Autor Wątek: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?  (Przeczytany 17566 razy)

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:18 »
Patrz... na wiosne chce sobie strzelić taka suplementacje!

Thermal Pro + L - Karnityna + HMB

Do tego oczywiście dieta wysokobialkowa (75% kcal z bialka i 25%z tluszczu)
Mysle ze niezbedne bedzie uzupelnienie diety odzywka bialkowa, bo inaczej caly czas w garach i przy okazji duuuzo innych wegli...

A i przepraszam bo gdzieś juz było tyle razy na temat bialka ostrowii, czy możecie dac link gdzie je mogę zamowic? Albo czy jest w Wawie jakas hurtownia.

Jolene1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:27 »
ostrowie radził bym od producenta :D

www.(wiesz co wpisujesz).pl

Potem wchodzisz w produkty i dalej juz sobie chyba poradzisz

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:30 »
hehehe pomyslowa odpowiedz :D
dzieki

Jolene1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:34 »
Nie ma problemu :D

ToryPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:34 »
No dzieki za masę odpowiedzi...

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:36 »
Ok to ja tez mam pytanie, ćwiczę juz ponad 3 lata, troche bawię sie w trójboju (wynik 500kilo) mam 17 wazrostu i waze 82 kilo...jaki wpływ mialby thermal pro...chodzi mi glownie wpływ na wymiary(biceps, klatka)i na sile(jaki spadek??)...i ostatnie pytanie ile mozna na tym zrzucic...bo wiecie jak schudnę 5 kilo a na klatce spadnę przypuśćmy 1 to i tak mam lepszy przelicznik...prosze o odpowiedz

 Na wymiary mialby taki wplyw, ze spadło by ci kilka kg. choć i tak, to kwestia diety, bo przy kiepskiej diecie nawet i TP nic nie pomoze.
 Z racji, tego ze TP daje fajnego powerka, po zażyciu odnotowuje sie chwilowe wzrosty sily.
 Ile mozna na tym zrzucic? A skąd mamy to wiedziec? Jeden zrzuci 5 kg, a drugi 15 kg.

PS> Do wklejania swoich zdjec jest odpowiedni dzial. Zeby nie było smietnika, wywalam twój post. treść pozostawiam.

ToryPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:37 »
Ok dzieki i sorry z tym zdjeciem nie wiedzialem...

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:38 »
ToryPL, nie ma problemu, ale jasnowidz ze mnie kiepski i nie potrafię ocenić ile ci po nim spadnie.
Rozumiesz, na redukcje wpływa wiele czynnikow (dieta, trening, trening cardio, suplementacja, silny charakter ) które decydują o końcowym efekcie.
złotego srodka nie znajdziesz.
Kiedy współgrają wszystkie te elementy, są wyraźne efekty

IJodyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:40 »
Nie znam tego waszego Thermal Pro ale widze ze to typowy stymulant, a jednym z głównych składników jest efedryna. Efedryna odwadnia organizm wiec napewno przy stosowaniu tego specyfiku trzeba pic wiecej płynów niz zwykle. Osoby które maja problemy z sercem niech nawet nie mysla zeby to brac, tak jak i osoby nie pelnoletnie, bo przez to mogą sie te problemy pojawić I troche kijowa sprawa z efka to to ze dziala dość długo i mozna miec duze problemy z zasnieciem, do tego dochodzi nadmierna potliwosc, drzenie rak itp..

Dodam ze efedryna daje efekty porównywalne do amfetaminy, oczywiście w odpowiednich dawkach

Nie mam doswiadczenia w sumplementach, srodkach dopingujacych itp ale o efedrynie troche wiem wiec sie podzieliłem wiedza

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:41 »
Wszystko sie zgadza, z malym wyjatkiem.
W Thermal Pro nie ma grama syntetycznej efedryny, jest jej slabszy, ziołowy zamiennik.
dokładnie wyciąg z chińskiego ziela Ma Huang, który zawiera bodajże 8% tego alkaloidu

IJodyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:48 »
Ten sam ziołowy zamiennik jest w tabletkach Tussipect (na gardlo) które to są tak chętnie stosowane przez studentów Rozni sie od czystej efedryny tym ze slabiej stymuluje a efekty uboczne są w sumie takie same.
jeżeli ktoś sie chce wiecej dowiedzieć na ten temat proponuje lekturę artow na www.hyperreal.info

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:50 »
O ile mi wiadomo w Tussi jest 15 mg chlorowodorku efedryny HCL. Przeczytaj temat podwieszony, zwłaszcza druga stronę
 PNphpBB2&file viewtopic&t 140&postdays 0&postorder asc&start 25 asc&start 25

IJodyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:50 »
Hmm fakt, zwracam honor

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 12, 2016, 16:52 »
Nic sie nie stało Witamy serdecznie na forum

derukasuabMeel62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 12, 2016, 17:00 »
Heyah, a ja mam z kolei takie pytanie:
ćwiczę od kilku miesięcy na (mniej wiecej) tym samym planie i choć jest on bardziej nastawiny na sile i dynamike, to przy okazji całkiem całkiem przyzwoicie rzeźbi (choc buduje juz nie tak całkiem fajnie - a swoja droga to raczej dziwne, bo mało powtórzeń z dużymi obciążeniami powiino raczej budować niz rzezbic.... ale to detal) dieta wysokobailkowa, suplementowane bialko, i na zmianę raz cykl kreatyny, raz HMB Mam zamiar pociągnąć na tym planie do końca grudnia. No i tu pojawia sie problem, bo do 13 lutego musze swietnie wyglądać (ladnie zarysowane miesnie, szesciopak, itd.) takie mialem zalozenie od poczatku stosowania aktualnego planu treningowego. Wszystko idzie w dobrym kierunku ...... za wyjątkiem brzucha (jest silny, jest całkiem całkiem zbudowany, ale przykrywa go niewielka warstwa jeszcze lepiej rozbudowanego mięśnia piwnego) na razie sie tym za bardzo nie przejmuje bo chociaż powoli, to jednak widać postepy. Ale jeśli do poczatku stycznia nie bede zadowolony z wygladu, to mam zamiar złapać sie brzytwy i na ostro coś z tym zrobić (bede mial wtedy na to jakieś półtora miecha) - zmiana treningu, dorzucenie aerobow... itd.
No i w zwiazku z tym pytanie:
Czy jest sens zarzucać wtedy Thermal Pro???
Mam watpliwosci, bo nie mam raczej problemów z waga i ta warstwa tluszczu nie bedzie wielka ( no i tylko na brzuchu, cala reszta jest w porzadku, nigdzie indziej tego tluszczu nie widac).
Dla pełniejszego obrazu dorzucam wymiary:
wiek - 24
wzrost - 183 cm
waga - 78 kg
w bicepsie - 35,5 cm
w klatce - 105,5
w pasie 78, w pępku 8 w udzie - 56
w łydce - 4 Co o tym sadzicie? Czy jest sens? Czy bedzie skuteczne? Albo czy nie bedzie stosowanie Thermala przesadaż

Tags: