Autor Wątek: Moj posilek  (Przeczytany 4100 razy)

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« dnia: Październik 03, 2016, 09:37 »
Witam,chcialbym sie spytać was jako ekspertów o rade na temat mojego posiłku po i przed treningowego.Zwykle przed treningiem jadam,wlasciwie po treningu to samo:-chleb razowy,pelnoziarnisty,fafle ryzowe-ser bialy-serek wiejski(cos ałła twarozek:p)-suszone owoce(morele,sliwiki)-sok pozeczkowy-sledz w zalewie octowejCzy według was dobry zbior,czy ,moze czegoś brakuje??Prosze o pomoc.Pozdrawiam!

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Moj posilek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2016, 09:49 »
hmmm jaka dietę właśnie stosujesz na masę czy na rzeźbę ?Jeszcze przydało by sie info jak twój posiłek wyglada wagowo ale mysle ze ten sok pozeczkowy lepiej było by zastąpić woda lub mlekiem bo słodkie soki i napoje niezle wypłukują organizm //:-D :-D /Nie używasz zadnych odzywek ???? //ohmy.gif :o ohmy.gif /

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2016, 09:54 »
nie mam zelonego pojecia o co Ci chodzi? przed normmany posiłek po wegle proste + bialko

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2016, 10:08 »
101785:date nie, 07 sty 2007 - 10:43:name mei) ''(mei @ nie, 07 sty 2007 - 10:43) snapback101785/snapback ''!hmmm jaka dietę właśnie stosujesz na masę czy na rzeźbę ?Na rzezbeJeszcze przydało by sie info jak twój posiłek wyglada wagowo ale mysle ze ten sok pozeczkowy lepiej było by zastąpić woda lub mlekiem bo słodkie soki i napoje niezle wypłukują organizm //:-D :-D /Jak wyglada wagowo nie mam pojecia.A sok pije bo mam dużo weglowodanow:p,no i woda oczywiście jest tez w bardzo dużych ilosciach(niegazowana),mleko tez 0,5%Nie używasz zadnych odzywek ???? //ohmy.gif :o ohmy.gif /Nie,nie uzywam.Nie znam sie na tym.Tylko cieszko charuje:p

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2016, 10:14 »
Chodzi tez o to ze sie troszku nie orietuje co z tych akrtykulow żywnościowych to wegle zlozone a co proste.No i czy biało jeść tez przed treningiem.

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2016, 10:27 »
proste to to co slodkie, wielo to ziemniaki a dwu to ryz kasza, przed treningiem zjadasz normalny posiłek czyli z bialkiem

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2016, 10:32 »
Nio to bede wdupczal to na co mam ochote przed treningiem.A z tych produktów co tam mam to mogę po treningu jeść czy nie bardzo?

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2016, 10:42 »
po treningu 2 banany i 30minut później 150g twarożku chudego

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Moj posilek
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2016, 10:45 »
a dla ambitnych i forsiastych lepiej podfaszerowac sie kreatynka /Wszytko zalezy czy idziesz na masę sile czy rzeźbę //:-D :-D /

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2016, 10:49 »
co ma kreatyna z tym wspólnego

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2016, 11:00 »
Ide na rzezbe,ale nie bd brał jakieś tam kreatyny ;p

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Moj posilek
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2016, 11:55 »
jak ma sporo ciałka i liczy na fajny wyglad to kreatyna pomaga osiągnąć ten cel no chyba ze sie mylę ^^

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2016, 12:04 »
Patrzac na warunki(180cm,70kg) nio to takie w sumie zwyczajne,nie wiem ale wydaje mi sie nie nie jest to coś nadzyczajnego.Ale jak miezylem w kalkulatorze do idealnej sylwetki to mialem braki w kilku partiach miesni:p.ale nie we wszystkich:D.Nio a jakie proponujecie odzywki,tylko odzywki nie jakieś tam sterydy,zeby sie dobrze wyrzezbic?

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2016, 12:16 »
jak mozna sie rzeźbić majac 10kg niedowagi?? kup bialko gainera carbo

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2016, 12:26 »
Co az 1 kilo niedowagi?.Ja jeśli chodzi o swoj wzrost to mam idealna wagePozatym gram dosyc powaznie w siatkowe,wiece nie mogę byc klocek 85kg przy 17 cm:p

Tags: