Autor Wątek: Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?  (Przeczytany 180468 razy)

Drobek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 11, 2016, 20:11 »
Stosuj zgodnie z zaleceniami, a będzie spoko. I przestrzegaj zasad diety. Ja jestem z niej bardzo zadowolony. Wcześniej myślałem, że żeby schudnąć trzeba odmawiać sobie dobrego jedzenia i pogodzić się z odczuwaniem głodu. Błąd. Ci specjaliści sprawili, że zrozumiałem zasady zdrowego odchudzania i niemuszę katować się bardzo restrykcyjnymi dietami.

IAnitaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 12, 2016, 21:55 »
O tak, profesjonalna obsługa to ogromna zaleta. Specjalistką z zakresu zdrowego odżywiania nigdy nie byłam, więc ciężko mi samodzielnie zaplanować dietę. Tutaj otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Wiem, że odchudzam się zdrowo i skutecznie, a suplementacja idealnie spełnia swoje zadanie, czyli przyśpiesza redukcję wagi.

Ronka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 13, 2016, 21:01 »
Hej! Czytam was i postanowiłam podzielić się swoją historią. Dopiero zaczynam przygodę z Trizer. Jestem pozytywnie nastawiona, bo preparat poleciły mi zaufane osoby. Za pół roku mój ślub i wymarzyłam sobie, że z rozmiaru 42 zejdę do 38. Trzymajcie za mnie kciuki. Mam też płytę z ćwiczeniami. Marzy mi się super figura.

IAnitaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 14, 2016, 21:20 »
Na pewno dasz radę, jeżeli połączysz dietę, suplement i aktywność fizyczną. Fajnie, że zdecydowałaś się na proponowane przez nich ćwiczenia. Ja sama nie próbowałam, ale słyszałam pozytywne opinie na temat tego treningu, bo znajoma para ćwiczy. Rozpoczęłaś się już dietę? Podzielisz się pierwszymi wrażeniami?

Ronka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 15, 2016, 21:38 »
Tak, to już drugi tydzień na diecie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Z czym kojarzyłam wcześniej dietę? Z jedzeniem pozbawionym smaku. Z głodem. Ze złym nastrojem. Z wyrzeczeniami. Nie można pozwolić sobie na pełną dowolność, to fakt. Ale zaproponowane mi jedzenie jest naprawdę smacznie. I mogę najadać się do syta.

WEXER

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 16, 2016, 20:10 »
Mi w tej diecie podoba się także dostosowanie do człowieka. Ci ludzie wiedzą, że każdy ma inne potrzeby żywnościowe, inny styl życia, inne upodobania smakowe. Nie każdy dietetyk traktuje pacjenta w sposób indywidualny, co przekłada się na efekty odchudzania. Dieta i suplement doskonale się komponują i to jest kluczem do sukcesu.

Ronka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 17, 2016, 21:58 »
Zaskoczyło mnie to, jak wiele osób stosuje Trizel. Namówiła mnie przyszła szwagierka. Jej zdaniem rewelacja. Trzech jej znajomych stosuje. Jeszcze moja ciotka się zdecydowała w zeszłym miesiącu. Pomyślałam, że jak tyle osób zachwala, to musi działać. Przecież ci wszyscy ludzie nie marnowaliby kasy. Za chwilę zabieram się za ćwiczenia :)

WEXER

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 18, 2016, 21:18 »
Powodzenia! Rzuciło mi się w oczy, że niektórzy narzekają na cenę. Nie jest najniższa, to fakt. Ale trudno o dobry suplement w niższej cenie. Poza tym to inwestycja w swoje zdrowie. Tak, właśnie w zdrowie, bo nadwaga to nie tylko brzydki wygląd. Sam zaczynam czuć się lepiej, lżej. A to dopiero początek.

Drobek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2016, 20:36 »
Ja wspominałem o cenie. Dodałem też, że produkt na nią zasługuje. No i świadomość, że coś się zapłaciło dodatkowo motywuje do odchudzania :D Tak że niema co narzekać. Ja też czuje się coraz lepiej i wreszcie zaczynam podobać się koleżankom z uczelni ;) Wielkie dzięki dla producentów tego świetnego suplementu.

karla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 20, 2016, 21:08 »
mnie akurat cena nie odstrasza, wręcz przeciwnie. wolę płacić za dobrą jakość, niż mieć za darmo coś kiepskiego. Sąsiadka, o której wspominałam, wypróbowała wcześniej kilka tanich produktów i zapewnia, że nie ma sensu oszczędzać. zdecydowałam się spróbować i coś mi mówi, że nie będę żałowała tego kroku.

MałaMi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Trizer nowy spalacz tłuszczu ktoś stosował ?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 23, 2016, 13:32 »
Co Wy macie do tej ceny to ja serio nie wiem.
Biorę Trizer 3 miesiąc. Efekty super, czuję się świetnie, i wcale nie uważam, że cena jest jakoś wygórowana. W końcu dostaję pakiet witamin i dopasowaną do moich potrzeb dietę. NA MIESIĄC., pełna rozpiska, bardzo dokładna. Idźcie sobie gdzieś stacjonarnie do dietetyka, który Wam będzie swoje suplementy dawał i sprawdźcie sobie cenę.

Gwarantuję wam, że zapłacicie przynajmniej 4 razy tyle, a przecież na tej diecie jeszcze coś jeść trzeba i kupić produkty do gotowania. Ja uważam, że to jest BARDZO kusząca oferta. Zwłaszcza, że producent postarał się o indywidualne podejście do każdego klienta. Jestem zadowolona.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 14:58 wysłana przez admin »