Autor Wątek: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?  (Przeczytany 17133 razy)

Synderr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 12, 2016, 17:02 »
jeśli rzeczewiscie nie masz problemu z ostyloscia to na thermo speedzie z olimpu spokojnie w półtorej meicha zrzucisz ta warstwę jak dodasz aerobow...nie ma co porównywać thermala do olimpu ale olimp i tak jest bardzo mocny....

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 12, 2016, 17:15 »
Nie ma co do tego watpliwosci, ze Thermal Pro jest obecnie najskuteczniejszym spalaczem na rynku.
Jednak nie dla wszystkich.
Osoby niepełnoletnie lub cierpićce na cukrzyce, nadcisnienie, choroby sercowe, choroby układu oddechowego... o Thermal Pro zapominają jeżeli ktoś jest zdrowy i przestrzega zalecanych dawek, nie wiedze problemu w jego suplementacji.

derukasuabMeel62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 12, 2016, 17:57 »
Ok, ze jest skuteczny i spełni oczekiwania, przyjmuje do wiadomosci.
Ale, czy uzywanie Thermala do zrzucenia malej oponki nie jest przesada porownywalna do strzelania do kaczek z bazooki, albo łowienia rybki za pomocą granatu, lub tez zabezpieczania sie przed ciaza za pomocą trzech gumek na raz, tabletki przed i na wszelki wypadek Postinolem...... jednym slowem, czy to nie przesadaż

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:05 »
derukasuabMeel62, najtrudniej sie zrzuca właśnie oponke, a juz masakrycznie trudno, jej dolna czesc.
Zrobisz jak uwazasz.
jeżeli dieta i aeroby nie pomoga, to wtedy możesz dorzucić Thermala.
jeżeli dasz rade bez, no to po co

derukasuabMeel62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:07 »
W porzadku, przekonałeś mnie Robbie_ (a o tym ze brzuch jest najtrudniejsza partia do wyrzeźbienia przekonałem sie na sobie bardzo bolesnie). Tak tez zrobie (jezeli w styczniu uznam ze jest taka potrzeba) - sprostanie wysokim wymaganiom, wymaga sięgnięcia po mocny arsenal.
Dzieki.

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:39 »
Ja mam pytanko. Wiadomo zazyje Thermala spale tłuszczyk itd. oczywiście dieta. Ale czy Thermal walnie nam efekt jojo po skonczonym cyklu? oczywiście bede nadal stosować dietę najprawdopodobniej CKD i chodzi mi o to czy np przy tej diecie bedzie efekt jojo z thermalem?

Jeszcze jedno. Czy odstawiając thermala a nadal uprawiając aeroby i trzymając dietę bede tracic tluszcz, czy np zwolni mi metabolizm znacznie po tym preparaciku jak go odstawie. Ile czasu trzymając aeroby i ckd a później juz tylko CKD utrzymam level tluszczu na pozadanym poziomie? Ile chce, czy tez mimowolnie urosnie? To dość ważne

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:40 »
Wiadomo, ze jak schudniesz na Thermalu i po cyklu powrócą zle nawyki zywieniowe, to nie ma takiej diety, ktora uchroniłaby cie przed efektem jojo. Thermal nie ma tu nic do rzeczy. Jednak, jak będziesz pilnował diety... no to skąd ma powstać jojo?

Thermal Pro przyspiesza metabolizm. Takie ma dzialanie. jeżeli skończysz cykl i pozostaniesz na samych aerobach i diecie, to tempo metabolizmu spadnie. Bedzie ono oczywiście znacznie wyzsze, niz u przeciętnego człowieka (aeroby i dieta wysokobialkowa tempo nakreca), jednak niższe niz w suplementacji Thermal.

Kaylee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Thermal Pro, to naprawde takie mocne?
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:53 »
aha czyli o jojo sie nie boje
rozwiało to moje wątpliwości czy po skonczonym cyklu bym sie zatliuscil mimo diety. czyli wszystko jasne. dzieki wielkie

Tags: