Autor Wątek: Kre alkalyn  (Przeczytany 2114 razy)

aalonsoSaltzberg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kre alkalyn
« dnia: Lipiec 24, 2016, 20:33 »
witam... mam oczywiście problem jak w temacie,. dzukam gdzie sie da na forum, ale nigdzoie nie mogę konkretnie znaleźć odpowiedzi co do przyjmowania krealki.
Mam 12 tabletek + 1 tauryny + 6 witaminek no i chollerka nie wiem kiedy mam wziąć bo jak czytam posty, to w jednym jest napisane ze rano przed sniadaniem i zaraz po treningu...na innym znowu ze 4 minut przed treningiem i zaraz po.
i mam dylemat co jest lepsze, chciałbym zeby ktoś obeznany udzielił mi konkretnej odpowiedzi.
 Treniong robie o godzinie 19 zazwyczaj... prosiłbym o konkretna odpowiedz, co lepsze i po ile brac tabs. //:-D :-D Z gory dzieki //:-D :-D pozdrawiam.

Shielss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kre alkalyn
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2016, 21:08 »
Do alkalynu nie jest potrzebna tauryna bo dobrze sie wchalnia no ale jak chcesz.
krę bierz rano 3 min przed sniadaniem i po treningu.

Daniele-WYFY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kre alkalyn
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2016, 21:25 »
generalnie to sprawa indywidualna, mozna brac przed i po treningu albo rano i po trenigu.jak na pierwszy raz to zrob ten 2 sposob.

aalonsoSaltzberg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kre alkalyn
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:15 »
wielkie dzieki, teraz wiem przynajmniej czemu tu było tak a tu inaczej, a co do tauryny, dostałem ja akurat gratisowo tzn w pratyce zapłaciłem za nią dolaczona do krę w sumie tylko 2 zlote, wiec czemu mialbym jej nie wziac.
ale thx

Daniele-WYFY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kre alkalyn
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2016, 04:04 »
możesz wziasc możesz sprzedac albo zatrzymać i po cyklu:>

Tags: