Autor Wątek: Kofeina-pytanie  (Przeczytany 3156 razy)

Esp1nal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kofeina-pytanie
« dnia: Maj 22, 2016, 05:53 »
czy kofeina ma duży ujemny wpływ na przyrost masy?

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2016, 07:54 »
to jest termogenik który podwyza tem ciala, w malych dawkach do 300mg pozytywnie wpływa na prace organizmu, a co do masy to nie mam pojecia lecz raczej negatywny ponieważ dziala troche odchudzajaco

xXxMillenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2016, 09:16 »
Przy stosowaniu kreatyny powinno sie unikać kofeiny ponoć a czy ogólnie do masy coś ma to nie wiem.
Raczej bardzo niewiele moim zdaniem.
Ale ja unikam.
A pudzian np.
kofeinke sporzywa bardzo często i dużo i nie mozna mu chyba zarzucić brak masy /

lucjanwaszkaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2016, 09:32 »
kaweer mozewsz pisc

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2016, 14:29 »
kofeina obniza skuteczność kreatyny

IRedaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2016, 14:32 »
wieleokronie to było juz dementowane.
osoby pijące kawe kilka razy dziennie nie odczuwają jej dzialania ja osobiście najlepiej sobie chwale staki kreatynowe + ECA - ale to moja wlasne spostrzezenia.

Hunter1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2016, 14:56 »
IRedaI... i to bardzo dobre spostrzeżenia //:-D :-D Nie ma lepszego transportera kreatyny niż efedryna //:-D :-D Ale dzieciaki!!! Ona nie jest dla was!!!BILLIE... z wielkim respektem dla ciebie, ale kofeinę nie nazwałbym termogenikiem, lecz raczej diuretykiem.
Działa moczopędnie.
Odwadnia, delikatnie pobudza, ale nie podnosi temperatury ciała na tyle, by być termogenem.
Termogeny, to np.
w stacku ECA głownie efcia + kwas acetylosalicylowy //:-D :-D /I tak jak pisze IRedaI powyżej, dementuję po raz chyba setny na tym forum, iż kofeina nie wyklucza naturalnego działania kreatyny.
Trzeba wiedzieć, jakie oba środki mają okres połtrwania i zażywać ja w odstępach //:-D :-D Cała filozofia.

Tahlia_Za

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2016, 15:40 »
true kofeirna to nie termogeniki brac sie jej nie powinno z mono, z innymi kreatynami mozna brackofeina to jest jedyny na swiece, udokumentowany reduktor tluszczuzwieksza lekko i naturalnie tetnopobudza, i pozwala dluzej i efektywniej cwiczycna mnie kofeina słabo dzialaroznie na ludzi dzialamoja dziewczyna jak wypije kae to cala noc moze nie spackumpel bierze kofeinę w kapsach przed treningiem, i mówi ze przez to moze o 15% wiekszy ciężar bracale tez nie za czesto, bo organizm sie przyzwyczaja

Hunter1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2016, 15:41 »
...i jak każdy alkaloid uzaleznia i wyrabia tolerancje organizmu //:-D :-D /

BILLIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2016, 15:49 »
z tego co wiem to kofeina jest uznawana za termogenik, ale poszanowanie dla Ciebie przynajmniej sie czegoś nauczyłem

Tahlia_Za

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2016, 18:48 »
juz bez przesady o tym uzaleznieniu, nie popadajmy w skrajnoscijest w termogenikach, ale czy podnosi temp ciała - chyba nie...

IRedaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2016, 22:59 »
synergicznie z reszta tak sam jest slaba choć są rozne organizmy, najlepiej probowac na sobie .

lucjanwaszkaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2016, 23:29 »
Kofeina w polaczeniu z Efedryna i Aspiryna to silne polaczenie termogeniczne, sama w sobie nie ma wpływu choć pobudza w zależności od organizmu.
Co do uzaleznienia moi starzy są uzaleznieni od kawy bardziej niz od fajek /

Tahlia_Za

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Kofeina-pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 23, 2016, 00:21 »
ale kawa nie zabija tak jak papierosyi filizanka kawy dziennie jest zalecanataki zestaw z efedryna i aspiryna jest np.
w thermal propodobno jedyna mieszanka ktora pozwala spalać tluszcz i budować mięśnie efektywnie

Tags: