz-opinie-hit-czy-kit

Jeśli ktoś stosował proszę o wasze opinie.




« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2017, 17:31 wysłana przez admin »

Uri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 110
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2016, 19:44 »
ja biore już trzeci tydzień i jestem bardzo zadowolony. Ostro trenuje, a tkanka tluszczowa jest wyraźnie zredukowana, wiec jest calkiem niezle. Dzisiaj tez wybieram się na silke, mam nadzieje, ze uda mi się trochę wydluzyc moje treningi.

U mnie zaczeło wszystko od tego jak zobaczyłem zmianny u innych osób.

"Ja biorę trizer od 3 tygodni i spadolo mi jakies 4 kilo ale do tego doszla dnieta przez nich ulozona i dodatkowo kupilem plan cwiczeń jak widać można trzeba tylko chcieć.
Aktualizuje wątek. Miałem dodać już jakis czas temu foty ale wiecie jak to jest, czasu brak, a zajec duzo.
Z Trizerem i dietą od producenta zrobiłem w 6 tygodni megaaaa forme! Nie wiem czy to ta dieta od Trizrera czy sam Trizer, ale robi robote to rewela.
Smalec konkretnie przetopiony."


2e28d9b423f44.jpg
Metamorfoza Fiodora

Han

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2016, 11:55 »
ja tez probowalem i efekty sa spoko, można smialo zamawiac.

Kordian

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2016, 14:13 »
a nie byłem przekonany do takich suplementow, ale okazało się, ze jednak swietnie to wszystko działa. Zaczalem tez stosować ich diete i musze powiedzieć, ze to dziala. U mnie bspadlo 6 kilo na początku i waga teraz dobrze się utrzymuje, zobaczymy co bedzie dalej

Piter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2016, 06:14 »
wlasnie miałem pytac czy czy trizer ma jakieś skutki uboczne

Rafał

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2016, 11:41 »
ja tez jestem zadowolony, ale najlepsza jest ta dieta.  Sam nie bylbym w stanie tego wszystkiego tak dobrze ulozyc, wiec jestem zadowolony. Jakby się poszlo osobno do dietetyka to tez niestety wyszloby  drogo, wiec fajnie, ze udało się w taki sposób to wszystko ogarnąć. Macie jakies doświadczenia z budowaniem miesni? Jakie treningi robicie?

Jarek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 112
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2016, 16:14 »
ja stawiam najpierw na klate, szukam pomyslow w necie, nawte niezle zestawy sa, ale mysle tez o tym, czy nie isc do trenera personalnego, bo to jednak byłaby calkiem dobra opcja do wykorzystania.

Indi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2016, 19:43 »
tez właśnie mysle nad czyms bardziej indywidualnym, bo to chyba na dluzsza mete dużo lepiej się sprawdza.

Edit:
Znalazłem jeszcze takie forum z opiniami:
https://www.jestemfit.pl/chce-schudnac/16797-trizer-opinie-cala-prawda-o-spalaczu.html
http://www.fabrykasily.pl/topic/113920-zanim-kupisz-trizera-koniecznie-przeczytaj/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 17:31 wysłana przez admin »

Sonny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2016, 10:44 »
dieta, która dostałem razem z trizerem jest calkiem fajna. Myslalem, ze to raczej preparat dla kobiet, a jednak okazuje się, ze na facetow działa chyba jeszcze lepej/ można bez problemu lecieć z wagi. Dzisiaj mam już piec kilo mniej i mogę dużo więcej dźwigać. Trener też zadowolony wiec idziemy w dobrym kierunku

Arek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2016, 19:14 »
to super, ze takie sa efekty, już się nie mogę doczekać az zaczne cwiczyc z trizerem. Mam nadzieje, ze szybko schudnę.

Angiel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2016, 11:46 »
Trizer moja opinia
na pewno szybko, taki suplement dobrze działa.

Ja po miesiącu poleciałam 5,5kg:D

Teraz mogę zaczynać śmiało wakacje:)

Zobaczcie moją przemianę

« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 12:55 wysłana przez admin »

Ali

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2016, 15:54 »
ja się ciesze, ze trizer ma naturalny skład, bo to jednak dość niespotykana sprawa. Często sa suplementy z jakimiś dziwnymi substancjami i nie wiadomo, czego można się spodziewać. Tutaj wszystko jest bez problemu, wiec rzeczywiście warto się skusic. Ja stosuje już cwzwarty tydzień i nadal mam energie, motywacje i nie czuje zadnego osłabienia, a to jest dość ważne w takiej sytuacji.

Felix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2016, 18:45 »
to rzeczywiście dobrze ci idzie, ja się trochę obawiam, ze checi mi mina, no ale to wszystko dopiero się okaze jak zaczne tak naprawdę ostro cwiczyc. Wszystkim sie pochwalę na tym trizer forum!

Erni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 06, 2016, 14:45 »
nie ma się co martwic, to kwestia psychiki, ale jsli bierzesz trizer, to tez pomaga na koncentracje i dodaje sil. Ja tez go stosowałem i jestem zadowolony z wynikow, zwłaszcza, ze po zakończeniu kuracji, nie wrocilem do swojej dawnej wagi., nie ma zadnego efektu jo-jo czy cos, a to tez ma wielkie znaczenie. ja w ogole jestem dość aktywny. Dużo biegam, chodze na silownie i cwicze, ile się da, wiec jestem całkowicie zadowolony z tego, jak zmieniłem swoje zycie, a kiedyś to była tylko kanapa i oglądanie telewizji. Teraz w ogole sobie tego nie wyobrażam.

Ernest

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2016, 06:41 »
to rzeczywiście duza zmiana, mam nadzieje, ze u mnie tez tak będzie. Trztymam za was kciuki, żeby wszystko rozwijalo się w dobra strone.