Autor Wątek: Brak partnera na treningu  (Przeczytany 6065 razy)

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2016, 23:41 »
wow to tu sie niezły sqad szykuje na ta siłkę ja to co najwyzej z jednym partnerem mogę ćwiczyć albo sam ... dla mnie niezbedna jest tylko muzyka... ale z drugiej strony to troche lipa bo jak chcesz cisnac na maxa to roznie moze byc mnie nieraz w glowie podczas przysiadu zakolowalo..: a z dziewczyna to niemoglbym cwiczyc, bez kitu... w zyciu bym sie nie mógł skupic.. a po drugie to głupio bym sie czul..ja tutaj sie prężę i prawie pierdzę z wysiłku a przed oczami mam tylko jej glow(-e -y) hehe no nie wiem nie wiem

Cirldo-K

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 12, 2016, 10:37 »
no ale jak chcesz cisnac czy do przysiadów to oczywiście musi byc asekuracja- ale do tego partner nie jest wymagany bo przeciez możesz kogoś poprosić zeby stanął za tobą :D

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 12, 2016, 11:27 »
no niby powinna byc askuracja ale cóż nie zawsze mam kogoś : no a ja to przelubie nogi ciezko trenować w innych cwiczeniach jakoś nie czuje takiego ryzyka a tu używam najwiekszych ciężarów i zawsze ćwiczę na mxa no ale moze w końcu kogoś sobie znajde ...hehe

pstars

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 12, 2016, 11:30 »
ja mam juz drugiego ziomka do treningów ten pierwszy z którym ćwiczyłem wyjechał do holandi ale był lepszy odemnie i samo to mnie juz motywowalo, a obecny mój partner treningowy jest słabszy odemnie ale zato nadrabia mnie gatka motywując czasami naprawdę to pomaga i jestem mu zato wdzwieczny

Allennn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 12, 2016, 11:32 »
Ja mam 2 partnerów treningowych jeden troche lepszy odemnie ale tylko na niektóre partie a drugi ćwiczy dopiero pol roku i powiem wam ze to bardzo pomaga tego jednego chcesz dogonić i to bardzo pomaga a tego drugiego uczysz wszystkiego od podstaw i widzisz jak pod twoim okiem gosc coraz lepiej wyglada !!

Tags: