Autor Wątek: znowu mi spadlo  (Przeczytany 2175 razy)

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
znowu mi spadlo
« dnia: Październik 16, 2016, 21:46 »
znowu mi spadło , nie ćwiczę od miecha i znowu mi spadało jak skończyłem ćwiczyć miałem 34,5 a teraz mam niecałe 33 cm w lapie . Co sie stało pomo?cie please :D

JosephPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2016, 21:50 »
znowu mi spadło , nie ćwiczę od miecha i znowu mi  spadało  jak skończyłem ćwiczyć miałem 34,5 a teraz mam niecałe 33 cm w lapie . Co sie stało pomo?cie please :D
SAm sobie na to odpowiedziałes nie ćwiczę od miecha :D Pozdro

IDaspienI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2016, 21:53 »
znowu to samo.
w tamtym temacie pisałes praktycznie to samo, tylko czas był ktotszy (chyba jeden tydzien). praktycznie wszystkie odpowiedzi pad3y w tamtym temacie.
wes sie może w końcu do ćwiczen.
jak sie opiepszasz to sie nie dziw, że spada.

p.s. nie bede pisał co może być tego przypadkiem, bo już wszystko zostało tam powiedziane

jonnyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2016, 09:55 »
Oni maja racje nie ćwiczysz to ci spada wiem co to znaczy sam tak miałem nie dawno 3apka spad3a mi o centa Ale szybko poszła znowu w gore :D
To też zależy (a to już tylko moralnie i dla w3asnego rozrachunku i sumienia) czy nie ćwiczysz bo Ci sie nie chce czy nie mogłes jak ja (w szkole zapie______ na maxa).

IKornelI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2016, 10:21 »
Brak treningu powoduje, że mięśnie odzwyczajają sie od cieżarow.

Mog3bym nawet powiedziea, że mięśnie 'mysla' - po co maja być duże i silne, skoro już nie dzwigaja...

xXxtajgerxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2016, 11:28 »
G3upie pytanie.
Przeciesh jak si e nie ćwiczy to spada.
:lol:

jonnyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2016, 17:39 »
Każdy by tak chciał żeby nie ćwiczyć a żeby nie spadało :-)

IKornelI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2016, 19:17 »
będziesz ćwiczył to nie spadnie.

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2016, 20:03 »
widać ze przestałeś ale takie wielkie spadki w miechaż? widocznie byłeś wczeniej na supłach i spadla ci retencja wody w miesniu... co do przedmówców maja racje nie ćwiczyłeś i pewnie zmieniłeś dietę badz jej nie miales a teraz masz skutki lub poprostu mało jadłeś i ogólnie masa ci spadla.....co do rady to zacznij ćwiczyć i + dietę a wróci z czasem 34.5cm
I nie nastawiaj od razu treningu na poprawe bica bo zle na tym wyjdziesz....

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 17, 2016, 20:12 »
sie ma ziomale!!!wiem ze jak nie bede ćwiczył to mi spadnie!!!no ale zeby az tak???nic nie brałem jeżeli o to chodzi!!!caly czas ćwiczyłem na sucho!!!nie piłem alkoholu , nie pale papierosów , nie pije kawy , jem wszystko co tylko jest do jedzenia , nie mam ustalonej jakiejś diety , jem bardzo dużo , a teraz jak przestałem ćwiczyć to jem tyle samo i teraz wszystko wchodzi mi w brzuszek , masa mi nie spadla , waze wiecej niz wazylem!!!a jaka dietę na masę byscie mi doradzili??? :D

IKornelI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2016, 20:14 »
Dieta by tMQ.
Poszukaj na forum w dziale 'Od?ywianie i dieta'.

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
znowu mi spadlo
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2016, 20:34 »
thanks chłopaki -wroce do treningu teraz zbieram sprzęt bo mialem go troche mało wrocxe moze na poczatku stycznia albo w lutym po feriach a potem do lata chce dojechać z 33 cm w lapie do 36 cm!!!mam do was pytanie jak mógłbym zmniejszyć roznice miedzy jedna lapa a drugaż??oraz jak zmniejszyć roznice w rozmiarze jednej polowki klaty a druga polowkaż??dzieki za pomoc!!! :lol: :-)

Tags: