Autor Wątek: pytanie odnosnie diety.. czego unikac  (Przeczytany 2319 razy)

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:43 »
Witam..Zaczolem robić w domu Aerobiczna "6" Weidera i pompki, zeby na lato wyglądać jak czlowiek..  Z tego co mi wiadomo, wazna jest dieta.. wiec moje pytanie jest takie:co mam jesc, zeby trening dawał efekty.. i jakiego jedzenia mam unikacps.
prosił bym o szybka odpowiedz bo jeszcze dzisiaj mogę isc do sklepu i kupić potrzebne produkty

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:56 »
zalezy od zatluszczenia, podstawa to owsianka ryz kasza ciemny chleb szynka jajka tuńczyk mięso inne ryby, twarog, zobacz w podwieszonych później zależnie ile masz balatstu

Etsuko-G5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2016, 18:14 »
jwdokldnie nie wiem czy jesteś baleron czy moze kulturysta nie jedz dużo wegli na noc pzredewszystkim w dużych ilosciach nie pij mleka na noc

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:43 »
jeśli chodzi o mnie, to jestem szczuplychce uwydatnić mięśnie i je wzmocnić

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 22:02 »
to jest nie potrzebna dieta redukcyjna

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2016, 22:20 »
a jaka jest potrzebnaż

fajnegrywojna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2016, 23:05 »
z bilansem kalorycznym wynoszącym tyle ile potrzebujesz ;. Poszukaj w necie kalkulatora i sobie oblicz to sie coś naskrobie dla Ciebie

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2016, 00:47 »
nie bardzo rozumie, co mam obliczac? możecie mi w tym jakoś bardziej pomoc, bo ja jestem w tych sprawach ciemny

Kasiaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:19 »
wejdź w podwieszone posty, tam masz jak obliczyć bilans kaloryczny, tam wszystko pisze

ILuisI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:20 »
"Najwazniejsze tematy w dziale 'Odzywianie i dieta'' chodzi Ci o ten dzial? bo nigdzie indziej nie widze podwieszonych tematów http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id ae9a7183939d8828 http://images21.fotosik.pl/341/ae9a7183939d8828m oto ja, szczupły itd.
moze to zdjecie Wam w czymś pomoze  ed.nie chce liczyć jedzenia w ten sposob.. 100gram tego 3 tamtego..prosze o napisanie mi:-co mam jesc  na sniadanie-co mam jeść na obiad-co mam jeść na kolacje-co mam jeść przed "treningiem", a co ponp.- na sniadanie zjedz sobie, platki owsiane z mlekiem, 3 kanapki i jedno jajko- na obiad ryz, makaron z jakimś sosem coś w ten desen  :D

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:53 »
no właśnie sam sobie musisz wszstko wyliczycrano owsianka z mlekiemw szkole 2 grahami jajka, serek wiejski (2 posilki)w domu kasza
yzmakaron rybamiesotunczyk grahamkatwarog grahamkaproporcje sobie sam dobierz, nie jesteś zawodowcem wiec tak troche na oko możesz wyliczyć

fajnegrywojna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:06 »
ja do szkoly dziennie kostka twarogu i 2 banany... sek w tym, ze teraz cieplo i twaróg po 2-3h w plecaku smierdzi, teraz wale bialka jajka + platki ( taki anaboliczny bełt ) a samych jajek bym nie brał bo tez wala jakby ktoś solidnego baka jebnął ; a jak sie bialka z platkami zmiesza to pachnie platkami i dobre nawet jest

StevieBHU

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pytanie odnosnie diety.. czego unikac
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:15 »
capić nie samowicie... klasa sie juz chyba przyzwyczaila, ja jem na lekcjach zeby se siary nie robic, pozatym 9 12 wypadają w czasie

Tags: