Autor Wątek: Jak ich przekonac?  (Przeczytany 4880 razy)

Califforniaa_9494

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jak ich przekonac?
« dnia: Wrzesień 27, 2016, 23:31 »
Otoz mam taki problem jak przekonać moich rodzicow do tego aby dali mi hajsik na zainwestowanie w diete.poniewaz oni podchodzą do tego sceptycznie po co dieta i odzywki ( mój stary kiedyś wyjebał domnie ze sterydy sobie załatwiam a to było dextro juice :/) wiec mam problem.Jak ich przekonac??

susanne

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2016, 23:36 »
nic nie mow im, w lodowce zapewne masz twaróg tuńczyka jajka mleko jedynie problem z obiadem możesz miec nic wiecej, ja sam sobie robie wszystko prócz obiadu, jak sie pytali czemu biorę tyle jedzenia do szkoly to mowielm ze głodny jestem, teraz matka kupuje to czego potrzebuje

Califforniaa_9494

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2016, 23:49 »
jedynie to jajka rodzice kupujabo moja rodzina sie odzywia tak ze asz mnie skreca oni są przy tuszy i jedza tylko bulki parowki wędlinę musze przypominaco warzywach itp.
i z tego faktu ze tak sie oni odrzywjaja to ja tez jestem zmuszony

Grzesiek1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2016, 23:57 »
Mow im po prostu ze tego nie lubisz, niech zaczną kupować tez rzeczy dla ciebie..tak jak susanne pisal, twarogi, tunczyka, jajka...nie musisz chyba jeść tego czego nie lubisz?

lalusiaPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:23 »
Powiedz im, ze jak nie będziesz jeść to nie będziesz rosnac.
A jak nie urośniesz to nie poderwiesz dziewczyny.
A jak nie poderwiesz dziewczyny to sie weźmiesz za chlopcow.
Zostaniesz gejem i stracisz dziewictwo w kiblu przy barze dla harleyowcow...

patrikooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:27 »
Twarog, ryz, jajka, graham nie jest drogi wiec niech Ci kupuje.
Chyba tego Ci nie zabronią jeść i powiedz, ze ich zarcia nie tkniesz i ... wkoncu sie przełamią

GyterVos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:32 »
Szalony a co ty masz do harleyowców tych fetorsow jeba....??Myslisz ze są gay'ami??tez tak mysle :-D

Gall87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:41 »
boro11 idź do pracy, zarobisz to sobie sam kupisz to co potrzebujesz

Deneen__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:52 »
Ja poprostu mowie ze chce przytyć i niech kupić twarog, ryz czy tuńczyka a jak odpowiadają wez kawal chleba i kielbase to tez przytyjesz to ja im wtedy mowie ze to ma tylko tluszcz a mi potrzeba bialka.czasami starszych trzeba oswiecic wiedza

susanne

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:59 »
ta bo oni wiedza co wszystko ma...teraz matka wie tylko ze jak nie bedzie mięsa czy ryby na obiad to go nie zjem i tyle.. wiec woli to zrobić zebym zjadł ten pieprzony obiad i tyle, ja nie widze w tym wszysktim problemu

Hoehne1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:02 »
susanne, ładnie tresujesz starych :D

susanne

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:06 »
właściwie tylko pod obiad ich tresuje, tak to samo wszystko robie (robilem, teraz budzę sie platki, nastawiam jajka i ide sie myc matka zrobi mi bulki jajka oskubie a ja za ten czas sie wyszykuje)

patrikooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:15 »
Ja tez nawet nie musze mówić mamie, ze mi trzeba twarogu, grahama czy platkow bo sama mi kupuje jak braknie a na obiad przeważnie mam jakieś mięso a ryz musze sobie sam dogotować

susanne

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:47 »
ja tam wole kasze.. chodź czasem mam ochote jak przychodzę do domu zjeść normany obiad wiec jak nie ma dla mnie jedzenie to i tak zjem ew później czymś dopcham (spageti, zupa pomidorowa, żur czy barszcz)grahamki mam w zamrażalniku i sobie wyciągam na wieczor albo matka sie obudzi kolo 5 i wyciagnie, są jak swiezenp wczoraj przchodze do domu oznajmiają mi ze nie ma obiadu.. wyciaglem takie kawalki mięsa wieprzowego z lodówki z niedzieli grahamkę i zimne zjadlem:D

Hoehne1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak ich przekonac?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:53 »
Jak nie było co z lodówki wyjac, to gotowałem makaron i podsmażałem na patelni z jajkami... do tego jakieś warzywka i nie było problemu, a jakby co, to zawsze po takim posiłku mozna sie zalac odzywka czy to bialkowa czy gainerem, bo wegli w makaronie dosc.

Tags: