Autor Wątek: alkovhol a marihuana?  (Przeczytany 3763 razy)

losalon-Mou

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
alkovhol a marihuana?
« dnia: Październik 05, 2016, 01:16 »
mój kumpel pali od czasu do czasu maryske bo uwaza ze maryska nie poszkodzi mu tak jak alkochol czy to prawdaż

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2016, 10:27 »
słyszałem ze lepiej wypalić skręta maryski niz papierosa, bo ... mniej szkodzi.
A co do alkoholu - jeżeli ktoś nie umie nad sobą panować to jedno jak i drugie moze zaprowadzić go na dno.

Dane__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2016, 12:09 »
no jest prawda ze akochol bardziej przeszkodzi w karierze nisz marycha papierosy bardziej szkodzą nisz marycha ale pij z umiarem to bedzie dobrze pozdrawiam

losalon-Mou

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2016, 12:36 »
hehe nie chodzi o mnie Ja pije 2 razy do roku no moze od 2 do 4

EATO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2016, 14:40 »
A ja ćwiczę i pije od czasu do czasu... Nie pije tak jak inni pisza ze ktoś ich musi do domu zaprowadzic! Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z umiarem.
 PoZdRaWiAm

FROME

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2016, 15:09 »
jak ćwiczysz to zakładam ze masz dietę w korej jest duza ilość bialek, a jak wiadomo alkohol scina bialka i jest dupa heheh (alkohol wróg kafara )
ja ogólnie zadnej z tych odzywek nie polecam.

Oscarr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2016, 15:14 »
Alkohol, tak jak i wysoka temperatura powoduje ścinanie bialek. Destrukcyjne dzialanie alkoholu dotyka wszystkich ukladow . Zmniejsza sile obronna organizmu przy wszelkich stanach zapalnych i gorączce oraz obniza sprawność fizyczna i umyslowa. wpływa hamująco na rozwój mlodego organizmu i degeneruje go. Pity systematycznie i w dużych ilosciach nieodwołalnie uszkadza watrobe i inne narzady, wywoluje choroby układu nerwowego i często prowadzi do zgonu. Alkohol zabija wiecej ludzi niz wszystkie inne narkotyki (wylaczajac nikotyne) razem wziete. wśród srodkow odurzajacych jest najwiekszym zabojca. według dr Davida E.Smitha, eksperta w dziedzinie uzależnień od srodkow odurzajacych, ponad sto tysiecy ludzi umiera rocznie w Stanach Zjednoczonych z powodów związanych ze spozyciem alkoholu.

Co jest bardziej szkodliwe - marihuana czy tyton?
Oczywiscie, ze trawka. tytoń ma to do siebie, ze uszkadza pluca, krtan. Natomiast marihuana uszkadza mozg.

masz odpowiedzi:

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2016, 16:50 »
Papierosy tez uszkadzają mozg :motylanoga: zapomniałeś o szarych komorkach ? Pozatym w skład fajek wchodzą substancje radioaktywne wiec nie byłbym tego taki pewien ze maryska jest gorsza od papierosów - no chyba ze ktoś ma plantacje pod Czarnobylem :lol:

Dane__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2016, 17:01 »
no a jeden składnik z papierosów używali niemcy do zabijania w autshwitz ( oczywiście wieksze dawki ) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: taka ciekawostka :cry:

Carlos-321

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2016, 18:00 »
Co jest bardziej szkodliwe - marihuana czy tyton?
Oczywiscie, ze trawka. tytoń ma to do siebie, ze uszkadza pluca, krtan. Natomiast marihuana uszkadza mozg.  
masz odpowiedzi:>

marihuana oddzialuje na centralny układ nerwowy ale nie ma to przktycznie nic wspólnego z jego uszkadzaniem. z medycznego punktu widzenia jest pomocna np w astmie. w niektórych krajach jest przyjeta jako oficjalny środek przeciwbolowy. jak pisał tMQ obniza natomiast wytwarzanie endogennego testosteronu + zachowania estrogenowe typu otłuszczanie w miejscach typowo kobiecych tudzież ginekomastia. spada także sila

osobiście sam pale i moim zdaniem jest mniej szkodliwa niz alkohol czy tytoń

TANIA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2016, 18:42 »
Zycie to sztuka kompromisow<-> albo fajki , skręty i wodzia ,albo sila masa itd :D

Lourdes__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2016, 19:07 »
a ja chciałem poruszyć jeszcze jeden watek, ale nie bee pisać nowego tematu sjkoro ten jest o typowych uzywkach.
Co apropo sexu, bo słyszałem czasem dziwne opinie iz sex jak i masturbacja niekorzystnie wpływają na budowanie masy mięśniowej :lol: chociaż dla mnie wydaje sie to smieszne.
Ale niektórzy mówią ze traci sie w ten sposob bialko, które zawarte jest w nasieniu :lol: co o tym sadzicie ?

Dane__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2016, 19:48 »
było te gdzieś napisane teraz nie pamiętam gdzie ze stosunek mocno sie przydaje poniewarz bardzo rozłunią i relaksuje ciało powinno sie kocha tylko nie wiem jak często hyba powinno przynajmniej raz na 2 tygodnie , tydzień zapomniałem ale w utracie masy hm..... nie mam pojecia

Lourdes__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 05, 2016, 19:55 »
Ja w sumie tez nie mam pojecia co do utraty bialka, ale z tym rozluźnianiem miesni i relaksem masz racje, o tym gdzieś tez czytalem, a nawet to prawda, bo to sie czuje.
 :D

Carlos-321

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
alkovhol a marihuana?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 05, 2016, 20:04 »
sex przed treningiem daje tyle ze mi sie nie chce nic robić ale po treningu rozluznia i pobudza wytwarzanie testosteronu

Tags: