Autor Wątek: Plan  (Przeczytany 2678 razy)

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« dnia: Październik 05, 2016, 10:21 »
pon;klata;-wycisk na palaskiej sztangi 5x2p-rozpietki sztangielkami 3x10ptriceps;-waski wycisk sztangi 3x10pnogi;-przysiad z sztanga na barkach 4x10psr;plecy;-wioslowanie gryfem(lamanym) 5x6p-MC 5x6pbiceps;-uginanie gryfem 5x6pprzedramie;-ug.nadchwytem 3x10p-ug.podchwytem 3x10pPiatek;klata;-wycisk sztangi na płaskiej 5x2p-wycisk sztangi gora' 3x10ptriceps;-francuz sztangielka siedząc 3x10pbarki;-wycisk z klaty siedząc gryfa(lamanego) 5x6p-wyciskanie na boki sztangielek w opadzie tulowia(niewiem jak sie nazywa poprawnie 'bezradny' to cwiczonko) 3x10ppozatym wszystkim jeszcze biegam 3 razy w tygodniu około 3-4 kilometrów

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2016, 10:24 »
bardziej nad sila sie skupićm..tyle mogę dodać

StacyIs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Plan
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2016, 11:26 »
Jak juz pisałem ten plan mi sie nie podoba.
Smutne, ze twoim priorytetem jest tylko klata.
Smutne, ze wogole masz priorytet.
Jak chcesz isc tylko w stronę sily to poszukaj coś ciekawego w trojboju.
choć pewnie Fetherst mnie zjedzie za to 'cosl'

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2016, 11:50 »
wielu sie niepodoba mój plan...codo reszty powanie mysle naten temat

Fetherst

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Plan
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2016, 12:09 »
SS podsumował twój plan Przeczytaj to: 10307.0

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2016, 12:32 »
Kicha zmienię na masowy...niewiem czy to prawda ale stosując trening siłowy za wczesnie(za mlodu) to mozna niezle stawy doje*** i potem ciąg kontuzji...kolega ma 3 lat teraz i kontuzja za kontuzja doslownie...zrozumial ze ma poważny problem ztym teraz...chusteczka niechce sie tak doprawić 'boisie' taki moze byc masowy planik...Pon;Klata;-wycisk sztangi na płaskiej 10,8,8,6-wycisk sztangi skos gora 12,10,10,8-rozpietki sztangielkami 12,10,10,8tric;-waskie wyciskanie 8,8,8-francuz sztangielka siedząc 8,8,8(moze skombinuje porecze niewiem jeszcze wtedy zamienie jedno znich)Wt;Plery;-Wioslowanie gryfem 12,12,12,12-wioslowanie sztangielka w opadzie tułowia 10,10,10,10-MC 12,10,10,8Bic;-uginanie ramion gryfem 12,10,8-uginanie ramion sztangielka w oparciu o udo 8,8,8Czw;Barki;-wyciskanie gryfa z klaty 10,8,6-wyc.
gryfa w przód 10,8,6-wyc.
na boki sztangielek w opadzie tułowia 10,10,10Kaptury;-szrugsy sztangielkami 12,12,12Pt;Uda;-przysiad z gryfem na barkach 14,12,12,10-wykroki z gryfem na barkach 12,10,10,8Lydki;-spiecia łydek siedząc z gryfem na kolanach 14,12,12,10

Fetherst

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Plan
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2016, 13:56 »
Nie wiem ile masz lat, bo sie nie pochwaliles, ale fakt faktem zbyt wcześnie rozpoczecie treningu siłowego zle wpływa na stawy na chrząstkę stawowa, wiezadla  na trzony kosci dlugich gdy jeszcze nie ulegly całkowitemu skostnieniu.
mówimy tu również o trenowanie obciazeniem do 75 % CM, czyli tak jak na mase.
Ale jaka roznica dla organizmu bedzie trenowanie np.
WL z obciazeniem 7 kg (trening na mase) zamiast 8 kg juz w treningu na sile?? Praktycznie zadna wiec jeśli juz powiedzmy trenowałeś na masę nic nie staje na przeszkodzie aby zrobić cykl treningowy na sile.
Chyba za bardzo nie namieszałem przejdźmy do planu:Rozpietki staly ciężar - cw.
izolowanetric - wszędzie progresjaplecy:daj cw.
na szerokość plecowwioslowanie sztangielka progresjabarki wyc, gryfa w przod??daj podciąganie wzdluz tulowianogi:uginanie na maszynie badz MC na prostych nogachbrzuch?

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2016, 14:25 »
codo nóg zapomniałem ze na prostych nogach dopisać (drobna gafa) , brzuch trenuje oddzielnie wznosy i spiny" ,z progresja zgodzę sie ..moj błąd ale itak mam teraz przerwe to kit mozna myśleć nad planem "czasu marasu", jeżeli chodzi o "wyc.
gryfa w przod"-niewiedzialem jak pisałem jak to prawidłowo sie pisze to jest tzn; wznos gryfem(lamanym) przodem" jagbym dołożył podciąganie wzdluz tułowia to bym za bardzo katował gore barek ; .tzw; wyciskanie z klaty siedząc styknie" jezeli  o ten miesien chodzi

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2016, 16:03 »
ahaaa teraz mam 2 lat, 73 kg, 183 cm.. od roku ćwiczę na ciężarach a wczesniej od ciężarów to robile trening domatora(luu kolo roku tez bedzie) ...z powodu braku many na sprzęcik

AAlvaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Plan
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2016, 21:14 »
A myślał ktoś nad planem 6-dniowym , jedna partia dżinnie niedziela wolna...nad takim wariantem mysle

Tags: