Autor Wątek: brzuszki na czczo?  (Przeczytany 8279 razy)

burleson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
brzuszki na czczo?
« dnia: Maj 03, 2016, 20:52 »
prosze,napiszcie,co myslicie o robieniu brzuszkow,intensywnych,rano na czczo? nie mam na nie sily po treningu aerobowym i albo nie robie wcale albo troche niedbale dzieki

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2016, 20:52 »
:-) bo o to w tym wszystkich chodzi, by robią najpierw ćwiczenia silowe, a potem aerobowe :-) dzieki temu zapasy glikogenu skutecznie ochraniają mięśnie.
Jeśli czynisz na odwrot, to caly glikogen zużywasz na ćwiczenia aerobowe, spada ci poziom cukru we krwi, organizm odmawia pos3uszenstwa, jesteś juz przemeczona, mięśnie nie ma co ochraniaa i w gruncie rzeczy trening siłowy wypada mizernie :-)

burleson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2016, 20:59 »
Y0sh1,ja o tym wiem i tak tez robie, jednak aktualnie nie chodze na silownie i przez 2 mce robie tylko aeroby w domu-rowerek stacjonarny.
tak wiec ponawiam pytanie-jesli nie dołączę tych brzuszkow do treningu aerobowego to czy robione rano na czczo beda ok?robie 3 solidne serie.

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2016, 21:02 »
O ile pamietam, chodzi ci o redukcje? Wiec tak, jaknajbardziej okej.
Najpierw brzuszki, potem aeroby naczczo :-)

ISnowI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2016, 21:09 »
hmmm ale wtedy bedzie organizm nie bedzie maxymalnie nastawiony na spalanie tluszczyku, wiec ja bym sie upierał przy kolejności aeroby, brzuszki

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2016, 21:09 »
...no ale wtedy poleci po mięsie . Jeżeli zależy ci tylko i wyłącznie na redukcji, to rob jak pisze Tamek.
Jeśli chcesz podkreolia talie i uformowaa brzuszek, wybierz mój sposob :-)

burleson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2016, 21:14 »
ech ,chlopaki,my sie wcale nie rozumiemy . chodzi mi o same brzuszki ,bez aerobow.
uscislajac:wstaje,na czczo robie brzuszki-solidne 3 serie,dzionek leci a aeroby dopiero po poludniu.
tak to sobie wymyslilam.. czy myslicie,ze skuteczność takich brzuszkow jest dużo mniejszażdziekuje za odp ps.tak,chodzi o redukcje

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2016, 21:16 »
Na czczo zawsze lepiej, ponieważ organizm nie ma skąd czerpaa energii, i czerpie ja z zapasow zmagazynowanego tłuszczyku

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2016, 21:24 »
rano na czczo jak najbardziej rob brzuch!!!
ja swego czasu wstawałem o pićtej szostej rano aby biegać i robić brzoszki, przez ok 1 miesiąc zzucilem caly tluszcz z brzucha (ciezko było ale swietnie sie czułem same mięśnie opiete skora:D) skaczyly sie wakcje przestałem biegać poszedłem w mase:D i znów wakacje sie zbilzaja wiec zacznę robić brzuch :D
wiec jak najabardziej aeroby ( zemdlalaem kilka razy i mialem zwracanie tresci z zoladka) wiem przesadzalem ale trzeba przesadzac z glowa i uważać :D

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 03, 2016, 21:24 »
Zemdla3eo? Ojojojojojoj... musiałeo mieć niezłe spadki cukru.

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 03, 2016, 21:32 »
i to nie raz mi sie zdazalo, ale zawsze udało mi sie wrócić z treeningu :D

burleson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2016, 22:38 »
oby tak dalej metanabolEKON,wracaj z tych treningow.
pytam,bo zdania są bardzo podzielone, niektórzy mówią ,ze robienie samych brzuszkow rano, aeroby zaś robie dopiero po 2-3godz ,nie ma sensu i ze skuteczność bardzo mala jest takich brzuszkow , zaznaczam jednak ze to solidna seria.
a co ty o tym myslisz?

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2016, 23:26 »
64 brzuszkow - tyle robie 3 razy w tygodniu na treningu.
To chyba solidna seria :-) Oczywiście są to 4 rozne ćwiczenia, w czterech seriach po 4 skłonow... często z talerzem 5kg za głową.

burleson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2016, 08:35 »
pokazuj brzuch Y0sh1!!! :motylanoga:

nolka_Dyk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
brzuszki na czczo?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 04, 2016, 08:50 »
Ja wyczytałem w Flexie jak podobno sie wypowiad31 Dorian ze brzuszki najlepij ćwiczyć na samym poczatku przed ćwiczeniami na inna grupę miesniow1??Co wy na to?? 8)

Tags: